Лунен ден - 12.03 /понеделник/ от 5.54 часа (последна четвърт)

  • 4 416
  • 112
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 120
Здравейте и от мен Grinning Как е мацки, справяте се нали Wink Половината мина, а довечра по-раничко в леглата Laughing Аз досега съм изпила 1 чай , 1 кафе и малко вода. Малко по-късно ще си направя и фреш от портокали .
Успех на всички  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 660
Здравейте всички лунатички!  Mr. Green

Аз за първи път лунувам. Ще видим до къде ще стигна. За сега ми се получават нещата, ама... вече съм гладна.
А трябва ли да се пие много вода, защото аз по-принцип пия много малко. Знам, че не е хубаво, ама не мога насила да се наливам. Но ако е по-добре да се пие повече  - ще пия. Конкретно ме интересува за дните, в които се прави лунната диета.

Успех на всички!  Peace  Hug
 

# 62
  • София
  • Мнения: 550
Morgy, по принцип при всяка диета е хубаво да се пие много вода.

Мен днес нещо ме няма с водата, само литър и половина съм изпила, но пък държа фронта и само на два пъти ми постърга стомаха. Дано да успея да стискам до довечера Simple Smile

# 63
  • Мнения: 660
anabella, благодаря за скоростния отговор!  Hug

Отивам да наваксам!  Mr. Green

# 64
  • София
  • Мнения: 8 348
Чат пат ва зачитам и се зачедвам
Я да се стягате и да си пиете водите и чайовете и да не се изкушавате.
Един ден е това, не е една седмица
на мен пък ми е по-лесно да не ям нищо, отколкото да ям малко.
а да - лунувам

# 65
  • Мнения: 6 958
Как върви Лунатички  Hug Днес понасям лунуването много лесно  Peace но ще видим резултат дали ще има... До тук 2 кафета, 1 чай и останалото ще е само водица  Peace Няма повече кафета и чайчета за деня   bouquet Дано всички останем доволни  Peace

# 66
  • Мнения: 1 130
Как сте милички? Аз мнооого огладнях - ама се налях с един чай и една чаша вода и се усмирих за малко - за колко ли обаче - това е въпроса  Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 791
Аууууууууууу-отглад умирам  Mr. Green
Сега отивам да си направя едно чайче  Mr. Green Не че ми се пие, ама трябва, защото иначе ще си хапна нещо. А пък днес за капак в къщи има любими манджи   Crazy
Мислех да си лягам рано, а пък се оказа , че с  мъжо тази вечер ще трябва да обсъдим някой неща - имаме рожденник в сряда, а днес през деня се оказа невъзможно да се видим. Разминами се ранното лягане  ooooh! Как ще заспя с гладно стомахче? Rolling Eyes Tired Blush

# 68
Момичета привет отново Hug
Аз да се отчета и аз до този момент:все още издържам,но се моля като се прибера в къщи да устоя на изкушенията,които не са кой знае какви,но на очите ми всичко им се яде вече.
Стискам палци и кураж на всички  bouquet

# 69
  • Мнения: 281
  Здравейте и от мен! Дотук беше добре, но преди малко нещо освирепях и хапнах три парченца шоколад  #2gunfire /не едно - цели три/. Иначе като цяло две кафета, един чай, един фреш и много вода. Предния път имах 1.5кг надолу, които после си върнах обратно. Да видим сега с тази издънка?!

# 70
  • Мнения: 2 159
аз за сега съм само на вода, но нещо и нея бях забравила, че бях с малката навън до сега
май ще трябва да хапна малко кисело мляко, че май кърмата ми сдаде багажа този път Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 660
Аз за сега издържам - едно кафе и вода. Това е. Смятам сега да си спретна един чай, а за вечеря - фреш!  Mr. Green

Айде, то не остана!

# 72
  • Мнения: 505
чакай да си дадем взаимно КУРАЖ..за да УДЪРЖИМ фронта на ЛУНАТИЦИТЕ... аз све още не съм прегрешила..но сега се задават трудни моменти ....покрай храненето на семейството   Praynig ooooh! Naughty

# 73
  • у нас
  • Мнения: 443
И аз още не съм прегрешила досега пих вода,чай,сок,кафе.Как ще устискам вечерта иаз незнам.

# 74
  • Мнения: 1 120
цял ден съм само на едно кафе и вода,но сега излизаме на вечеря и се чудя какво да хапна  Thinking дали малко шопска или една пилешка супичка-кое е по-малкото зло?  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт