Лунен ден - 12.03 /понеделник/ от 5.54 часа (последна четвърт)

  • 4 407
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 159
а защо трябва да се прави 3 дни, нали само 24 часа беше и идеята е да съвпада с фазите на луната или аз нещо не съм прочела като хората newsm78

# 106
  • Мнения: 1 771
И аз издържах, но пропуснах да се претегля  Embarassed. Другия път отново съм на линия. При мен мина много леко.

# 107
  • Мнения: 3 647
 Embarassed аз се издъних
искам да се  #2gunfire

# 108
  • Мнения: 1 339
а защо трябва да се прави 3 дни, нали само 24 часа беше и идеята е да съвпада с фазите на луната или аз нещо не съм прочела като хората newsm78
За по-голям резултат е хубаво (ако желаеш) да направиш 3-дневна диета. Като първия ден е деня преди фазата, втория ден е деня на фазата и третия ден е деня след фазата. Първия и третия ден се кара на плод и течности ако не се бъркам. Някъде я имаше диетата ама не мога да я открия.
Това е за по-голям резултат от към кг. Свалят се около 3 кг за 3те дни ако не се лъжа. (поне така го обещават) Wink

# 109
  • Мнения: 156
Aaaaaa, вчера недоволствах, че няма резултати, пък те днес дойдоха! Минус 2см. в талията и още толкова минус в ханша.   newsm44 Кантарче нямам goodscale , но си ползвам сантето. Искам да ви благодаря на всички, че сте тук и че намерих с кого да си споделя неволичките от дебелеенето. Много ви се радвам и ви прегръщам! Hug

# 110
  • Мнения: 2 159
а защо трябва да се прави 3 дни, нали само 24 часа беше и идеята е да съвпада с фазите на луната или аз нещо не съм прочела като хората newsm78
За по-голям резултат е хубаво (ако желаеш) да направиш 3-дневна диета. Като първия ден е деня преди фазата, втория ден е деня на фазата и третия ден е деня след фазата. Първия и третия ден се кара на плод и течности ако не се бъркам. Някъде я имаше диетата ама не мога да я открия.
Това е за по-голям резултат от към кг. Свалят се около 3 кг за 3те дни ако не се лъжа. (поне така го обещават) Wink
иха страхотно звучи Peace

# 111
  • Мнения: 117
Да се отчета и аз с малко закъснение.

Ами аз се премерих вчера след като бях хапнала вечерта и нямаше разлика в кг. - даже май бяха и повече  Sick
Обаче пък едни панталони, които ми се сториха много отеснели в неделя, вчера ми бяха много добре даже.
 А иначе равносметката - на 12 пих около кутия сок ( от тези уж натуралните в кутия) и вечерта хапнах 2-3 лъжици крем супа - не повече, защото много ми призля.
Вчера хапнах едно парче пица, после вечерта и малко крем супа и мааалко торта ( наистина малко) ....  което може би не трябваше да правя ... ама май е по-добре положението от оня ден.
Ще пробвам сега в понеделник да издържа пак дано тоя път и кантарът покаже   Grinning
Поздрави   bouquet

# 112
  • Мнения: 814
Не се включих в лунната, но пък бях с внуче 5-6 денонощия и резултатът е много по-добър, отколкото ако бях лунувала! 2 кг! Е, за 5 дни, ама с нормално хранене и повече от нормално бодърстване и припкане около прохождащото бебе, което не признава другиго, освен мен! Сега съм супер с ръст 170 см. и тегло 63 кг. - просто мечта! Но за следващото лунуване съм с вас, просто за тонус!

Общи условия

Активация на акаунт