Косата ми пада

  • 2 826
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
нормално е, Ема вече е на 5 месеца и косата ми ужасно пада, писна ми цялата къща в косми Close

# 31
  • Мнения: 8 917
Ще се нормализира, спокойно Hug

# 32
  • Мнения: 2 019
и аз бях така,сама се оправи косата ми

# 33
  • Мнения: 264
Това е направо кошмар! В къщи всичко е в косми, скубя се повече от кучето си пролетно време, а най-страшното е, че косата ми оредя! Ако продължава така имам чувството че направо ще оплешивея! Взех си ампули на Vichy, хич не ми се чака да минат още два месеца (сега бебчо е на 4, а косата ми пада вече цял месец) и тогава да спре. Тогава може би със сигурност ще спре, защото ще е паднал и последния косъм!  smile3511 някой ползвал ли е ампулите на Vichy?

# 34
  • Мнения: 5 026
И моята започна да пада 3 месец след раждането и се възстанови чак сега. Нормално е, хормонални промени.

# 35
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Ако имаш познати в чужбина, нека ти изпратят шампоан Selsun 2.5%. В България има само от 1%. Той ми беше препоръчан от дерматолог за пърхута и косопада. По принцип това е шампоан против пърхут. Вземи зи и Алпикорт Ф. На мен това ми помогна. Успех!

# 36
  • Мнения: 420
Нормално е да пада в твоя случай.
Моята падаше след тежко боледуване.

Оправи се с един бабешки метод:

Откъсваш едно голямо листо от зелка или няколко малки.
Напръскваш ги с оцет.
Слагаш ги върху главата с оцета към косата.
Покриваш отгоре с дебела шапка и така стоиш поне час, а най-добре е да спиш с нея.

Аз стоях с шапката 2-3 часа всяка вечер в продължение на един месец.

# 37
  • Мнения: 1 540
...вземи си витамини Мерц, ...

Пила съм Мерц и не съм доволна...

# 38
  • Мнения: 365
И на мен ми пада. Цели титопки косми хвърлям всеки ден. Онзи ден една приятелка, която също роди преди няколко месеца ми сподели, че нейният фризьор я посъветвал да пие фолиева киселина по едно хапче на ден, както при бременност. Каза ми, че това и помага. Мисля и аз да взема да пия.

# 39
  • Мнения: 1 540
И на мен ми пада. Цели титопки косми хвърлям всеки ден. Онзи ден една приятелка, която също роди преди няколко месеца ми сподели, че нейният фризьор я посъветвал да пие фолиева киселина по едно хапче на ден, както при бременност. Каза ми, че това и помага. Мисля и аз да взема да пия.

На мен ми препоръчаха Фитовал, капсули за коса. Въпреки, че съм пила Мерц и не съм доволна, си ги купих и от четири дена ги пия. Ще докладвам резултат след около месец  Peace

# 40
  • Мнения: 117
и моята започна много да пада след като родих, но след няколко месеца се стабилизира. Купих си дражета за коса и нокти на Мерц и съм много доволна. Но в интерес на истината си направих няколко подсилващи маски "домашно производство"  Simple Smile Преди това подсилвах с маска за коса на Дженера, но без ефект. Не се притеснявай, ще се оправиш. Косопада ще спре, имай търпение.  newsm10

# 41
  • Мнения: 287
мале, и на мен така ми пада, че днес вече се потресох!!!
 Цялата къща съм космясала, ма то като капе от главата да вземе да окапе и от краката, мамка му!!!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Една позната ми е казвала, че след раждането получила косопад и се е оправила, като си е натърквала главата с чесън.

# 43
  • Мнения: 2 229
Аз си мазах косата със Себорал, но не видях особен ефект. newsm78
Но и аз чух, че Мерц са добри - сега им тече реклама по Тв-то. Peace

# 44
  • Мнения: 1 280
И моята през 5-6-7 месец след раждаането беше голяма трагедия..мислех си,4е съм последен сезон с коса,но се оправи..
Ех,Монитка911....де да беше така....Аз съм много онеправдана в това отношение-косицата рядка,тънка,абе перушина,но на вси4ки други места едни яки тлъсти и дебели .И като за капак съм доста бяла...КОмбинацията е просто велика...винаги има какво да си скубя..да не ску4ая..

Общи условия

Активация на акаунт