Коя марка фурна и плот за вграждане е най-добра според вас?

  • 52 295
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 102
Точно днес си купих плот + фурна на АЕГ, в Технополис и Техномаркет има промоция, двете за 1199лв. още не съм ги монтирала и не мога да кажа мнението си.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 181
Моите са Горение и съм доволна.Фурната има самопочистване,но тази функция не е нищо особено,освен че размеква малко събралата се мръсотия.Пак си иска търкане,особено ако нямаш време да чистиш след всяко ползване.
Котлоните са със сензорно управление и функция за заключване,което е голям плюс.Почистването е супер лесно.

Точно затова не избрах Горение- самопочистването му е пълна шега, а цената Crazy. Само пиролизата му е майката за почистването. Peace Но Горение нямат такива модели.

АЗ ЗА съжаление по-късно разбрах за другия вид самопочистване Embarassed,но така и още незнам кой марки го имат.

# 47
# 48
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 9
Gorenje

# 49
  • Мнения: 511
Точно днес си купих плот + фурна на АЕГ, в Технополис и Техномаркет има промоция, двете за 1199лв. още не съм ги монтирала и не мога да кажа мнението си.

Имам ги същите, купих ги точно преди 1 година за 900  и нещо лева.

# 50
  • Мнения: 186

Гласувах за Gorenje понеже 20 години съм живяла в бивша Югославия и в къщи всичко е на Gorenje. Майка ми още ползва уредите, включително и пералнята която е стара колкото и аз Simple Smile

Джемма замисли ме за пиролизата че нямат, но въпреки това смятам пак да си купя Gorenje...

# 51
  • Мнения: 3 927
Днес научих нещо интересно и горе-долу ново. На презентация на уреди Фагор са показали някакво ново покритие на фурните. Отвътре не е точно черно, а леко напръскано на бели точки. Не разбрах термина, за съжаление.....това били фурни от по-ново поколение. Почистването е като се загрее фурната и всички напластявания и мръсотии падат на дъното и после само се забърсват. Не е пирозлиза, самото покритие било по-специлано.
Съжалявам, че не съм по-конкретна....не съм присъствала на презентацията.....

# 52
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами да де, то при пиролизата покритието на фурната е различно и моето не е черно и е на точки. И не може да се мие с агресивни препарати, това го пише изрично, защото се поврежда покритието. Разликата ще е , ако не се загрява до 500, а до по-ниска температура, което ме съмнява.

# 53
  • Мнения: 576
Цялата ни кухня е на испанската фирма ТЕКА! newsm10

# 54
  • Мнения: 3 927
Не е пиролиза. Покритието е някаква новост. Не разбрах подробности, защото превода на презентацията е бил много некачествен - преводачката не е знаела техническите термини и затова присътстващите не са разбрали всичко......

Но ето какво намерих на сайта на Фагор - имат само една фурна с пиролиза. Другите модели са със top slide еnamel - специален емайл, който аз имам предвид. Не ми се ходи до магазин на Фагор, защото няма да си купувам нищо.....просто споделих ново инфо, който е тръгнал да си обзавежда кухня да прецени дали ще обърне внимание на инфото или не.
Аз лично не бих дала около 500 лева само за една пиролиза - толкова беше разликата в моделите със и без тази почистваща функция миналия месец.....

# 55
  • Мнения: 186

   Благодаря ти за инфото Тане !!!

# 56
  • Мнения: 836
Аз съм с фурна BOSCH и котлони 2-ка Gorenje. Доволна съм и от двете. Само една препоръка от мен - вземи си котлони със сензорно управление.
Didi*, кой е модела на котлоните?
И аз съм се спряла на фурна Bosch.

# 57
# 58
  • Мнения: 29
МОМИЧЕТА ВИЕ СЪВСЕМ МЕ ОБЪРКАХТЕ
ТАЗИ ВЕЧЕР СМЯТАХ ДА РАЗХОДЯ  СЪПРУГЪТ СИ ДО ТЕХНОМАРКЕТ
СНОЩИ ПРИГОТВИХ ЗА ДЕЦАТА ПРИНЦЕСИ  САМО ЗА 40мин. в моята фурна която е сравнително новичка на около 6г нещо и има неще да пече и това сие  със или без вентилатор все тая и днес съм си наумила да се поогледам за нещо по-ново и добро    моичкият е малко труден в това отношение трябва той да реши  но ще видим мисля си как нежно да го изнудя
,

# 59

Общи условия

Активация на акаунт