Една ужасно срамна тема

  • 9 204
  • 201
  •   1
Отговори
# 165
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Peace Винаги ще помня как майка ми веднъж ми каза "На мъжа си всичко можеш да простиш освен бой. Каквото и да става у дома винаги ще има място за теб."
За мен мъжете биещи жените си са нещастници, които в безсилието си могат само това.
Майка ти е една страхотна жена! Трябва да си щастлива че я имаш!
Аз за съжаление не бих могла да се пхваля с такава майка Embarassed

# 166
  • Мнения: 2 195
Liske, бити е силно казано. Като чета, шамаросвани е по-точна дума.
Мен лично ако някой ме беше бил щеше да ме остави на място, каквато съм слаботелесна.

Има и бити, има. Но мнозинството от тях не са писали в темата. Мисля, че е ясно защо.

Лиске, някой път не можеш да си избереш в какви ситуации попадаш. Примерът при мен е баща алкохолик. Майка ми го напусна, но се принуди да ме прати да живея при него, докато бях в гимназията (тя се премести в малък град, откъде е и където и до днес живее). Той живееше с родителите си, които също търпяха системен тормоз. Накрая се изнесох оттам. Малко със закъснение, той почина дни по-късно.

А жените, които попадат на такива мъже... Ами майка ми се е надявала да може да го превъзпита, твърде млада и неопитна е била, за да си даде сметка, че такива хора не се променят. Той самият е твърдял, че когато има семейство и деца, ще има стимул да спре пиенето... Аз няма да се вържа на такова нещо, но може би точно защото знам какъв е резултатът. Но на млади години немалко жени вярват на такива обещания и смятат, че ще успеят да "спасят" човека до себе си от порока му.  Confused Rolling Eyes

Положението в бившия ми дом беше същото . Баща - алкохолик , който системно пребиваше майка ми (сега не знам как се оправят ) . Като попорастнах почна да млати и мен , щото защитавах майка  Rolling Eyes  Така и не се разведе тая жена . Дамгата върху мен си остана за цял живот .
Не стойте заради децата ! Само им вредите с послушанието си !
От друг мъж един шамар съм яла - беше голям идиот .
Бити , шамаросвани - унижението , ниското самочувствие , последвало от това , срамът дори да си кажеш името при запознанство - това остава за цял живот !

# 167
  • София
  • Мнения: 5 289
Едно гадже преди години ми удари един шамар,честно казано заслужено,но след това не ми е посягал.
Мъжът ми също не е,макар че понякога ми се кани,все пак се надявам да си остане със приказките,защото обикновенно отплесне ли се веднъж ръката после няма спиране.Майка ми цял живот е яла бой /незаслужен/ и съм се зарекла,че аз такъв живот няма да допусна да живея. Naughty

# 168
  • Мнения: 1 418
Ще ме удари,ама ще се сбогуваме вовеки веков!Амин!
Не ме е удрял мъж.
Баща ми- 3 шамара,ама няма да ги забравя!
И трите бяха заслужени.

# 169
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Удряло ме е мое бившо гадже, когато бяхме ученици.След това се разделихме и много се радвам.Не мога да понасям насилието, тъй като баща ми редовно биеше майка ми, а и мен и сестра ми ,понякога.Те също се разделиха ,но чак след 25 години.

# 170
  • Мнения: 865
Не!  Naughty  Никога не бих го допуснала!
Виждам ,че има доста отговорили с ДА на анкетата  Confused.Много ми стана гадно като га видях.Не  позволявайте това момичета!
Понеже аз съм една от гласувалите с "да", ще си позволя да ти отговоря- ако съм имала избор, нямаше да го допусна. Случи се само веднъж, вече бяхме разделени и понеже беше осъзнал, че е безсилен да ме върне се напи безпаметно и ме извика да си прибера детенцето ( беше го взел да спи при него за 1 вечер). Изтърпях побоя без дори да се опитам да отвърна, без дори да се опитам да избягам, защото знаех , че детето ми е там , а без него няма да си тръгна. След като ме преби  ,ме изхвърли през вратата, извиках полиция и си взех сина след 10 мин, през които не знаех на кой свят съм. Никога не съм предполагала, че ще ми посегне, а още по- малко , че ще ме пребие и то пред малкия. Вече нямам вяра на никого освен на себе си.
Е това е ужасно!Какъв ли комплексар трябва да е тоя ,който пребива жена си пред детето!Не съм удряна от мъж.

# 171
  • Мнения: 3 674
Не!  Naughty  Никога не бих го допуснала!
Виждам ,че има доста отговорили с ДА на анкетата  Confused.Много ми стана гадно като га видях.Не  позволявайте това момичета!
Понеже аз съм една от гласувалите с "да", ще си позволя да ти отговоря- ако съм имала избор, нямаше да го допусна. Случи се само веднъж, вече бяхме разделени и понеже беше осъзнал, че е безсилен да ме върне се напи безпаметно и ме извика да си прибера детенцето ( беше го взел да спи при него за 1 вечер). Изтърпях побоя без дори да се опитам да отвърна, без дори да се опитам да избягам, защото знаех , че детето ми е там , а без него няма да си тръгна. След като ме преби  ,ме изхвърли през вратата, извиках полиция и си взех сина след 10 мин, през които не знаех на кой свят съм. Никога не съм предполагала, че ще ми посегне, а още по- малко , че ще ме пребие и то пред малкия. Вече нямам вяра на никого освен на себе си.
Мила...този 6те е голям изрод. #Cussing out Олеее...направо 6те му откъсна топките   Twisted Evil...докато спи....
6те ми посяга ли... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Моля те  мила...стой дале4е от този психопат Praynig

# 172
  • Мнения: 511
Ох, много мъчно ми стана от всичко това.
Слава богу, че моят мъж е цивилизован и съм сигурна, че няма да ми посегне, но отговорих с да, защото бившето ми гадже с което бяхме 7 години, ми посягаше. Имаше идиотско пиянство и когато отказвах да му говоря, в безсилието си ме е блъскал и обиждал. Една от причините да се разделим.
Агресивните мъже са комплексирани и деформирани, не се оставяйте и вие да станенете такива.
Всички имаме достойнство и ако не си го защитим сами, няма кой!!

# 173
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не, но аз съм удряла...
ако се случи да ме удари, сигурно голям бой ще падне....
Много ми е тъжно да чета за това.
Жени, опитайте се да не го позволявате. Не може да търпите това.

# 174
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Не!  Naughty  Мъже, които посягат на жена не заслужават да носят името "мъж".

# 175
  • Мнения: 3 674
Не!  Naughty  Мъже, които посягат на жена не заслужават да носят името "мъж".
Peace  bouquet

# 176
# 177
  • Мнения: 3 674
Аууууу #2gunfire #Cussing out #2gunfire такъв изрод трябва да си понесе заслуженото... Twisted Evil Жалко 4е не не може да се върне живота на жената Cry

# 178
  • Мнения: 1 341
"Искам да разбереш, че никога не трябва да удряш на мъж плесница, защото има много, които ще ти я върнат!" !
направо ме разби братовчед ти, но за жалост е така.
Моя мъж казва, че един мъж, който удря означава, че е безсилен. В тиин годините така го бях пубертетски ядосала, че за да не ме удари, удари стената до него и започна да ме целува (безумна реакция). После доста време го боля ръката.

# 179
  • Мнения: 36
,, Еднократното удряне,, винаги води след себе си още.

Общи условия

Активация на акаунт