Отговори
# 30
Значи доста мами сме в това положение.Ами освен да се въоръжим с търпение друго не ни остава.За съжаление. #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 31
  • Мнения: 533
Тук е мястото и аз да съм благодарна на вс.вас!Ако не бяхте дали координати и аз щях да изпусна посл.влак.А даже една МАМА ме посъветва и правно на лични какво да сторя.Благодарности! Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 632
И моят болничен е от 15 януари,но пари още няма.Вчера се свързах с НОИ и оттам ми казаха че болничният е занесен на 7 март и след 30 дни мога да чакам да ми преведат парите.После се обадих във фирмата да попитам защо чак тогава е занесен болничния те пък ми казаха че от Нои не ги приемали по-рано че не била готова програмата.А болничния след раждането още въобще не е предаден в НОИ  #Cussing out

# 33
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Suan, от фирмата направо са те излъгали. Програмата на НОИ беше готова в началото на февруари, просто твойте хора са закъснели. Не, че и в НОИ няма проблеми, но нека не си измиват ръцете с тях във всички случаи и да вземат да ти занесат болничния за раждането - колкото по-рано, толкова по-рано ще си получиш парите.

Общи условия

Активация на акаунт