Момиченце/момченце ,какво ще е през АВГУСТ моето детенце?

  • 10 169
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
Гита, поздравления за темичката, а на Кроки - за заглавието
Меги, не се ядосвай , още малко ви остава да сте там. и моят свекър ми разправяше, че еди кой си му се похвалил, че бил много доволен от сгъваема кошара и не че той разбирал много от тия работи, ама едва ли не и ние такава трябва да си вземем. знам, че от добро чувство го прави, ама не се усеща кога да спре. а твоят свеки щом е ходил да обикаля гледай да не те изненада с някоя кошара  Rolling Eyes
какво става с Гера, изгуби се нещо  newsm78

# 16
  • Мнения: 564
Здравейте мами  Hug!!!!
Гита, шрифта е жесток, много хубава става темичката, а дечицата са толкова сладурски и теее  Heart Eyes...Супер темичка   bouquet!!! И...ЧЕСТИТО МОМИЧЕНЦЕ!   bouquet!!!
Хари, пази се!!!! Тази цитонамазка ми се вижда опасна на мен..Аз на никой не давам да ме пипне за сега..Много ме е страх!!!
Меги, и аз много се ядосвам понякога, като започнат свекитата да дават остарели идеи...Ядосвам се и като ми казват как са ходили по детски магазини да харесват легълца..Това си е моя работа..Но пък яда ми минава бързо, като им видя вдетенените, развълнувани лица и радостта, че ще си имат внуче за 1 път! Не се ядосвай, всичко ще е такова, каквото ти си избереш, то е ясно, остави ги да си дават съветите Wink
Аз днес много се зарадвах, че най-после съм влязла в 5 месец   newsm44...Ехх колко мъничко останааа  Grinning...Минахме повечето!!!! Аз се подготвям за подписването  Heart Eyes и след него ще уведомя в университета, че на държавния ще сме двама  Laughing...т.е ще съм в 9 месец  preggo..Това малко ме смущава  Rolling Eyes, нооо няма начин..А и мисля, че няма да мога за дълго да го скрия...Вчера като мерих дрешки и сякъш за първи път забелязах как вече нямам кръстче  ooooh!...Почуствах се малко като Обеликс, от онова филмче  Joy..Но пък ми е и приятно, че расте човеченцето  Heart Eyes...
Аз отивам да правя кафенце  Coffee!
Приятен ден   bouquet!

# 17
  • Мнения: 995
Добро утро!  bouquet

Записвам се в новата темичка.

Меги, родата е развълнувана, няма как. Чак не се усещат. В зависимост от отношенията ви бихте могли да се разберете да ви спонсорират без да се намесват в избора. Аз на моята леля и на свеки малко грубо им казах, че на "голямото пазаруване" не са поканени, щото ми писна в магазините, докато си отворя устата да попитам нещо, те вече са се запознали с продавачката, похвалили са се, и коментират все едно ме няма Mr. Green

# 18
  • Мнения: 941
здравейте
констанс я видях в болницата вчера, при нея всичко е наред, тя ще си разкаже като се появи, просто е малко заета тези дни
за изледванията на мен само веднъж ми взеха кръв и урина, и в 20та седмица явно като правя антитела тогава и друго ще изследват,
за пазаруването, както миналия път, така и сега избирам си нещата и взимам парите от роднините и ги купувам, така мисля и този път да направя, така разпределям тежестта равномерно върху всички
приятен ден на всички

# 19
Добро утро и от мен момичета!
Меги,искам да ти кажа да не се ядосваш аз също живея с родителите на мъжа ми ,но имам невероятния късмет да са супер хора и да не ми се месят в нищо,но самата аз също показах че не съм от хората които ще позволят това.
Клара искам да те питам ти отрицателен резус ли си и правиха ли ти вече изследване за антитела?

# 20
  • Мнения: 3 388
Добро утро, скъпи мами  Hug

Тук пак е слънчево и топло, супер време, смао дето аз съм закована на компа цял ден, че имам да довършвам един превод на ПауърПойнт.

Вчера се обаждах на доки, каза ако не ми мине да вземам антибиотик, има един Аугментин, който бил подходящ за бременни. Аз вземам по 2 пъти парацетамол и се мажа с този мехлем и съм доста по-добре, така че май ще ми се размине антибиотика. Явно има голяма инфекция, защото от хремата ме болят чак веждите и челото от време на време  Confused

Честито на мамите, които тези дни получиха добри новини за розови и сини щъркелчета   bouquet

# 21
  • Мнения: 998
Добро утро, мами!!!   bouquet  Вчера цял ден с милото обикаляхме южното крайбрежие, духаше много силен вятър, но се почуствах страхотно  Heart Eyes Вечерта мъжът ми реши, реши че ще оправя контактите, защото нещо не било наред и от там ме е хванало ток, та не знам какво точно направи, но нещо гръмна и се останахме без ток известбно време  Crazy, какво да ви разправям луда работа!

Гита, много е хубава темата, човечетата са много сладички  Heart Eyes

И аз се надявам на синьо щъркелче, така че да не чувам че са свършили. Но пък от друга страна нашите така или иначе ще са родени по едно и също време, може и да помислим за бартери  Joy

# 22
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug
Гита, страхотно се справяш   bouquet
Хари77, на мен до момента не са ми взимали цитонамазка, въобще на магарето не съм се качвала  Whistling, а кръв и урина - само веднъж /януари месец/. Ще видим утре дали няма да ме изненадат с нещо   Thinking
Меги, родата е развълнувана, няма как. Чак не се усещат. В зависимост от отношенията ви бихте могли да се разберете да ви спонсорират без да се намесват в избора.
С моите нямам проблеми. С първата бременност се разбрахме те да купят количката, но аз си я избрах, дори я взехме предварително  Peace
Честно казано предпочитам сами да си купуваме всичко, но тогава не бяхме в особено цветущо състояние и моите родители и на мъжа ми родителите помогнаха с каквото можаха. Този път не очаквам, а и не искам нищо, още повече, брат му също чака бебе по същото време  Crazy и като познавам свекърва си ще се чувства задължена както е помогнала на нас, сега така да помогне и на тях, а все пак вече са пенсионери. Майка ми и тя е само на една мижава пенсия /татко почина преди 1 година  Sad /.
Сонита, завиждам ти за слънчевото време  Heart Eyes При нас се мъчи да изпече, но вятъра е студен.

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И аз се надявам на синьо щъркелче, така че да не чувам че са свършили. Но пък от друга страна нашите така или иначе ще са родени по едно и също време, може и да помислим за бартери  Joy

Няма да се притесняваш-има момченце със сладоледче.... Нещо ми хареса правенето на теми...зарибяващо е...добре, че е мъжО да помага...А и на Мегитка голяяяямо благодарско.  bouquet

Последна редакция: ср, 14 мар 2007, 10:02 от Гита Ог

# 24
  • Мнения: 222
Добро утро мамчета!   bouquet

Iranikolova-честито момченце! Laughing

Клара-
а на теб честито розово щъркелче! Laughing

Гита - браво за темичката, предполагам ще стане супер, не се и съмнявам!

Хубав ден!

# 25
  • Мнения: 1 380
Леле, Гита, страхотен шрифт  bouquet! Нямам търпение да я видя цялата...
И на мен ми харесва най-много от всички до сега. И тези момченца и момиченца до имената, направо са страхотни.
Клара и Ираниколова, на вас  честито.
Аз утре съм при Лазарова в Токуда, ама не знам дали ще се види пола.  PraynigНо пак ще пиша. Аз не съм ходила до сега при нея, но имам добри отзиви.  

# 26
  • София
  • Мнения: 4 040
  Гита ,поздравления за шрифта! Можеш ли да ме запишеш и мен с мъж?
  А за пазаруването аз първия път бях си избрала всичко. Хващах мъжо за ръчичка и му показвах с пръстче точно какво искам да купи.  Laughing В интерес на истината той беше доволен,а не се сърдеше,че го лишавам от инициатива. после ,докато бях в болницата,заедно с бабите бяха напазарували. Естествено ,че не се размина съвсем без колизии,щото бабите решили да проявяват инициативност предварително,но за дребни неща-козметика,шишета и т.н. Нищо сериозно-пазаруваха по 2 пъти  Laughing
  Не знам дали споделяте някъде,но на мен ми е мъкаа-колоко сте качили? Първия път качих 22кг, от 50 на 72-яко ,а! Сега уж гледам да не става така ,но съм + 6 ,а последния месец само- +3. Папа ми се  и това е. Как се справяте вие?

# 27
  • Мнения: 564
Аз за 5-те месеца съм + 3кг....Не знам много ли е, малко ли е  newsm78, но се чувствам с това коремче дебеланка   261uu..Никога съм нямала корем и сега ми е сууупер странно  Rolling Eyes!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Добро утро момичета.
Гита Ог [/b,много е стилен този шрифт,супер става.
Много се радвам че засега на всички бебчетата слушат и растат по план.
И така за бартерите аз нямам претенции какво ще е дЯтето така че когато разабера ще чакам оферти Laughing
Момичета стискайте ми и на мен днес палци,нали не можах да дойда до София вчера, та за мое успокоение си запазих час за днес при една докторка междудругото тя май е единствената която се опитва да прави фетална,та да видим какво ще стане дано не си дам парите на вятъра но при всички положения ще видя бебчо което ме радва.
Клара честита ти отново розова новина като гледам каква красавица сте нарисували предния път мисля,че виждам бъдещата мис България като малка и втората да е такава принцеса.
Меги не се ядосвай мила те си приказват много бабите и дядовците ама прави като мен аз ги слушам през 5мини се правя на чукната,а при мен моите родители така се месиха в резултат на което ние с мъжът ми се ядосахме много и сега от 1год не се виждаме и чуваме и пак се оправяме а  бяхме финансово зависими от тях.
Последно само да кажа на мен ми правиха цитонамазка още в 6седмица и нищо не ми стана даже не усетих като ми даде бланките кое къде да занеса тогава се усетих,нали ми беше за първи път.
Айде изчезвам че изписахме и тази тема.

# 29
  • Мнения: 995
aunt Ogg,съжалявам но не се класираш Mr. Green. Аз от 53 станах 85. На т'ва му викам аз яко Confused
Този път съм ок- само 2-3 кг. досега. Не се давай лесно, знаеш каква мъка е с килата Peace

Мира, задължително да разкажеш подробно за прегледа, че другата седмица съм аз наред Peace

Общи условия

Активация на акаунт