Мисля,че никога повече няма да намеря свестен:)

  • 13 739
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Като ви чета, хващам се за главата! Наистина ли не вярвате, че има свестни, готини, свободни мъже над 30? Наистина ли смятате, че в сайтовете всички търсят само секс? Наистина ли не знаете, че и мъжете, както и жените имат нужда от половинка, от любов?

Когато вярваш в нещо и много го искаш, то се сбъдва.

Не искам да съм груба, но ако една жена попада само на сексуални маниаци или пък никой не я възприема насериозно, тя трябва да потърси вината в себе си - явно критерият й за мъже не е точен. Помислете върху това. Peace

Да, наистина вярвам  Simple Smile За мен - втори брак на 29 год. За него - първи брак на 36. Знае, че както съм се развела веднъж, така и пак ще го направя, ако съм нещастна. Но той е МЪЖА! Просто е чакал ЖЕНАТА за него.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Аз пък точно обратно,намерих свестен мъж,който ме ухажва от доста време,разведен като мен,с хубав собствен бизнес,такъв,който пита как е детето ми,прави му подаръци....а аз тъпачката не мога да забравя онази "забранена" любов/семейния/,на която отдадох 5 години след развода ми....направо не мога да се понасям Cry!Този семейния, сещате се,не може да ми се обажда и да бъде с мен всеки ден,последните месеци разреди обажданията и срещите и аз взех,че се обадих на този мой ухажор от дълго време/той не живее е България/ и му казах,че съм готова да изкарам няколко дни с него ,когато си е тук,той много се зарадва и дойде в четвъртък за да изкараме Великденските празници заедно,качихме се на Пампорово,чувствах се прекрасно,за тези 3 дни не се сетих за онзи изобщо...и снощи се прибираме и телефона ми звъни  :ТОЙ...изключих го,но толкова гадно ми стана,пак се сетих,изпотих се цялата,разтреперах се...просто го обичам още  Cry как може да съм такава глупачка,как!!!Другия усети,че извднъж млъкнах,гледах разсеяно ,пита ме какво става,казах му ,че не се чувствам добре и искам да се прибера в къщи да спя,а той да си тръгва,а допреди час му казвах,че ще прекарам още една нощ с него...
 
Мислех,че като споделя тук,напиша,ще ми олекне,ама не ....

# 62
  • Мнения: 2 863
В подписа ти  е всичко, което ти  е нужно в този момент-прочети го!

# 63
  • Мнения: 5 476
Като ви чета, хващам се за главата! Наистина ли не вярвате, че има свестни, готини, свободни мъже над 30?
  Наистина ли не знаете, че и мъжете, както и жените имат нужда от половинка, от любов?
    Когато вярваш в нещо и много го искаш, то се сбъдва.
Да, наистина вярвам  Simple Smile За мен - втори брак на 29 год. За него - първи брак на 36. Знае, че както съм се развела веднъж, така и пак ще го направя, ако съм нещастна. Но той е МЪЖА! Просто е чакал ЖЕНАТА за него.

  И аз съм пример . Peace
  За мен - втори брак на 35 год. За него - първи брак на 36. Заедно сме от 4 години,съпрузи от почти 2. Heart Eyes
 Никога не пропуска да ми повтори,че съм мечтаната жена,която винаги е чакал. Peace
 Намерихме се случайно,никога не съм и предполагала ,че ще се омъжа повторно ,особено след тежкия 12 годишен кошмар (предишния ми брак),пълен с физическо и психическо насилие. Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 3 674
В подписа ти  е всичко, което ти  е нужно в този момент-прочети го!

 Peace

# 65
  • Мнения: 3 674
Особенно ми харесвана Giorgia подписа.Това е такава истина...  bouquet
На6ите мисли са  на6ата релност и вси4ко зависи от  "тяната разцветка"  bouquet

# 66
  • Мнения: 26
Не прочетох цялата тема, но в общи линии захапах за какво става въпрос. Ето как виждам аз нещата. Винаги съм си мислил че щом аз съм шматка все ще има още една. Неможе от цял свят да съм само аз. Проблема при мен особенно е че изпитвам прекалено силни чувства към определена жена от 8 години насам. Когато не я виждам известно време влизам в релси, обаче като излезем на кафе и после 3 дни незнам каде съм. Лошото е не съм срещнал друга с която толкова да се разбирам словесно. До сега не сме имали и най-малко разногласие. Явно и двамата ценим мнението на другия. Прекалено говоря за себе си. Идеята ми беше че е имало период в който и двамата сме се харесвали и не сме си казали. Сега вече е късно. Тя очаква дете от друг който аз не одобрявам и съм и го казал, но пък никога не съм я виждал толкова усмихната и щастлива. Радвам се искрено за нея. Така че човек незнае кога и каде ще срещне любовта. Била е до мен и я изпуснах. Simple Smile))

И мъжете и жените са хора. И двата пола имат чувства и ги боли. Не се ли премем като равни във връзките си - няма щастие, според мен.

# 67
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
С риск да бъда оплюта, ще кажа с ръка на сърце, че според мен в България да намериш свестен мъж си е mission imposible вече!!! Просто такива няма, ако има - те са отдавна обвързани.
Разликата в манталитета и отношението към жената от един чужденец и от един българин е от земята до небето. За голямо съжаление!!!!! Никога не съм предполагала, че ще стигна до този извод, но е така.

# 68
  • Мнения: 1 559
С риск да бъда оплюта, ще кажа с ръка на сърце, че според мен в България да намериш свестен мъж си е mission imposible вече!!! Просто такива няма, ако има - те са отдавна обвързани.
Разликата в манталитета и отношението към жената от един чужденец и от един българин е от земята до небето. За голямо съжаление!!!!! Никога не съм предполагала, че ще стигна до този извод, но е така.


Напълно подкрепям Peace...аз бях с ясната цел още от 18 годишна,че за българин няма да се омъжа Naughty Whistling

# 69
  • Мнения: 1 425
Със сигурност е имало време когато са били свободни. Колкото до това че в ЧУЖБИНАТА мъжете носят жените на ръце и всичките са идеални мога да кажа, че всеки вярва в това каквото иска.
В раздела вече пишат достатъчно самотни майки с мъже от "идеалните" чужденци.

# 70
  • Мнения: 26
Едно бивше гадже след като я хванах с друг ме съветваше да не слагам всички жени под един знаменател. Много е права. Това че тя е  сбъркала не значи че трябва да си правя изводи за всички. Та и при мъжете е така. Няма да намерите нещо ако вярвате че не съществува.

# 71
  • Мнения: 2 327
Хората имат вредния навик да обобщават когато им е удобно Simple Smile
Това, че мъжете в чужбина са различни, е така, но различен не означава непременно по-добър.
Подходящия човек можеш да го срещнеш и на най-неочакваното място...


Много котки станахте нещо Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 6 477
По въпроса за българските мъже - малко в повече им дойдоха последните 15-тина години и за най-голямо съжаление се оказаха една идея по-малко адаптивни и пластични от жените. И това доведе до сриването на самочувствието им, депресии и разни други екстри и като разултат се оказва, че все повече са мъжете, нежелаещи да поемат отговорност от страх ще се справят ли финансово, емоционално и физически. Докато мъжете от другата страна на бариерата - говоря за западната бариера, доста отдавна плуват в свои води и живота им е доста ясен и точен, имат някаква степен на сигурност и те самите могат да дадат такава на жената до себе си. Според мен това е разликата - нашите мъже малко трудно успяват да вдъхнат сигурност.  Но както всяко стадо си има мърша, така и доста чужденци са адски лайна. И съответно доволно количество българи са свестни....въпрос на късмет е дали ще срещнеш от свестните, независимо от коя точка на света!
П.П. Пантерчо, не се учудвай на кроткия ми тон за мъжете, просто бащата на щерка ми се държи повече от прилично и не ми е вдигал нервите....и съответно мога да съм и по-милостива към мъжете Wink Wink Wink Wink

# 73
  • Мнения: 1 227
С риск да бъда оплюта, ще кажа с ръка на сърце, че според мен в България да намериш свестен мъж си е mission imposible вече!!! Просто такива няма, ако има - те са отдавна обвързани.
Разликата в манталитета и отношението към жената от един чужденец и от един българин е от земята до небето. За голямо съжаление!!!!! Никога не съм предполагала, че ще стигна до този извод, но е така.
Много ме изненада това обобщение. Или си човек или лайно, не мисля, че има връзка с произхода...

...И мъжете и жените са хора. И двата пола имат чувства и ги боли. Не се ли приемем като равни във връзките си - няма щастие, според мен.
И аз мисля, че това е разковничето

# 74
  • Мнения: 1 559
Или си човек или лайно, не мисля, че има връзка с произхода...


Е това пък ква връзка има,не рзабрах #Crazy newsm78....егати сравнението  hahaha hahaha Joy

Общи условия

Активация на акаунт