Мисля,че никога повече няма да намеря свестен:)

  • 13 743
  • 154
  •   1
Отговори
# 120
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Добре де. Знам какъв човек искам до себе си. Видял съм го само в една жена. Тя го знае. След като немога да видя друга на нейното ниво, трябва да сваля летвата, иначе оставам сам.
е да де - има някаква такава драма .....
въпрос на приоритети - щом трябва - сваляш и търпиш - само и само да не си сам - това е положението

Не мисля, че трябва да се стигне чак до там - да търпи. Да свали малко летва да, но все пак трябва да намери подходящ човек, който да му отвръща със същото. Трябва взаимност, иначе имаше един израз "по-добре сам, отколкото в лоша компания". Няма да си разбиваш нервите с неподходящ човек и да си губиш времето с него, вместо да потърсиш още малко

# 121
  • София
  • Мнения: 4 493
То не се иска да си скенер за да видиш.
Форума е свободен - всеки може да пише където иска.
Не съм казал че си за изхвърляне - радвам се че имаш самочувствие, ама докато ти си си губила времето, някои други жени не са си го губили.
Повечето свободни мъже над 30 много често имат някакъв проблем - това е вярно. Но повечето свободни жени над 30 също са така.
Да не би да намекваш, че като сме над 30 и имаме дете - значи имаме някакъв "проблем" - т.е. дефектни сме - така ли?
Не съм съгласна и с това изказване за мъжете над 30 - много разумни мъже се опитват да градят кариера и за целта работят не по 8 -10 часа а по 12 часа на ден и просто нямат сериозни връзки - това значи ли, че имат проблем?

# 122
  • Мнения: 26
То не се иска да си скенер за да видиш.
Форума е свободен - всеки може да пише където иска.
Не съм казал че си за изхвърляне - радвам се че имаш самочувствие, ама докато ти си си губила времето, някои други жени не са си го губили.
Повечето свободни мъже над 30 много често имат някакъв проблем - това е вярно. Но повечето свободни жени над 30 също са така.
Да не би да намекваш, че като сме над 30 и имаме дете - значи имаме някакъв "проблем" - т.е. дефектни сме - така ли?
Не съм съгласна и с това изказване за мъжете над 30 - много разумни мъже се опитват да градят кариера и за целта работят не по 8 -10 часа а по 12 часа на ден и просто нямат сериозни връзки - това значи ли, че имат проблем?
Това сега е болния проблем. Не по 12 а до 14 часа на ден стигам. И как да имам сериозна връзка? Сложна система.

# 123
  • Мнения: 1 425
Да не би да намекваш, ...
Не съм съгласна ...
Всеки има право на мнение. И да - доста хора в този раздел имат проблеми, ама те не са свързани с децата, по-скоро децата са следствие от проблемите.
Колкото до мъжете - тук доста често се споделят лоши мнения за нас. Радвам се, че ти мислиш че има достатъчно свестни свободни мъже след 30 - значи ще имаш повече възможности за избор.  Peace

# 124
  • Мнения: 2 327
Gepard, а защо работиш по толкова много? Дай си време малко за себе си.
Вярно че и на работа можеш да срещнеш Жената, ама дори и да е там време се иска за една връзка.
А при теб проблемът явно е, че сравняваш всички с един идеализиран образ... Когато гледаш някой то страни никога  не можеш да го опознаеш напълно. Трябва да поживееш, че тогава да видиш кой какъв е.

# 125
  • Мнения: 26
Gepard, а защо работиш по толкова много? Дай си време малко за себе си.
Вярно че и на работа можеш да срещнеш Жената, ама дори и да е там време се иска за една връзка.
А при теб проблемът явно е, че сравняваш всички с един идеализиран образ... Когато гледаш някой то страни никога  не можеш да го опознаеш напълно. Трябва да поживееш, че тогава да видиш кой какъв е.
Stun, и на мен ми се иска да си дам време за себе си, но от Енергото, Данъчното и тем подобни институции едва ли мислят като мен.  Rolling Eyes
Знам че се иска време за една връзка, може би за това сега си запълвам времето с работа. Ако я има ще намеря време. А и честно казано когато работата върви се чувствам много по щастлив. Някак си всичко се порежда. Може и да откажеш ангажимент и да починеш, а сега гледам да приема всичко. Все по сложен става живота. Повече ангажименти - повече проблеми. Но нали съм котка - по гръб не падам.  Joy

# 126
  • Мнения: 2 327
Колкото повече работиш толкова повече даваш на данъчните Simple Smile Помисли над тоя въпрос...
В живота работата не е най-важното нещо, поне според мен.

# 127
  • Мнения: 26
Stun
Знам че работата не е най-важното. Но никой не ме пита дали си работил или не. Такси и данъци си има, но не е тука мястото да го дискутираме.  Peace

# 128
  • Мнения: 651
Колкото повече работиш толкова повече даваш на данъчните Simple Smile
е не е точно така, на мен ми спират данъци само от "официалната" работа.
...В живота работата не е най-важното нещо, поне според мен.
когато не ти капе от никъде и става въпрос за насъщния и покрива над главата ти, не виждам как бих се оправяла без да работя..
.... Не по 12 а до 14 часа на ден стигам. И как да имам сериозна връзка?...
тая седмица стигнах до 24 часа работа с едночасова "почивка", но съм доволна, че човекът до мен го оценява !
....децата са следствие от проблемите...
доста грубо!  Thinking
аз моите деца съм ги желала и не смея и да си помисля, че са ми проблем  Naughty

# 129
  • Мнения: 552
Вторият си съпруг срещнах  в Елмаз. Не съм търсила нищо, просто се бях регистрирала от любопитство. Една нощ си приказвах с господин, регистриран в същия сайт, който определено си търсеше съпруга - не приятелка, не любовница, а съпруга. И на мен ми стана много смешно, наивен ми се стори. Доста време си писахме със съпруга ми докато се срещнем. После пък доста време се срещахме само за да си говорим. Накрая се събрахме, живяхме заедно малко повече от 2 години и се оженихме.
Просто не търси - любовта сама ще те намери...  newsm10

# 130
  • Мнения: 3 674
Мисля,че никога повече няма да намеря свестен:)


Към авторката..."Никога не казвай" никога"!! Naughty  Wink

# 131
  • София
  • Мнения: 3 099
Само за протокола: аз срещнах моя мъж на 31, а той беше 37 годишен ерген без да му има "нещо". И аз съм си наред. Я, стига с тоя балкански синдром "След 30 ако не си женен/омъжена бла-бла!" За това има толкова разводи - щото всеки бърза да докаже на себе си и света, че е наред и е под 30! Пък после: въх, мъри, майко, к'во стана? А бяхме "наред"...

Има свестни. Рядко се срещат. Но ги има. И след 30-тата им година.

# 132
  • Мнения: X
...В живота работата не е най-важното нещо, поне според мен.
когато не ти капе от никъде и става въпрос за насъщния и покрива над главата ти, не виждам как бих се оправяла без да работя..
Стан имаше предвид здравето
мисля по-добре да си в добро здраве и с кофти работа отколкото с кофти здраве и хубава работа
ок? мисля тук няма кой да опровергае

# 133
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, мила, напомняш ми на поговорката, която движела Америка - По-добре богат и здрав, отколкото беден и болен!
Да ти кажа като си здрав ама с кофти пари - тогава нямаш мерак за купонясване, а търсиш как да изкараш повече пари...а ако вземеш да ги изкарваш, ама тогава нещо се обърка здравословно - еее, лекуваш се, ама имаш съответните финанси.....А ако нямаш финансите и пак се тръшнеш? Така че май е по-добре да бачкаш повече, а за купон - когато и където...за свободните имам предвид....Тези, които търсят свестните.
Аз нямам време от бачкане и домашни закачки, ама ази принцове не търся..нищо не търся....само реасе реасе реасе Peace Peace и да се наспя 48 часа непробудно! Wink

# 134
  • Мнения: 451
и аз да се намеся Laughing хора и съдби всякакви,среща се свестен,но шанса е малък. мое мнение е ,и то от опит. проблема е с детето. не всеки приема чуждото дете, да ,на приказки става и всичко е о.к. ,но под един покрив нещата се променят рязко. тогава много боли.... но божа работа. някои имат късмет. живота продължава . и зависи много колко се вдига летвата на изискванията. висока летва=сам Thinking

Общи условия

Активация на акаунт