мързи ме да правя секс с мъжа ми

  • 18 974
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 425
Пантер, ти би ли оправдал жена си ако след няколко време през което ти си да кажем мързелив в секса, си намери някой колега? И би ли приел вината си? Не оправдавам авторката, просто ми е интересно.
Не знам дали бих я оправдал. Зависи от много неща. А за вината - да бих я приел. Но бих се постарал да не се стига до такава ситуация. Човек нещо като не му стига вкъщи и след като няколко пъти обсъди въпроса и няма никакво решение - ще си го потърси това нещо извън семейството. Временно или за постоянно.

# 31
  • Мнения: 563
Пантер, ти би ли оправдал жена си ако след няколко време през което ти си да кажем мързелив в секса, си намери някой колега? И би ли приел вината си? Не оправдавам авторката, просто ми е интересно.
Не знам дали бих я оправдал. Зависи от много неща. А за вината - да бих я приел. Но бих се постарал да не се стига до такава ситуация. Човек нещо като не му стига вкъщи и след като няколко пъти обсъди въпроса и няма никакво решение - ще си го потърси това нещо извън семейството. Временно или за постоянно.
браво за вината Peace
 За зависенето от много неща - то винаги нещата са различни при всяка двойка Peace аз затова и попитах - някак много лесно става иначе, щом нещо не ни е удобно,и хоп - колега/жка.
Съгласна съм с теб за търсенето навън, но след като другата страна е уведомена че поведението и е проблем и е обсъдено. Предните постове ми прозвучаха по- иначе, затова и попитах. А и както сам каза - случаи бол, не бързайте да пращате съпругът при колежките, че и да го оправдавате дори Peace

# 32
  • Мнения: 14 654
С една дума - хем ми се иска, хем .... и аз не знам какво.
a аз знам- в наше село на това му викаме
хем ороиди, хем аясъл

# 33
  • Мнения: 804
 Колкото и да ме мързи и да ми се спи, ако партньора ме предразположи не се стига до октаз Mr. Green А дали той не те предразполага newsm78

# 34
  • Мнения: 25 621
Пантерчо, Пантерчо, четеш и ти както Дяволът - Евангилието.  Mr. Green
Никъде тук не търся вина, просто давам друг прочит на историята.
Да, каза си жената, че я мързи, но си каза и това:

Цитат
Като ни завърти въртележката вечер след работа - да пусна пералнята, да приготвя вечеря, да просна дрехите, да оправим детето, и съвсем ми минава мерака!

Хайде чисто хипотетично да приемем, че поне една вечер мъжът й се заеме се тези досадни дейности, докато жена му се плацика във ваната, унесена в мечти по новия колега... Пък после да си говорим кого ще го мързи, кой ще се дърпа и прочие, а?  Wink
Хайде, стига сте я размахвали тази колежка като тояга над горките си жени! Знаеш ли колко влюбчиви колеги подсмърчат в момента бездомни и с изтръскани джобове покрай бившите си жени, ама нещо и колежки не се мяркат край тях. Колежките обичат чуждото, Пантер, защото винаги е по-сладко. Но успялото чуждо. Същите не си падат по огризки, от мен да го знаеш! ("К`во, този даже жена му, дето й е направил 2 деца го изгони като мръсно коте, та аз ли да го прибера??? С к`ъв зор?")

# 35
  • Мнения: 25 621
Колкото и да ме мързи и да ми се спи, ако партньора ме предразположи не се стига до октаз Mr. Green А дали той не те предразполага newsm78

Ахъм.  Wink
20 минути туй, 15 минути онуй... Рутина му се вика на това и мързел, ама чий?  Whistling

# 36
  • Мнения: 5 468
То пък не може все като зайците - юруш, за да не ми изневери. Човек може да изневери и след здрав секс в къщи, излизайки на купон, например. Айде, холан.
Мен също ме мързи Crossing Arms. Хич не чакам удар от мъжа ми (колежки, ученички). Ако пък го направи, няма да се застрелям... Ще продължа живота някакси.

# 37
  • Мнения: 1 425
Ами добре - ето още един съвет тогава - да прехвърли част от задълженията на съпруга си. Примерно да го помоли той да простре дрехите.
Колкото до колежките - всякакви ги има. Като разправи колко не го разбира жена му и че е луда и разни други измислици - и веднага ще се намери някоя заблудена колежка да го утеши, просто не е истина колко наивни жени има. Аз не съм казал че мъжа ще поиска развод - това което имах предвид е, че може да почне да кръшка.

@Ню - то всичко може, ама няма нужда едва ли не насила да го караш.

# 38
  • Мнения: 563
Ами добре - ето още един съвет тогава - да прехвърли част от задълженията на съпруга си. Примерно да го помоли той да простре дрехите.
Колкото до колежките - всякакви ги има. Като разправи колко не го разбира жена му и че е луда и разни други измислици - и веднага ще се намери някоя заблудена колежка да го утеши, просто не е истина колко наивни жени има. Аз не съм казал че мъжа ще поиска развод - това което имах предвид е, че може да почне да кръшка.

@Ню - то всичко може, ама няма нужда едва ли не насила да го караш.
абе Пантер, той сам ако не се е сетил досега да и помогне с нещо пък белким не е уморена после за секс, ти си чакай от умрял писмо Tired
за колежките - има ги! обаче айде верно стига с това плашене с тях или с другите жени пък! ако иска да кръшка, повод ще си намери ако ще и да го скъсам от секс вкъщи. Подкрепям Ню  Peace

# 39
  • Мнения: 1 425
Той ако си е кръшкач - то е ясно че ще си намери с коя. Ясно е че има и такива мъже и жени. Ама не мисля че случая е такъв. Жена му в момента насила иска да си докара проблеми в брака.

И още нещо. Мъжете не четат мисли, не знам откъде жените сте решили че четем мисли, ама не четем. И изобщо не е задължително да се сетим за нещо, което вие си мислите, че трябва да се сетим.

Ако искате помощ - кажете с думи прости. Ако искате нещо да купим - ми кажете с думи прости и списък дайте. Това е. Другото не знам от къде сте си го втълпили. Даже и намек не е сигурно дали ще свърши работа. Толкова ли е сложно да кажеш "Скъпи би ли прострял дрехите че аз готва?" Ама не - "Той ще се сети." Еми я се сети, я не. Да не е Ванга?

# 40
  • Мнения: 208
Ами добре - ето още един съвет тогава - да прехвърли част от задълженията на съпруга си. Примерно да го помоли той да простре дрехите.
Колкото до колежките - всякакви ги има. Като разправи колко не го разбира жена му и че е луда и разни други измислици - и веднага ще се намери някоя заблудена колежка да го утеши, просто не е истина колко наивни жени има. Аз не съм казал че мъжа ще поиска развод - това което имах предвид е, че може да почне да кръшка.

@Ню - то всичко може, ама няма нужда едва ли не насила да го караш.
И какво - много тънко ще мине с едното простиране - да я отмени един ден в цялата домакинска работа пък да видим вечерта дали ще му е до секс  Twisted Evil Като знам колко лесно се уморяват мъжете - едва ли.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 176
Прав е Panther - мъжете не четат мисли (те май и жените не четат мисли, ама както и да е) и е нормално на един мъж да му обясниш каква точно помощ искаш в домакинството. Друг е въпроса колко мъже ще се хванат да помагат, но пък като си кажеш в прав текст по-трудно се отказва   Mr. Green

# 42
  • Мнения: 563
Той ако си е кръшкач - то е ясно че ще си намери с коя. Ясно е че има и такива мъже и жени. Ама не мисля че случая е такъв. Жена му в момента насила иска да си докара проблеми в брака.

И още нещо. Мъжете не четат мисли, не знам откъде жените сте решили че четем мисли, ама не четем. И изобщо не е задължително да се сетим за нещо, което вие си мислите, че трябва да се сетим.

Ако искате помощ - кажете с думи прости. Ако искате нещо да купим - ми кажете с думи прости и списък дайте. Това е. Другото не знам от къде сте си го втълпили. Даже и намек не е сигурно дали ще свърши работа. Толкова ли е сложно да кажеш "Скъпи би ли прострял дрехите че аз готва?" Ама не - "Той ще се сети." Еми я се сети, я не. Да не е Ванга?
че защо да трябва да е Ванга пък сега ooooh! ако жената от пране,простиране и дом. работа си ляга пребита вечер и не и е до секс врачка ли трябва да си за да се сетиш че е уморена? И че можеш да и помогнеш в нещо от гореизброените, та да и дойде настроението и да има един час повече преди лягане, а не да си смята колко време ще трае кекса + предварителната подготовка. Колко мъже молят жените си да им сготвят или изперат? Или жените се сещат и без думи, пък мъжете трябва да са врачки за да схванат очевидното newsm78 щото повечето жени дето познавам знаят какво е приятно на мъжете им и го правят без да чакат покани.
не съм съгласна с тълкуването ти на случая тук -жената  не иска да си докара проблеми насила, а си личи от 100 км че е уморена и не и се занимава всяка вечер  с това. Има начини да му се покаже това на съпругът, авторката би трябвало да знае как. Далеч съм от мисълта че мъжете четат мисли, ама това тук не ми прилича на мисли, то си е от ясно по ясно какъв е проблема. Жената е уморена, има желание, ама докато свърши всичко  у дома, меракът и минава. Много е трудно да се схване ситуацията ли

# 43
  • София
  • Мнения: 368
Еми лошо няма, мъжа ти ще си намери някоя любовница дето не я мързи, пък ти си мързелувай на воля.

# 44
  • Мнения: 1 425
Заради такива "от ясни по-ясни" и "видими от 100км" неща 50% от браковете завършват с развод.

Общи условия

Активация на акаунт