мързи ме да правя секс с мъжа ми

  • 18 972
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 138
разбирам те напълно. и аз съм така. не бих го нарекла мързел само. просто много се измарям с децата, а сексът го свързвам с физическо изнемощаване....или поне когато е качествен съм като парцал след това и предполагам, че ме е страх да не заспя и че няма кой да гледа децата.....мисля че е нормално една жена да прави това което и харесва и обратното. така, че те пшодкрепям напълно. редно е и твоя господин да те подкрепи, така де. успех и дано скоро ти се отприщи мерака:)

# 106
я си помързи ама доста време седмица поне пък после;;;;;;;;

# 107
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Вземи си отпуск.Пък след това можеби няма да те мързи.

# 108
  • София
  • Мнения: 146
Някой беше написал апетитът идва с яденето. Напълно съм съгласна с това.
Имам пресен случай от снощи. Много ме мързеше, ама направо никакво желание, и си казах точно това: "апетитът идва с яденето". Това което се получи беше невероятно  Embarassed

# 109
  • Мнения: X
Нещо друго имаше написано ама.... smile3506

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 12:09 от Анонимен

# 110
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
кога ще наваксваш, моми4е? я се стегни малко! толкова е кратък животът и само си пилееш нощите!айде правете по-4есто, по-кратки сеанси пък може да се отпушиш знае ли 4овек?като кажете ка4ествен секс, да не правите цялата програма от а до я, през вси4ките пози и хватки? няма нужда, полу4аваш си оргазъма и нани до утре!

# 111
  • София
  • Мнения: 9 111
Ами защо просто не поговорите и да му кажеш, че те отблъсква това постоянно подмятане и натякване. Ако е човек, ще разбере и ще се контролира малко. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт