мързи ме да правя секс с мъжа ми

  • 18 976
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15
Хм. Всички дотук сте прави и... не сте.
Що все жената трябва да е виновна, че сексът не върви както в началото на съвместния живот? Що все тя трябва да се кипри, да организира обстановка, да подтиква, да прави жертви? За да не отиде милото при колежката? То, милото ако иска, и Анджелина Джоли да му е жена, пак ще отиде при чуждото.
Що пък веднъж не видях съвет мъжът да направи нещо по въпроса? Като например първо да се избръсне, преди да си направи устата за секс? Или като се прибере, да прегърне и целуне нежно жена си, а не от прага да пита: "Какво има за вечеря?". Или да изпие една чаша по-малко, за да не вони на бъчва? Или да се лиши една вечер от любимата си игра на компа?Защо не наеме детегледачка и да изненада жена си  с една вечер навън, без да им се мотаят дечурлига из краката? И още един куп такива защо-та ми се въртят из главата...
Честно, писна ми все жената да е виновна за всичко, свързано със семейния живот. А къде е мъжът, питам аз? Под полата на колежката ли?  А, Пантер?  Mr. Green
е това е отговор.браво !!!

# 61
  • Мнения: 3 500
Съгласна съм с първия постинг на Как`Сийка . Мъжете също трябва да предразполагат. И те трябва да се потрудят.
Към авторката - да ти кажа и на мен ми се е случвало понякога, но някак си не мога да не отговоря на ентусиазма на мъжа ми, който винаги така си иска, че да не можеш да му откажеш  smile3521, отпускам се и се оставям в ръцете му.След това винаги е перфектно и не искам да свършва, а накрая направо си казвам "Добре, че не се дръпнах". Някак си преодолявай го съзнателно тоя мързел, отпусни се и се наслаждавай на момента. Една от основните причини да се омъжа за точно този човек е, че за мен е страхотен любовник, винаги ненаситен - такъв ми трябва, че си падам по секса.Никога не ми е стигал. Но като се омъжих и е имало такива случаи да ме мързи и чак не мога да се позная. Тогава се мобилизирам и си припомням на какво е способен, после не му мисля много.
Ти си на ход.

# 62
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ами че ти си само за секс "микровълнова фурна" както вика мъжа ми   newsm62  Joy hahaha. Незнам кой мъж не би се зарадвал на такъв секс. Да живее 5 минутката  newsm44.
Както са писали някой важно е да преодолееш момента и да се отпуснеш, после ще се чудиш що си била толкоз дръпната та си пропускала това блаженство  Crazy Ех, хубаво нещо това секса  Blush

# 63
  • Мнения: 1 771
]Ще бъда директна в отговора си.
Ако не искаш да загубиш съпруга и семейството си справи се с мързела
Познавах и друга такава жена и крайния резултат е любовница и един разбит брак, и едно разбито сърце на съпругата.

# 64
  • Мнения: 4 733
Стига бе хора, вие нямате ли антисекс периоди Shocked Хората не са животни, понякога е достатъчно и да се сгушиш в партьора си. Малко сексуална диета върши чудеса като отпадне от сила забраната Laughing

# 65
  • Мнения: 3 674
Еми лошо няма, мъжа ти ще си намери някоя любовница дето не я мързи, пък ти си мързелувай на воля.

@Tess
Ирония ли усещат нежните ми скорпионски уши?  Grinning

Съвсем съгласен съм с lamita. В момента авторката просто си бута насила мъжа в ръцете на някоя друга жена. А "ангелите" на повечето мъже не са от най-силните по принцип (тя си знае нейния от кои е). Ако авторката има късмет - мъжа и ще изтрае или пък няма да му попадне наоколо подходяща колежка или позната.Ама ако има някоя подходяща и лесно сговорчива - авторката като нищо след няколко месеца ще пише "предаде ме - 'що така?". Еми има 'що.

към авторката....Peace  Така е,така 4е внимавай  ooooh! тебе като те мързи  ...има други ... дето не ги мързи. Crazy

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 02:08 от roza66

# 66
  • Мнения: 456
И мен ме мързи , какво толкова....Всеки си има приоритети... Grinning

# 67
  • Мнения: 3 674
Стига бе хора, вие нямате ли антисекс периоди Shocked Хората не са животни, понякога е достатъчно и да се сгушиш в партьора си. Малко сексуална диета върши чудеса като отпадне от сила забраната Laughing
Да ...така е .Всеки е имал антисекс периоди..., Mr. Greenама да не е постоянно само да се гушите. Rolling EyesПък и авторката не казва за понякога...а за 4е" по принцип я мързи да прави секс с мъжа си" и незнам дали съм разбрала правилно.. ама майне е само понякога newsm78
Ако беше писала...понякога ме мързи да правя секс... Winkтогава отговора ми щеше да е коренно различен.Тоест щеше да е като твоя. Peace

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 16:57 от roza66

# 68
  • Мнения: 1 568
Имам една приятелка,която даже и не се събличаше от мързел по някога,уморена..много! Наистина цял ден на работа,но.....след време се оказа ,че друга чака дете от мъжът и и се разведоха,тя е още сама вече 7 години,а той има и в второ с оная! Абе животът е тежък наистина...особено,за жените..........  bouquet

# 69
  • Мнения: 3 674
Имам една приятелка,която даже и не се събличаше от мързел по някога,уморена..много! Наистина цял ден на работа,но.....след време се оказа ,че друга чака дете от мъжът и и се разведоха,тя е още сама вече 7 години,а той има и в второ с оная! Абе животът е тежък наистина...особено,за жените..........  bouquet
А, е  то4но това имах и аз впредвид...4е като я мързи ..има други дето не ги мързи.Та затова и напиах  да внимава..  bouquet.

# 70
# 71
  • Мнения: 3 674
Стига бе хора, вие нямате ли антисекс периоди Shocked Хората не са животни, понякога е достатъчно и да се сгушиш в партьора си. Малко сексуална диета върши чудеса като отпадне от сила забраната Laughing

И аз много обичах да се гушкам с първия ми съпруг...та от много гушкане се разведохме.Та затова си  взех поука,че на мъжа само гушкане не му стига...  bouquet

# 72
  • Мнения: 4 733
Не сме сигурни точно каква е ситуацията, а и авторката изчезна, както се и появи. Мисълта ми беше, че когато секса се прави " защото трябва " е доста тъпо.

# 73
  • Мнения: 3 674
Не сме сигурни точно каква е ситуацията, а и авторката изчезна, както се и появи. Мисълта ми беше, че когато секса се прави " защото трябва " е доста тъпо.
Напълно съгласна с това....  bouquetНасила хубост не става...
Верно, авторката се покри... Thinking

# 74
  • Мнения: 2 978
Аз съм за Whistlingв асансьора Peace Mr. Green

Кво пък...даже на колене да застане, не се изисква много движение...та това си е поза точно за мързеливи натури baby_neutral Laughing

Общи условия

Активация на акаунт