мързи ме да правя секс с мъжа ми

  • 19 001
  • 111
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 732
Освен да наваксвате с пълна сила когато не те мързи:)

# 76
  • Мнения: 151
И мене в момента ме мързи.
Хем наследниците сами си оправят в тяхната стая и не трябва да се мотаем с мъжа ми около тях. Просто тази седмица сме във фаза "гуш без муш", снощи например се бяхме гушнали на дивана двамцата и си гледахме филмчето.
 newsm78 Да не би да трябва даизпълняваме норма за секс Rolling Eyes
Peace Напълно съм съгласна! Ето това е нормален семеен живот - да можеш да си гушкаш съпруга и да си седим на диванчето с него, да се разхождаме в красив парк или да се целунем лекичко преди да заспим! Секса си идва естествено. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 817
Aз от време на време имам същия проблем!
НО...приятелят ми ме разбира и не подлежи на обсъждане защо нямам желание...

Искам да ти кажа следното
1. би трябвало да искаш мъжът ти да ти помага колкото може повече в домакинството и то ВСЕКИ ден!
2. ти също си човек и когато не искаш секс, той е длъжен да ти даде любов! "Гуш без муш" също може да е хубаво...
И не се предавй! Поговори с него какво искате и какво ви липсва... А това за любовницата го забрави! Щом те обича и си говорите кой какво, кога и как го иска, няма да има нужда от друга!!!
Успех!   bouquet

# 78
  • Мнения: 208
Aз от време на време имам същия проблем!
НО...приятелят ми ме разбира и не подлежи на обсъждане защо нямам желание...

Искам да ти кажа следното
1. би трябвало да искаш мъжът ти да ти помага колкото може повече в домакинството и то ВСЕКИ ден!
2. ти също си човек и когато не искаш секс, той е длъжен да ти даде любов! "Гуш без муш" също може да е хубаво...
И не се предавй! Поговори с него какво искате и какво ви липсва... А това за любовницата го забрави! Щом те обича и си говорите кой какво, кога и как го иска, няма да има нужда от друга!!!
Успех!   bouquet
Най-после едно нормално мнение. Какво я наплашиха всички как ще си хване любовница. Човекът прави огромна грешка, че не и помага, но пък има и големи претенции. Така не може. Аз не бих търпяла  Naughty

# 79
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Aз от време на време имам същия проблем!
НО...приятелят ми ме разбира и не подлежи на обсъждане защо нямам желание...

Искам да ти кажа следното
1. би трябвало да искаш мъжът ти да ти помага колкото може повече в домакинството и то ВСЕКИ ден!
2. ти също си човек и когато не искаш секс, той е длъжен да ти даде любов! "Гуш без муш" също може да е хубаво...
И не се предавй! Поговори с него какво искате и какво ви липсва... А това за любовницата го забрави! Щом те обича и си говорите кой какво, кога и как го иска, няма да има нужда от друга!!!
Успех!   bouquet

Ето това е ключът за преодоляване на ситуацията според мен!

# 80
  • Мнения: 151
1. би трябвало да искаш мъжът ти да ти помага колкото може повече в домакинството и то ВСЕКИ ден!
---------------
Това при мене не може да стане никога. Sad
Даже, ако поискам да ми помага, той ще ме наругае. Cry

# 81
  • Мнения: 3 674
Aз от време на време имам същия проблем!
НО...приятелят ми ме разбира и не подлежи на обсъждане защо нямам желание...

Искам да ти кажа следното
1. би трябвало да искаш мъжът ти да ти помага колкото може повече в домакинството и то ВСЕКИ ден!
2. ти също си човек и когато не искаш секс, той е длъжен да ти даде любов! "Гуш без муш" също може да е хубаво...
И не се предавй! Поговори с него какво искате и какво ви липсва... А това за любовницата го забрави! Щом те обича и си говорите кой какво, кога и как го иска, няма да има нужда от друга!!!
Успех!   bouquet

Ето това е ключът за преодоляване на ситуацията според мен!
Да ама е лесно да се каже...не става при всеки.Многа зависи от мъжа дали иска да помага...и как мама го е нау4ила от малък. Confused Имам доста познати с този проблем.Слава Богу моя много ми помага,никога не е отказал като го помоля.Зарязава вси4ко и по4ваме да 4истим.... Да ми е жив и здрав Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 463
И ние имаме такива периоди, когато обаче ни мързи и двамата и тогава просто си говорим. Не е казано, че трябва да се прави всяка вечер секс. Това не ни пречи да се гушкаме, без да се притесняваме, че в този момент другият ще поиска да правим секс.

# 83
Много се извинявам на всички! Наистина не се включвам често, защото нямам такава възможност, но ви уверявам, че изчитам всичко! Като се замисля, може би до голяма степен ми се отразява това, че той започва от самото събуждане сутрин с уговорки за вечерта. А вечерта, над мен, не знам защо, но като Дамоклиев меч, надвисва факта, че съм дала някакво полу-обещание по-рано и едва ли не трябва да го спазя, защото съм поела ангажимента. Много ме депресира и това, че непрекъснато брои дните, които не правим секс. Вярно, че понякога периодът доста се удължава /10 дни примерно/, но изречение от сорта "Вече станаха еди колко си дни от последния път" ми вменява чувството, че това е мое задължение, което не спазвам. Нали все пак сексът е по взаимно съгласие, трябва и аз да го искам, а не да се чувствам виновна, че той имал бил желание, а аз се дърпам. От друга страна пък, след дълъг период "въздържание" после сексът е !!!!!!!!! Дали не търся точно този експлоадиращ ефект, като подсъзнателно разреждам сеансите? Дали да не отида при психолог /не, не мисля, че ще ми помогне/?

# 84
  • Варна
  • Мнения: 25 286
...
1. би трябвало да искаш мъжът ти да ти помага колкото може повече в домакинството и то ВСЕКИ ден!
...

Ето това е ключът за преодоляване на ситуацията според мен!
Да ама е лесно да се каже...не става при всеки.Многа зависи от мъжа дали иска да помага...и как мама го е нау4ила от малък. Confused
...

Аааа, това е така, спор няма Peace

Brrrrr, опитай да му обясниш всичко това, което споделяш с нас - кое всъщност те отблъсква. Мисля, че ще те разбере и може би ще се променят нещата.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 164
Brrrrr, опитай да му обясниш всичко това, което споделяш с нас - кое всъщност те отблъсква. Мисля, че ще те разбере и може би ще се променят нещата.

И моят съвет е същият  Peace

# 86
  • Мнения: 1 817
Мисля, че е най-лесно да се каже, че мъжът не иска да помага или че майка му го е научила така  Naughty . Ако връзката се крепи на взаимно партньорство и разбирателство, задълженията не биха могли да се делят на женски и мъжки! Разбира се, когато една жена не иска да работи върху връзката с мъжа си, е най-лесно да се намери оправдание. Смятам, че един мъж, който уважава и обича жена си, ще предпочете да и помогне в домакинството и след това тя да му се отдаде, отколкото тя да бъхта и все да е изтощена, а той да си иска и да си го намира при друга. Мъжете в това отношение се привързват много и ако ние ни ги прогоним, никога няма да отидат при чуждо. Друг е въпросът, че българката е свикнала да търпи и да се бори сама. Но не забравяй, че мъжът ти не е врачка и не може да знае колко ти е тежко, докато не му кажеш! Поговори си с него, няма да загубиш, но може много да спечелиш! Успех!   bouquet

# 87
  • Мнения: 1 047
"Една жена ако не е болна, е недоволна."
"Мързела не мори(убива). Той мъчи."
из "Народни поговорки" Peace

Всеки има антисекс периоди,да.... bowuu
Въпроса е колко продължават.
Седмица? newsm78
Месец? newsm78
Година? newsm78
Или цял живот? newsm78
Е,все пак само един живот,какво толкова? Laughing

Препоръчвате какво да направи мъжа. А ако го прави?
Тогава какво?

# 88
  • Мнения: 412
Ми защо не пробвате "от вратата - за краката"? Щом не ти се занимава със всички екстри, но ти се прави секс, минавай директно към същността на нещата. А и невярвам на него да не му хареса  Wink Wink  Grinning
ама затворете детето в шкафа да е става свидетел Grinning
майтапя се, но напълно те разбирам, защото съм в същата ситуация, тя не е за приказване, ама и секса не си струва, затова не ме вълнува Laughing

# 89
  • Мнения: 1 341
ох...... и мен достачесто ме помързява, но реших да го правя заради него. Точно както сатиказали в началото, за да не отиде да го прави с друга. И знаеш ли, апетита идва с яденетоWink

Общи условия

Активация на акаунт