Помощ: Отвратителна, дразнеща, суха кашлица

  • 38 387
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 146
Ал, това е много неприятно. Не знам, сега синът ми (на 3 г.) е на Ксизял, че май има някакво подобие на сенна хрема и ще го пие доста дълго. Аз например, пих Ксизал почти 6 месеца и нищо не ми се е усложнявало, но ми мина.
Да, и мъжът ми пи Зиртек два пъти вече и му помогна! Но не стана веднага! Стискам палци!

# 16
  • Мнения: 1 753
Благодаря за отговорите момичета! Аз вече се пооправям.... бавно, защото още прокашлям по малко, но нощно време вече се будя САМО 2-3 пъти. Предишните нощи въобще не можех да спя. Такова нещо не ми се е случвало до сега, не го пожелавам на никой!

Явно противоалергичните лекарства действат по-бавно. Чувала съм, че трябва да се натрупат в организма, за да подействат. Аз ги приемам само от няколко дена, явно вече започнаха да действат.

Инача сигурна съм, че е алергия, защото симптомите са си характерни. Гъделичкане в гърлото, което предизвиква кашлицата и водичка от носа...  Sad Просто живеем в много мръсна среда.... Горкото ми малко детенце също страда от такава кашлица вече от няколко месеца и днес се усили доста. Утре ще я водя на хомеопат, ще пробваме с нещо по-различно от алопатията, защото очевидно тя не действа при Софенцето ми.

Решението според мен трябва да е генерално, но е трудно за взимане. Тотална промяна на начина на живот - преместване да живеем извън София, изключително здравословна храна и такива неща....

# 17
  • Мнения: 3 146
Ал, радвам се, че си по-добре. Да, симптомите са храктерни, при мен
са същите, само без кашлица и се отклучиха в едно с уртикария след като родих. Никога не съм била алергична. Синът ми и той май развива алергия, ужас!
Ако лекарят ви е добър, сам трябва да ви посъветва дали да се местите извън София. Би трябвало да каже, ако е наложитело!

Общи условия

Активация на акаунт