Българска козметика

  • 13 878
  • 170
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 563
Доволна съм от продуктите за нокти Перфект, които се правят у нас по френски лиценз Simple Smile!

аз също съм много доволна от всички продукти за нокти на Perfect  Peace
доволна съм също и от тоалетното мляко на "Българска роза" (мисля,че така беше,но не сам 100% сигурна)

# 136
  • Мнения: 48
Ползвала съм и мисля, че доста неща не отстъпват на чуждата козметика.
Peace
Peace
Peace

# 137
  • Мнения: 3 267
Кожата ми ставаше много хубава от кремчето на Арома с Q10, любим ми е един крем за ръце на Дева в зелена тубичка  Heart Eyes

# 138
  • Мнения: 90
Има страхотни български продукти. Сега са пуснали една онва серия на ДЕВА и тоалетното мляко, както и кремчетата за ръце са направо ВЕЛИКОЛЕПНИ! newsm10
сега ползвам и балсам за ръце ботаник с папая на Дева, който също е страхотен


BRAWN, кое е това кремче на ДЕВА в зелена тубичка, за което говориш?
- за този ли?

# 139
  • Мнения: 3 267
Има страхотни български продукти. Сега са пуснали една онва серия на ДЕВА и тоалетното мляко, както и кремчетата за ръце са направо ВЕЛИКОЛЕПНИ! newsm10
сега ползвам и балсам за ръце ботаник с папая на Дева, който също е страхотен


BRAWN, кое е това кремче на ДЕВА в зелена тубичка, за което говориш?
- за този ли?

Точно за него  Heart Eyes

# 140
  • Мнения: 99
Иии, запалихте ме да пробвам някакви работи! На Българска роза и аз съм ползвала, но само крем за тяло и розова вода. Имам и крем за ръце Дева.
Иначе пробвах Дева Ботаникалс мисля, за мазна кожа, но ми седеше крема твърде вазелинено и не ми хареса - лъщеше ми кожата след него.
Здраве и Бочко ползвам разбира се - класика.  Heart Eyes
Бих си купила крем за тяло и крем около очи, защото съм на 25 и ми е рано за такъв против бръчки. Искам просто нещо, което да ми хидратира кожата. Иначе за крема за тяло, много страдам, че не се предлагат в букранчета. От тубите винаги ми остава много неизползвано, което за да не хвърля, използвам след като разрежа тубата на две с нож  Shocked  Grinning Голяма мъка ...
Иска ми се и като цяло да си подобрят опаковките - не говоря за конкретна марка, а по принцип. Опаковките на Дева ми харесват много например (без тубите за крем - много меки са). Но от друга страна - по-скъпа опаковка, по-висока цена.
А и, да има някаква свестна серия декоративна козметика! С човешко име, по възможност, и с хубав дизайн. Що "западни" пудри и червила съм изхвърлила...Далеч не всичко лъскавичко по аптеките е хубаво.

# 141
  • София
  • Мнения: 3 787
Ползвам доста българска козметика.
В момента съм със серията за смесена кожа на Талодерма-тоалетно мляко,тоник,дневен и нощен крем,крем в тубичка,гелчето с Ройбос,маската против акне.Ползвам и епителизиращ крем за ръце и вазелин за устни с роза пак на Талодерма.Много съм доволна от всичко тяхно засега Wink
Кремечтата на Талодерма ми възстановиха кожата,след ужасна реакция на козметиката на Ла Рош за комбинирана кожа Sick

Използвам също тониращ балсам на Престиж.

Като бях бременна останах очарована от масажния крем с какаово масло на Лавена-не ми излезе нито една стрия,въпреки,че съм много предразположена към това.В края на бременността ползвах за малко и Дева против стрии,но ми миришеше лошо.

Иначе,крем Здраве си е класика-доста ранички съм оправяла с него Laughing

# 142
  • Мнения: X
преди 5 дни си купих сапун на Рефан с българска роза.....стопи се за има няма 3-4 дни,не,всъщност стана един такъв..лигав като го намокрих  и ми замириса на къпан циганин направо...явно съм се заблудила,че този аромат на роза ми харесва

# 143
  • Мнения: 6 164
Имам антицелулитен на Дева, ама толкова и го ползвам...

# 144
  • Мнения: 223
Бочко кремчето  Peace с ежко бежко отгоре
много + -ове съм му намерила
  yes

# 145
Здравейте момичета!
Някоя от вас ползвала ли е продукти на Колагена, даже по-точно се интересувам за клремовете им?

# 146
искам да попитам продуктите на таладерма в аптеките ли само се продават

# 147
  • Мнения: 2 211
По принцип не ползвам много козметика, но мисля че българската е добра. Купувам Бочко, крем за ръце Дева, маска Сара.

# 148
  • Мнения: 3 835
искам да попитам продуктите на таладерма в аптеките ли само се продават

Провери в Лечител!

# 149

Общи условия

Активация на акаунт