Българска козметика

  • 13 878
  • 170
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 526
С кремчето за ръце на Ален мак от левче се намазах преди 3 минути и сега се кефя колко ми е гладко и как хубаво ми мирише.
Аз се мажа с едно кремче за ръце на Биофреш-с глицерин и жожоба.Мирише страхотно и като си наклепам ръцете вечер преди лягане,кожата става мекичка и гладка.Дано не ми се смеете,но струва стотинки Embarassed

# 121
  • Мнения: 3 830
С кремчето за ръце на Ален мак от левче се намазах преди 3 минути и сега се кефя колко ми е гладко и как хубаво ми мирише.
Някъде в чужбина извадих тоя крем от чантата, много интересно ме изгледа дамата, която ме попита за крем за ръце, когато й го дадох този крем для рук Mr. Green

ААА..И БГ ПОЩИ СА КУРИЕРИ.

Да, този крем е страхотен. Ухае много силно и приятно, но в класическия си вариант, а не другите, които излезнаха впоследствие и са с разни аромати на билки или с аромат на лимон. Пробвала съм ги и тях, но класическият е най!  Peace

# 122
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Малко ОФФ:
Чие производство са лаковете перфект???

# 123
  • Мнения: 4 734
Българско. Седалището на фирмата е в Сф, собственика също е българин.

# 124
  • Мнения: 4 770
 Мерси, Lila! Аз съм им много навита на тези продукти, но ще поизчакам твоите отзиви. И аз предполагам, че ще се ходи до пощата, ама това да е проблема.
 А за кремчетата за ръце на Ален Мак - харесвам едно с нарисувана ягодка.  Grinning
 Зайче, какъв е този крем на Биофреш?  newsm78 И изобщо - май не съм им виждала продуктите... Embarassed

# 125
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз от близо половин година ползвам дневен крем за лице, почистващо мляко и измиващ гел за лице на Регал и съм много доволна. Досега лицето ми не е било толкова гладко и жизнено. Но се чудя, някой дали знае къде мога да намеря козметика на Miss Sporty във Варна. По-рано имаше в Бонжур, но вече и там няма, а единствената козметика, която ми понася добре е тя. newsm78
Miss Sporty не е ли декоративна козметика?!Или има и бяла?
Да, декоративна е наистина, но трудно се намира вече, не знам защо. Мисля, че май няма бяла, но не съм много сигурна.

# 126
  • Мнения: 5 362
Да,ползвам.Имам един тониращ балсам на "Престиж",лакове за нокти,  newsm78 май е само това всъщност.

# 127
  • София
  • Мнения: 1 043
Мерси, Lila! Аз съм им много навита на тези продукти, но ще поизчакам твоите отзиви. И аз предполагам, че ще се ходи до пощата, ама това да е проблема.
 

Получих си нещата, но в пощенския клон. Няма куриери  Mr. Green
Поръчах си следните неща:
Бадемова маска за коса - тя била за суха коса, а моята е мазна (това не го пишеше в сайта), обаче мирише много приятно и няма да остане неизползвана  Grinning;
Шампоан за червена коса.
Балсам за устни - много ми харесва, добре омекотява. Бях поръчала "ябълка", но ми пратиха "лимон". Както и да е, и той е готин.
Гел за крака против изпотяване - приятен е и мирише хубаво, но го ползвах 2 пъти и не мога да кажа дали действа срещу изпотяване.
Бебешки шампоан My Baby - още не съм го пробвала.
Скраб за лице с кайсиеви костилки - мирише много приятно, но ще го тествам като ми свърши другия.
Душ гел Lady's Joy - нещо не ме кефи миризмата, но не съм го пробвала още, т.к. ползвам друг в момента.
Балсам за мазна коса Titi.

Като започна да ползам продуктите, пак ще споделя впечатления.
За пръв път получавам колет с наложен платеж и е малко досадна процедурата. На едно гише ти дават документ, на друго отиваш да платиш, връщаш се на първото, попълваш бланка с данните си. Абе, малко ме поизнерви това ходене насам-натам между гишетата, че бях и с беба, ама няма как.

# 128
  • Мнения: 4 770
  Благодаря за отговора! А какво му е да душ-гела? Как точно мирише?  Shocked  И аз съм му хвърлила око...  newsm78

# 129
  • София
  • Мнения: 1 043
На роза мирише, но на мен ми е силничко и не ми харесва особено. Не знам как е на тялото. Може там миризмата да не е толкова концентрирана.

# 130
  • Мнения: 4 770
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes аз обожавам да ми мирише силно на роза!!! А как са другите неща?  Hug

# 131
  • София
  • Мнения: 1 043
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes аз обожавам да ми мирише силно на роза!!! А как са другите неща?  Hug
Ами, повечето още не съм започнала да ползвам, та не мога да кажа още.

# 132
  • Мнения: 4 770
 Благодаря ти, все пак - ще чакам отзивите ти с нетърпение! Ако искаш и на лични! А колко ти излезе всичко?  Rolling Eyes

# 133
  • София
  • Мнения: 1 043
21.31 лв. ми пише в поръчката, но в бележката за наложения платеж беше 21.87 лв. Не се интересувах защо има разлика, т.к. са някакви стотинки, но ти го казвам, за да не се изненадаш.

# 134
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти, аз ще пробвам в сайта, то си го изчислява... най-вече съм навита на шампоан, сапуни, душ-гел, води и есенции... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт