Българска козметика

  • 13 920
  • 170
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 498
Използвам розова вода и крем Дева-нощен  с витамин С и съм много доволна.Преди съм ползвала и шампоани на Дева с грозде също бяха добри и не мисля ,че отстъпват с нещо,ами даже са и по-добри от много рекламираните wash&go и т.п.Днес разглеждах сайта на БГ роза и си харесах доста неща и смятам да си ги купя.А и медицинската паста за зъби на Билка е страхотна.Само не мога да разбера защо много трудно по парфюмериите се намира БГ бяла козметика.Много странно ,да не кажа абсурдно.

# 106
  • София
  • Мнения: 965
Дева - да! - но не и шампоаните - излезе ми пърхут newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 107
  • Мнения: 4 770
Използвам розова вода и крем Дева-нощен  с витамин С и съм много доволна.Преди съм ползвала и шампоани на Дева с грозде също бяха добри и не мисля ,че отстъпват с нещо,ами даже са и по-добри от много рекламираните wash&go и т.п.Днес разглеждах сайта на БГ роза и си харесах доста неща и смятам да си ги купя.А и медицинската паста за зъби на Билка е страхотна.Само не мога да разбера защо много трудно по парфюмериите се намира БГ бяла козметика.Много странно ,да не кажа абсурдно.
  Поръчвала ли си и друг път? Че и мен ми харесват много продуктите им (на външен вид поне), ама май никоя не се е престрашила да си купи?... newsm78

# 108
  • Мнения: 2 381
Ползвам продукти на "Талодерма".Доволна съм newsm10

# 109
  • Мнения: 3 782
Аз другаде не съм ги виждала - питала съм в аптеки - нямат. Нещо много дефицитна се оказва българската козметика  Simple Smile
И аз съм съгласна с това,при нас например много рядко може да се види цяла серия от продукти на една фирма. А действително има неща,които са много хубави и не отстъпват на чуждите  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 1 043
.....
  Поръчвала ли си и друг път? Че и мен ми харесват много продуктите им (на външен вид поне), ама май никоя не се е престрашила да си купи?... newsm78

Аз се престраших  Laughing и вчера си поръчах 6-7 неща от сайта им. Като ги получа и пробвам, ще дам отзиви.

Иначе ползвам продукти на Талодерма (от скоро) и засега ми харесват.

# 111
  • Мнения: 3 830
Да, има един крем на "Ален Мак", който струва левче  Embarassed , но има разкошен аромат и ръцете ми стават меки и гладки.
За стъпалата си също ползвам БГ продукти.

За лице, коса, тяло и други предпочитам френска козметика като тази на Л'Ореал, Виши и други  Flutter

# 112
  • Мнения: 4 770
.....
  Поръчвала ли си и друг път? Че и мен ми харесват много продуктите им (на външен вид поне), ама май никоя не се е престрашила да си купи?... newsm78

Аз се престраших  Laughing и вчера си поръчах 6-7 неща от сайта им. Като ги получа и пробвам, ще дам отзиви.

Иначе ползвам продукти на Талодерма (от скоро) и засега ми харесват.
  Ще чакам!  Mr. Green  А знаеш ли дали доставят из цяла България и колко им струват доставките?  newsm78 Че аз не съм близо нито до София, нито до Карлово.

# 113
  • Варна
  • Мнения: 815
Аз от близо половин година ползвам дневен крем за лице, почистващо мляко и измиващ гел за лице на Регал и съм много доволна. Досега лицето ми не е било толкова гладко и жизнено. Но се чудя, някой дали знае къде мога да намеря козметика на Miss Sporty във Варна. По-рано имаше в Бонжур, но вече и там няма, а единствената козметика, която ми понася добре е тя. newsm78

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:28 от mariel444e

# 114
  • Мнения: 661
Аз от близо половин година ползвам дневен крем за лице, почистващо мляко и измиващ гел за лице на Регал и съм много доволна. Досега лицето ми не е било толкова гладко и жизнено. Но се чудя, някой дали знае къде мога да намеря козметика на Miss Sporty във Варна. По-рано имаше в Бонжур, но вече и там няма, а единствената козметика, която ми понася добре е тя. newsm78
Miss Sporty не е ли декоративна козметика?!Или има и бяла?

# 115
  • София
  • Мнения: 1 043
  А знаеш ли дали доставят из цяла България и колко им струват доставките?  newsm78 Че аз не съм близо нито до София, нито до Карлово.

Предполагам доставят до цяла България, т.к. ползват услугите на български пощи и цената на доставката се определя от техните тарифи, в зависимост от теглото на продуктите. На мен за около 1,3 кг. ми излезе към 4 лв. Можеш да си го провериш като сложиш каквото искаш в кошницата и натиснеш бутона "калкулирана доставка".

# 116
  • Мнения: 526
Ползвам тоалетно мляко и тоник за суха и чувствителна кожа на Регал и ми харесват,честно казано.
И хининовата вода на Кокона ми се струва добра.

# 117
  • Мнения: 4 770
  А знаеш ли дали доставят из цяла България и колко им струват доставките?  newsm78 Че аз не съм близо нито до София, нито до Карлово.

Предполагам доставят до цяла България, т.к. ползват услугите на български пощи и цената на доставката се определя от техните тарифи, в зависимост от теглото на продуктите. На мен за около 1,3 кг. ми излезе към 4 лв. Можеш да си го провериш като сложиш каквото искаш в кошницата и натиснеш бутона "калкулирана доставка".
  Благодаря ти! Веднага ще опитам...   bouquet А това значи ли че не зависи от мястото на доставка?

# 118
  • София
  • Мнения: 1 043
А това значи ли че не зависи от мястото на доставка?

И аз това се чудех  newsm78, ама май така излиза. При изчисляването на доставката не ме пита от къде съм. Също не ми е ясно куриер ли ще ми го донесе или трябва да ходя до пощенския клон. Второто е по-вероятно,де, все пак БГ пощи не са куриерска компания.

# 119
  • Мнения: 1 952
С кремчето за ръце на Ален мак от левче се намазах преди 3 минути и сега се кефя колко ми е гладко и как хубаво ми мирише.
Някъде в чужбина извадих тоя крем от чантата, много интересно ме изгледа дамата, която ме попита за крем за ръце, когато й го дадох този крем для рук Mr. Green

ААА..И БГ ПОЩИ СА КУРИЕРИ.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт