БТК : без достъп до арена

  • 11 316
  • 317
  •   1
Отговори
# 135
Нали знаете, че заместник-директора на столичното следствие Светослав Василев е мъжа на потребителката dodo-dodo.  Той е много неприятна личност, отчайващо гаден, злобен и комплексиран човек!

# 136
  • Варна
  • Мнения: 4 969
БТВ: в момента влизаме в арена без прокси понеже са си сменили IP адреса, но пък като не можем да теглим кел файда, а като пуснат тракера тъпите доставчици пак ще филтрират новото IP

ПП: в този тракер   http://www.demonoid.com  Всеки петък регистрациите са отворени.

# 137
  • Мнения: 505
Арестували са собственика на Арена и саита ще се затвори-нелегален се оказва

# 138
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Айде и аватар-а не работи май...това , което зададох преди известно време се тегли, но не мога да търся май...
Големи смешници, що си мислят че ще си купя нещо??!!! Едно време всичко  купувах и кво??? оказа, че производителя пират...По 6 лв за касетка и да пълня чуждите джобове..Що ги оставиха да бачкат 5-6 години??А сега ние сме тука за тъпи, малоумни, че и бандити!!!! Дето полицитя работи с личните си компютри...че нямат парички, сега ще чакат премии сигур!!!!

# 139
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз пък си преустановявам достъпа до БТК телефона в знак на протест. Ненаплюскаха се.
Край, спирам го. Този път окончателно.

# 140
  • Мнения: 528
Идеята е за интелектуалните продукти въобще да не се плаща, така ли?  newsm78
При дънките мериш, харесват ти и плащаш и са твои, а при филмите и музиката теглиш, харесва ти, твои са, ама кога идва момента с плащането? newsm78

При плащането на интернет-услугата, моме, тогава ти е плащането. И компютъра когато купуваш.
Както, когато си купя радио, плащам веднъж апарата и си слушам която си искам станция. А може и да не я слушам. Така е и с интернета - ако искам ще тегля някой филм да го гледам, ако искам - не. Подсъдно е ако записвам песни от радиото и ги продавам. Същото важи и за филмите от нета.

Ясно...купувам си сервиз за кафе и кафе машина и трябва да очаквам кафето да ми е безплатно  newsm78

Когато слушам някоя песен "по радиото' се предполага, че въпросната радиостанция си е платила правата, за да я излъчва...или бъркам  newsm78

Моето мнение е , че DMCA-removal-from-Google трябва да я има, но да е платена.

Безплатен обяд няма!

# 141
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
когато слушаш радио, радиостанцията си е платила правата или би трябвало, но теб не те интересува  Wink

А примерът с кафето не ми се чини удачен, щото едното е услуга, а кафето си е консуматив

# 142
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Спред мен арена няма да се дадат така лесно и сайта ще заработи отново...или поне се надявам
Пък и в крайна сметка и ние имаме право на мнение, време е да го изкажем.То не бяха акцизи за ракията, то не беше АЕЦ, то не са плащането тока на циганите и т.н. и т.н. но по този гнусен начин да нарушават правата ни , да ни ограничават свободният достъп до интернет...това вече е върхът на всички абсурди Sick


daniela_jd, ами, че тя си беше платена по едно време.Аз си платих тогава за още един акаунт.Предпочитам да платя на тях, но да знам, че ще си гледам новата серия на ПБ на следващият ден от излизането му, а не да плащам за да гледам Приятели онлайн, понеже само този сериал има в пакет сериали на този сайт, който предполагам тепърва ще се налага, но и ще фалира също толкова бързо както и се появи.Да си плащат права....да си гледат приятели, аз си ги имам на ДВД Mr. Green

# 143
  • Мнения: 5 255
Пък и в крайна сметка и ние имаме право на мнение, време е да го изкажем.

# 144
  • Мнения: 1 002
Тоз Василев много се охранил , бе ! Simple Smile Брех , да му се ненадяваш  Laughing
к'ва гушка пуснал ...

ДГД , никакви филми няма да купувам от бол.бг , да си гледат работата ,  ...ще тегля от чужбина
няма да затворят всички тракер-а , я ...на АДСЛ-а международната скорост е като българската , така че..,

# 145
  • Мнения: 2 978
Нали знаете, че заместник-директора на столичното следствие Светослав Василев е мъжа на потребителката dodo-dodo.  Той е много неприятна личност, отчайващо гаден, злобен и комплексиран човек!




Грозно, много грозно. Crossing Arms

Надявай си никой никога да не спомене така твой близък. Stop

# 146
  • Мнения: 2 550
Нали знаете, че заместник-директора на столичното следствие Светослав Василев е мъжа на потребителката dodo-dodo.  Той е много неприятна личност, отчайващо гаден, злобен и комплексиран човек!



Имаш две мнения във форума...пък си добре информирана...що ли?

# 147
Нали знаете, че заместник-директора на столичното следствие Светослав Василев е мъжа на потребителката dodo-dodo.  Той е много неприятна личност, отчайващо гаден, злобен и комплексиран човек!



Имаш две мнения във форума...пък си добре информирана...що ли?

Може да е пострадала  Wink

# 148
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Тя работа излезе поръчкова, лошото за тях, че май няма да се размине тихо. Както винаги у нас, се оказва, че става въпрос за нечии интереси.. Някой решил да продава и айде всички да го д...т, да, ама не дет са вика..Нали Димитър Попов ли беше дет викаше: За Бога не купувайте! Е, няма да да си купим, ще си купим биричка с тез парички Mr. Green
п.п. те и казаните взели да затварят..свекъра бесен ще взивява Mr. Green

# 149
  • Мнения: 1 002
да , гадното е , че работата се оказва поръчкова ...няма нищо да си купя , естествено ..бойкот ...

Общи условия

Активация на акаунт