Още мъничко остана, през АПРИЛ ще съм щастлива мама

  • 14 026
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 137
Май само аз останах да браня датата 5 Април, но не се нае до кога ще остискам.  newsm78
Ще раждам във ВМИ - Пловдив на Пещерско шосе. Датата ми на раждане е 3 Октомври 2007, а на батко Ивайло 12 Март 2001.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 740
За протокола - ще раждам в Тина Киркова в двойна ВИП стая. Но според мен няма да може да се намерим по тази информация. Дали има възможност като сме в болницата и се обадим на щъркела той да види по първа страница в коя болница сме, кой друг ражда в момента в тази болница и да върне информация. Това може да стане и с SMS на телефона от които се е обадила мамата. Така ще може по-успешно да се намираме. Друго си е вярно, ако успеем да сме заедно в болницата. Ще вихрим купон  Grinning. Ако ме приемате и аз се кандидатирам за щъркел, че като гледам щъркелите ни са с доста близки термини, та може да зараждат едновременно, не че и мойта дата за секцио не е там, ама се надявам те да минат преди мен  Hug. Телефона ми е: 0888/766-555 Теменужка. Поне се помни лесно  Party

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 12:47 от 450

# 32
  • Мнения: 137
Ще ми се да съм родена 2007 год, но съм на 3 Октовмри 1973. Нещо съвсем ъкъла ми го няма - забравям, правя грешки, изпускам, чупя - страшна работа.

# 33
  • Мнения: 1 925
San_ya, абе и аз се зачудих сериозно Joy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Добро утро и от мен!  bouquet
Бенита, и аз благодаря за снимките! Наистина изглеждат добре, особено в сравнение с нощниците от държавните болници.
Марая, моята кумица много държеше бебето да е нейната зодия и роди на рождения си ден, който също е на 20-то число.  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
За ваничката - има си 2 гуми, ама си стоят в пликчето неразпечатани и така съм я и снимала.
За протокола - 2.07.1979
За мой голям срам - още не съм решила окончателно къде ще раждам... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • София
  • Мнения: 529
за протокола.рожд.дата 20.03 75г.


Оказахме се астрални близначки с теб! Аз съм родена също тогава!!! Laughing
И също се надявам на рибка, вместо овне... ама то не пита Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 925
Filka, ама защо, не бързай с избора къде ще радваш, гледам имаш мнооооого време  Wink  Whistling Ама как ми се идва до Пловдив  Flutter но със сигурност ще стане като стане бебка поне на 2 месеца Sad

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Имах съмнения относно термина на Пенелопа и сега проверих в старите теми - на 3-ти април и е бил, а не на 5-ти. Помня го, защото и моят е на 3-ти.

# 38
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Добро утро,
и аз за протокола 18.07.1979, раждане във Втора градска, София.
Това за козметиката, че тук не е съвсем читава независимо от марката е вярно. Аз поръчах и ми донесоха от Германия пълен набор на Бюбхен, така че вече сме готови. Предстартово броене.......
Не мога да разбера защо като раждаш в болницата трябва да са такива грозни нощниците. Доколкото знам в държавните, където дават са още по-грозни. Не стига, че ще сме гроги, не стига че 9 месеца се чустваш като кит в някакви странни дрехи, че накрая и след радостното събитие пак парцали  #Cussing out #Cussing out
Имам един комплект нощница с пенюар в светло синьо и смятам да си ги взема, дори с риск да ме гледат на кръв в болницата  ignore2 Искам да си посрещна новото човече в добро самочуствие и настроение 4470, а не да го плаша  newsm77

# 39
  • Мнения: 4
  
   ЧЕСТИТА  ПРИНЦЕСА НА МАМА ДЕЙЗИ ! newsm51 newsm51 newsm51

Аз ще раждам в Тина Киркова и съм си записала 2 вип,другата седмица чакам доки да ми определи и дата за секциото .Рожденната ми дата е 05.11.73г.

   Поздравления за новата тема и да я изпълним само с хубави неща!

 ВЕСЕЛ WEEK END Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 137
За протокола- 03.02.1980 год.
Ще раждам във ВМИ на Пещерско шосе, първо дете.

# 41
  • Мнения: 151
Здравейте и от мен в тоз прекрасен слънчев мартенски ден!  love001
  От 1 седмица насам усещам контракции вечер за по 5, 10 мин и понеже снощи бяха по дълго  #Crazy си помислих, че може да в сюрпризирам тази сутрин от родилното! Но отмина.. Grinning
Ivalex, съгласна съм с теб,че няма проблем за по високите стойностти на Lev, ne sam pisala obratnoto..Много са готини тези кокичета..все да ти пиша за тях и отлагах..Аз съм еколог, обожавам природата и нямам тарпение пак да хвана чукарите, но ще бъдем трима сега.. Wink
Maraya 75, PCT имам предвид обем на тром в общия обем и то се измерва в ml/l..Може би става въпрос за нещо друго..Няма значение..Радвам се че Ivalex, която със сигурност е по компетентна от мен че ти отговори бързо..Съжалявам ако е станало някакво недоразумение  Embarassed

Хубав ден на всички мами и хайде на разходка..Аз излизам след малко newsm44 Flowers Sunflower  love001

# 42
  • Мнения: 367
 ani4ka 76 също като мен ще ражда във весела планово секцио но още не знае датата

моята дата е 19.11.1983 г

# 43
  • Мнения: 491
Здравейте слънчевки и в тази темичка!

Много сте бързи и нямам време да ви изчета сега, че ще излизам. Но като се върна ще наваксам Simple Smile

Браво Страчи за записването кой къде ще ражда. Аз отдавна мислех да запитам ма то само с мислене не става Embarassed Тази информация ще ни е доста полезна, защото съм сигурна, че ще се засичаме по време на бебе-пороя (за сега само ръми ма ще видите като почне истинският бебешки дъжд). Та аз, живот и здраве, ще раждам в Т. Киркова - сегашната  1САГБАЛ "Св. София" Simple Smile

 Hug

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Filka, ама защо, не бързай с избора къде ще радваш, гледам имаш мнооооого време  Wink  Whistling Sad
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Паднах от смях...за протокола - сама съм вкъщи.  hahaha
Страчи, значи ще те чакаме в Пловдив към края на юни. Hug

Общи условия

Активация на акаунт