Не разрешава да го подстригваме ...

  • 1 677
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
И аз водя малката на фризьор. Досега три пъти сме я подстригвали.

# 31
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Когато се опитвам да подстигвам сама, настава ожесточено борба.За това откакто е станал на 1,5г. и има нужда от подстригване го водим на фризьор.Там е кротък като агънце, даже не помръдва.

# 32
  • Мнения: 3 356
В банята,докато го къпя.Все по-трудно става,но за сега се спрявам доста добре.Не знам как ще реагира на фризьор,ако го заведа,иначе бих си спестила това "УДОВОЛСТВИЕ"

# 33
  • Мнения: 2 722
На година и 7 месеца го заведох на фризьор - станахме и двамата в косми, сълзи и сополи.  Mr. Green
На 2 години седя на стола и се правих на маймуна, но резултата беше манекенска прическа. Wink
Обаче в къщи си играем на фризьор, той ми бръмчи по главата с каквото намери за добре и ме подстригва, после и аз /всичко това наужким/. Останала съм с впечатление че като го обърна на игра след това се получава доста успешно в реалността.
Освен това имаме невероятна фризьорка - адски търпелива, внимателна, предразполага то страхотно, така че и това е важно.
Търпение му е майката. Успех на всички  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
И при нас ситуацията беше подобна до онзи ден...Заведох я на фризьор, защото косата й беше вече до кръста и като по поръчка вътре имаше две момиченце, на които им правеха някакви прически с преса. Обяснихме на Калина, че и на нея ще й направят същата прическа и тя едва изтрая да дойде редът й...После, докато се усети я оформиха  Wink Grinning
Защо не опиташ и ти така - да види как подстригват друго дете  Wink

# 35
  • Мнения: 98
  и моя син  изощо не дава да го постригваме.Постригваме го от 4-месечно бебе .Докато беше малък не плачеше и не разбираше, но сега е нещо страшно - ритане,пищене, истерии.Не успяваме нито със  залъгване, нито докато спи.Последния път го държахме и двамата с баща му,а фризьорката обикаля и реже където докачи.Дори остана недопостриган и вкъщи го дооправихме.Направо в чудо се видяхме с тая негова голяма коса.

# 36
  • Мнения: 728
Аз сама си го подстригвам!
Давам му нещо забранено(например телефона ми) и той си играе,а аз подстригвам! Peace

Общи условия

Активация на акаунт