За благовец ще има новини за тестове с две черти (19.03-25.03.2007г.)

  • 15 984
  • 579
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 270
Здравейте момичета,
добре сте си изкарали два дни, големи фермани, голямо нещо, но важното настроението да е добро  Wink Снимчицата е много хубава, изглеждате много щастливи всички и дано да сте винаги все така усмихнати. Ще чакам още снимки и от срещата в Пловдив. Сигурна съм че ще си прекарате добре.
Мушмороче, и аз ще се присъединя към пожеланието повръщането да е било за хубаво а бледата чертичка да стане хууубаваааа и яркаааа. Стискам палци  Praynig
Голди, ти си знаеш най-добре, но с риск да повторя останалите, като се натиска пък вземи го мъжлето с теб, сама казваш че връзката ви се възражда и това е момент който ще изжевеете заедно. Пожелавам ти най-хубавите резултати и скоро да ни зарадваш    bouquet
Приятна неделя на всички, стискайте ми палци че утре съм на изпит а аз като се върна обещавам да почерпя  Mr. Green
Прегръщам ви силно  Hug Hug Hug

# 556
  • София
  • Мнения: 971
Леле колко е пусто тази вечер тук.
Еми то вчерашните мацки - уморени / бяхте страхотни момичета - радвам се, че се запознахме/, а днешните пък сега купонясват. За другите обаче извинение няма, е освен че е събота вечер.
И на мен ми се иска да съм на по-приятно място, ама на дългът зове и трябва и да се поработва.
Ако има и други скучаещида свиркат - аз съм на линияцяла нощ.

# 557
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз съм тук  Hug
Тази седмица нещо много постна откъм +++++ тестчета, що така?  newsm78

# 558
  • София
  • Мнения: 971
И аз това се чудя.
Дано има някакво раздвижване

# 559
  • София
  • Мнения: 1 248
А добър ви вечер, на които още не спят... Mr. Green.
Купона във Филибету беше супер... newsm10. Изкарахме си много готино...Абе с тия момичета може ли да скучаеш...Тоя Мушморок напрао ме уби-страшна фурия, абе няма спирачки туй момиче, ама е сладурана. Рожбето и тя е голяма сладурка-зарибяват ни сега да ходим до Русе, ама що пък не. Стелчето-един по-сериозен човек, ама няма как нали ще става мама...Никита супер миловидно момиченце, което много готино се усмихва. Моите кратки впечатления....ама всички са страхотни и вечерта беше страхотна и за да сме по-сериозни Пловдивчанки от Софиянки, дето само една снимчица успяха да ни пратят (калпазанки такива)-айде глейте ся и се радвайте... И следващият път да знаете, че в Пловдив е веселооооо  Joy  newsm44 moresmile.
javascript: ClipBoard('http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117451');

# 560
  • Мнения: 660
А, добре да е! Simple Smile Ейййй, ама сте супер!!!! Така ви се радвам и лекичко завиждам  Blush Blush Blush И двете срещички пропуснах  Sad Sad Sad  Еееех, ама какво да се прави! Живот и здрави скоро пак!
Чудесни сте, момичета!!! А и половинките ви не са за изхвърляне!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Радвам се, че сте си изкарали супер, то си и личи!

Айде от мен  Hug Hug Hug и най-сладки сънища!

Само една снимка ли има от срещата в София?  Crossing Arms

# 561
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Ей,момичета,страхотни сте Hug :hug
Искрено ви се радвам  bouquet и много съжалявам,че не мога да се присъединя към вас Sad
Лека нощ и приятни сънища Heart Eyes

# 562
  • София
  • Мнения: 971
Ей браво на пловдивчанки.
И те не са скучали.
Супер сте.
А от София има и още снимки, но Стелчето ще ги качи когато може

# 563
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eeeeee, браво на вас, момичета, за снимките!!!   bouquet  bouquet  bouquet
Вижда се, че сте изкарали много добре!! Хайде, ще чакаме и още снимки от софийската среща, а пък ние, които не можем да дойдем, ще плакнем очи Rolling Eyes Shocked Mr. Green

# 564
  • София
  • Мнения: 626
Ех,момичета......на мен ми дойде.....жалко! Sad
Явно оставаме за другия месец.....толкова се надявах..

# 565
  • Мнения: 1 765
Бубе, не се отчайвай, напълно възможно е и аз да остана за следващия месец...имам някакви такива предчувствия....Така че, продължаваме с борбата...аз обявявам война на лелята....отсега... smile3515 smile3513

Момичета, много сте симпатични и страхотно сте си изкарали....  newsm44

# 566
  • София
  • Мнения: 626
Значи и аз се включвам в твоята войска!
Заедно на война с/у лелката!Урааааааа...

# 567
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте на всички! Аз тази сутрин пак добре си поспах, а и смяната на времето....
Радвам се за вас, по снимките виждам, че добре сте си изкарали снощи! smile3501
Чета ви и забелязвам- някакви военни лагери се заформят, кръвопролитие ще има..... newsm53
Само така- далечните роднини от женски пол са адски нежелани! smile3513
Момичета, аз не знам какво да правя- война ли да водя, на док ли да ходя, тест ли да правя?.... smile3506
Днес ми е 42 ден, нямам вече никакви симпроми за М, корема не ме боли....не знам вече какво да правя? Какво ще кажете или посъветвате? newsm12

# 568
  • София
  • Мнения: 1 248
Ами, мене ако питаш Мадам-утре си пусни кръвен тест и ако няма нищо отиди при чичо лекар да ти каже на какво се дължи това закъснение....Дано да е това, което искаш Praynig Praynig Praynig

# 569
  • София
  • Мнения: 3 524
Много сладки снимки на пловдивчанки, скрито завидам аз на таз срещичка, ама няма как да огреем навсякъде. Ноо Мушморок, ти си знаеш, ша земем да додим ний  Hug Mr. Green
Софийската срещичка и на мен много ми хареса, всички са много приятни и е хубаво да можеш да смениш мисли наживо, надявам се пак да заформим в скоро време друга  Hug От Стелето чакаме още снимки  Peace
Хубава неделя, я какво слънце е опекло  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт