За благовец ще има новини за тестове с две черти (19.03-25.03.2007г.)

  • 15 978
  • 579
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 792
здравейте мацки.ние тъкмо изпратихме Рожбето и Никита с половинките.днес си искарахме много готино.
имахме среща в 10часа а Стела се движеха по старото време hahahaи кафето го пропуснаха.после ходихме в стария град,разходка по центъра и сега си заминаха.Рожбето направи доста снимки и като се приберат ще ги пусне.направо сме за завиждане Mr. Greenбеше страхотно.

# 571
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Айде здрасти и от мен! Прибрахме се в добрия стар Бургас! Много готино си изкарах и в Софията и в Пловдив, но много бързо взеха да ми падат батериите и целия тоя път ме разнищи. Имам някакво мноооого бледо зацапване и страшно ме болят яйчниците, та сега гледам да си легна и да почивам.
Момичета, снимките от срещите мога да ги пусна най-рано в сряда по технически причини. Извинете!
Мушморок, ти подиграваш ли сА или да? ШЪ сЪ върна много бързо в Пловдив и щЪ смачкам! Иначе, наистина си изкарах суперско и на двете срещи! Всички мацки са страхотни и се радвам, че се запознах с вас, момичета!
Айде, отивам да лягам, но ще ви наглеждам!

# 572
  • Мнения: 389
Здравейте момичета!
Приемате ли още една в отбора на желаещите бебенце  Flutter.
Много го искаме, но защо закъснява  Cry
Тази седмица за първи път ще си купя тест за овулация и отново ще се надявам  на preggo.
Желая на всички очакващи да видят много скоро  EFP
Лека вечер от мен   bouquet

# 573
  • Мнения: 9 094
Тани, добре дошла Hug Не се притеснявай за бебо - ще дойде когато трябва Wink Само спокойствие трябва и без излишни паники Crazy
Стелче, наблюдавай си зацапването Peace
Ще се видим в новата седмична тема, тази бая набъбна така или иначе Laughing

# 574
  • София
  • Мнения: 1 248
Тани, добре дошла и от мен!!! Hug
Всички ние тук знаем какво е да чакаш бебчето да се появи и мисля, че на това място ще намериш много разбиране и подкрепа!!! И разбира се скоро да се прехвърлиш в отчетни... Grinning

# 575
  • Мнения: 389
Благодаря Ви, момичета за топлото посрещане  Hug
 

# 576
  • Мнения: 560
 smile3507Де сте бре???

# 577
  • Мнения: 1 792
ТУК ТУК

# 578
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
И аз тук  smile3507 smile3507. Ама за малко. Днес бяхме на разходка из околността - около 20 км преход през планината.  smile3556 smile3509 После на гости на едно семейство швейцарци (той - рус, бял, чак прозрачен Mr. Green, а тя - тъмна като нощ- цветнокожа Crazy), които ни запознаха с някои техни традиции и ни нагостиха с "фондю" - в едно гърне се разтапя на котлон около кило кашкавал (няколко парчета от няколко вида), и топейки се, мирише на мръсни чорапи  newsm09 cry, после се слага по средата на масата, и всеки, с една вилица с 3 зъба, дълга около 25 см, си боде залък хляб, натопява го в разтопения кашкавал и си го хапва. Доста вкусно, ама да не беше тази ужасна миризма  Sick
Сега съм  newsm50, не си чувставм краката, но ми обещаха масаж  smile3521 newsm08

Тани-Барабани, добре дошла при нас!! И скоро да се махаш към отчетни  smile3525 smile3532

Кате, как мина уикенда със скъпия? Heart Eyes или  Tired ?

Мушморок, ти нещо тестче пак??? Твоята графика май вече екрана не я събира  Mr. Green

# 579
  • Мнения: 1 792
Цитат
Мушморок, ти нещо тестче пак??? Твоята графика май вече екрана не я събира 
от моята графика "зачатие"вече си претовари сървъра Joy
няма такова чудо като мен.е днес сутринта и милото и Никита Денева и нейния мъж видяха теста ми.беше с ярка втора черта.а след 3 минути изчезна и нямаше и следа от черта. Shocked #Crazy Thinking newsm78
сега вечерта си направих тест и беше напълно отрицателен.утре ще направя и кръвен тест и ще стане ясно.
абе ужас писна ми вече  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт