IMPALA cosmetics българска марка ли е?

  • 14 571
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 752
Хах, Мис Бу, имам такава чаша ама не си я давам  Mr. Green
Crossing Arms
Сантиментална стойност, подарък ми е  Laughing Бях на гости и като я видях се сетих за разни детски спомени  и само изтърсих " Искам я!" и ми я дадоха, какво да ме правят  Mr. Green Пък били и демоде.. дрън-дрън  Crossing Arms

# 46
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Да ви кажа честно, аз от ФДТ-на на Impala, нещо не съм доволна. Като го сравнявам с предишния ми, а той не беше кой знае каква марка .....  беше Golden Rose.

# 47
  • Мнения: 1 111
  Импала не е българска марка, немска е, вносителят е от Сливен.А дали продуктите се произвеждат в Германия е вече друг въпрос.

# 48
  • Мнения: 339
не знам от къде е марката но аз съм мн доволна и най-вече от прахообразните сенки-тяма такива( е аз не съм ползвала мн други щото от скоро почнах да ползвам подобни но..) имам и двойната спирала-от която не съм толкова доволна(като я сравня с телескопика) от фондьотена съм доволна но аз не го ползвам толкова мн(ползвам коректор) а за молива за очи нямам думи-страхотен е .Не знаех че гланцовете на Бруклин са техни  Shocked Shocked Аз ползвам най-често тях.имам поне 20-тина. Страхотни са  а и не се налага мн да си изпразниш джоба за тях

# 49
  • Мнения: 1 427
  Импала не е българска марка, немска е, вносителят е от Сливен.А дали продуктите се произвеждат в Германия е вече друг въпрос.
Не знам дали в Германия се произвеждат, но в Сливен се пълнят лакове и спирали на Импала-по-евтино е да ги разфасоват тук.

# 50
може да е немска марка,ама мисля че имат фабрики и в Турция,поне моя приятелка,която се занимава с козметика от години,ми е казвала че идват от Турция

# 51
  • Мнения: X
Мерси Мис Бу  bouquet,май се сетих къде е ....и в най-скоро време ще ида да поовършея/пък после ще споделям впечатления/

Общи условия

Активация на акаунт