Първа пролет чука на вратата - в Добрич я посрещаме с усмивки на лицата (24)

  • 11 466
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 392
Честит първи рожден ден на Михаил! Много здраве, радост и безгрижно детство!

# 256
  • Мнения: 3 810
Amarena, летящата крава обеща че ако си изберем друга дата- да не е първи юни, може да помогне с произведения Thinking

Анушка щях на лични ама...може и друг да се отзове. Помните ли кампанията по ДГ с флуорираното мляко?
Родители осуетиха договора с листовки, с инфо за вредата.
Ако някой помни нещо и може да даде повече инфо- да пише тук или на лични.

# 257
  • Добрич
  • Мнения: 207
Честит рожден ден на Михаил!

Да ви е жив и здрав и винаги усмихнат и щастлив!
 bouquet  bouquet  bouquet
Днес пак е студ, поне ще пишем в форума.

# 258
  • Мнения: 2 821
Аз пък вися в темата за Вип-а Mr. Green...гледам кабелната и се хиля...тез са много забавни..незнам дали някоя от вас ги следи...само са хилотят и песни пеят.
Вечер ставам да кърмя малката и в малките часове 2-3 часа те голям купон си връткат...

# 259
  • Мнения: 11 607
Аз пък вися в темата за Вип-а Mr. Green...гледам кабелната и се хиля...тез са много забавни..незнам дали някоя от вас ги следи...само са хилотят и песни пеят.
newsm10 newsm10 newsm62 newsm62  love001  love001

А с Мимито ми е много приятно като си ям с нея филийката с маргаринчето и чашата газирано питие.....   bouquet  bouquet

# 260
  • Мнения: 3 810
А с Мимито ми е много приятно като си ям с нея филийката с маргаринчето и чашата газирано питие.....   bouquet  bouquet

Хехе, голям купон! Crazy
И тук ли го пренасяме?
Аз снощи бая се бях ядосала...от черния списък...

# 261
  • Мнения: 11 607
А с Мимито ми е много приятно като си ям с нея филийката с маргаринчето и чашата газирано питие.....   bouquet  bouquet

Хехе, голям купон! Crazy
И тук ли го пренасяме?
Аз снощи бая се бях ядосала...от черния списък...

Мими, просто ми е много приятно като видя добричка мама в друга тема.... А с теб в тез тежки теми - направо  е удоволствие.... А тоз черен списък... все по - черен става... Там се бяха оплакали от Роса.... Ама наистина ми е готино като виждам добричка мама не само в добричката тема...   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 262
  • Мнения: 3 810
E, и на нас ни е приятно да ни навестяваш Crazy

# 263
  • Добрич
  • Мнения: 298
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА МИШИ! newsm59 newsm59 newsm59 Много здраве, щастие и безгрижно детство!!!

Момичета днес става за излизане!Няма вятър и не е толкова студено!
Хайде лек ден!

# 264
  • Добрич
  • Мнения: 298
Мими
Аз снощи бая се бях ядосала...от черния списък...

видях Wink, прочетох

# 265
  • Мнения: 3 810
Диди, надявам се не си усетила свръхнапрежение по кабела и у вас Laughing
А и оттогава получих към 10-тина ЛС ooooh!

# 266
  • Мнения: 110
Привет от нас.Малката е със сополи,от сутринта киха и сега като стана от сън взе да ги вади едни ,слагаме капки пък да видим утре как ще е.

# 267
  • Мнения: 377
Честит роден ден на Миши!Много здраве и щастливо детство![/color]
Днес наистина много шантаво време-ту пече ту вятър , ту студ-абе март!Алекса-дано не е нищо сериозно!Скорошно оздровяване!За вип-а и на мен ми харесват ама нещо не ми остава време да ги гледам.Мими за какво точно става въпрос че не се сещам.

# 268
  • Мнения: 3 810
Ами прочети в Черния списък в Готварската тема и ще разбереш, а с мама Цоцоланка ядем филии в една тема за Натриевия Глутамат пак в готварския, но вече има втора.

# 269
  • Мнения: 531
Здравейте, аз пак много съм пропуснала...
Миши да е много щастлив!

Мими, какво те интересува за флуора?Ей сега ще се разровя в книгата на д-р Гълъбов за конспирацията.А помниш ли,че нашта лекарка изписа на Младен профилактично флуор и каза, че не е препоръчително с мляко?

Общи условия

Активация на акаунт