Първа пролет чука на вратата - в Добрич я посрещаме с усмивки на лицата (24)

  • 11 464
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 821
Здравейте,
Мен ме притеснява организацията- къде, разрешение...иначе е добре че ще е топло и може и с децата.
След като ще е с благотворителна цел, организаторите на концерта за Ивката може да ударят по едно рамо или някоя фондация. Бях писала на лични на една майка да се включи в темата, но не съм я виждала...та тя е от учередителите на фондацията "СВ.Мина" за помощ на деца с увреждания. От моя гледна точка проблем ми е наличието на свободно време Tired, както и на творчески способности Blush

# 241
  • Мнения: 377
Здравейте!Тениски с къс ръкав има на малкия манчестър до ивел-а.Там бяха най-евтини по 1 и нещо а и на мен ми харесаха повече че не са чак така плътно около врата и не изкачат от блузката.Не съм влизала в новия магазин.Ние с ВенераІДиди сменяме спорта днес ще ходем на фитнес дано ни хареса повече а и времето неопределено.Чао засега може да се засечем с някой после по центрото.За 1 юни ще се опитам да се включа и аз макар че не ми идват никакви идеи.

# 242
  • Мнения: 167
И от мен добрютро  food010

Ние се борим с новото време. Вечер не заспива, сутрин не става. newsm78
Лек и приятен ден на всички

И ние се борим...Каква борба,само!Преди заспиваше в 2,сега в 3 ShockedДве вечери подред се боря с дрямката му м/у 11 и 12,с надеждата да се измори и да заспива с време -е,снощи заспа във въздуха,докато го подхвърлях нагоре.Дремна 30 мин. и до 3 -игра...Не знам как да му променя режима Tired

Точка е на линия,само не с кулинария NaughtyХич не ми се излиза в този студ,но имам работа,така че след малко яхам метлата afwitch

# 243
  • Мнения: 4 392
Здравейте!

teis , и ти ли на кеми- ната диета? Колко свали до сега? Wink

Хайде, стягайте се на 1. юни да премерим творчески сили и тук. Може да спретнем едно базарче. Grinning Засега сме аз, мими-кир, соф и диди деми(тя мисли да участва с кулинария). Поне няма да останем гладни. Grinning

А Точка? Тя  ми е стимула- ето заразих се от нея и се разчистих! Само дето вчера бях на разходка, а не съм се къпала, но сигурно защото не бях влизала във  форума да ме зарази Joy

Amarena, мисля че трябва да си изберем тема...какви неща да правят. Сега беше Великден, ами 1 юни? Мен ме притеснява организацията- къде, разрешение...иначе е добре че ще е топло и може и с децата.
ooooh! Как можах да забравя Точка!  Че закъде без нея?! Grinning
Точка, извинявай!! Heart Eyes До последно бяхме 4, пък аз толкова съм недоспала вече, че до 5 не мога да преброя. Embarassed Майка ти ще се включи ли пак? Grinning
mama_Blue , аз си мислех за фондацията "Ръка за помощ". Те се занимават с дом "Дъга". Децата в дома също може да изработят нещо. Peace

# 244
  • Мнения: 167
Отишли сме чак на втора страничка!Побут нагоре Simple Smile

На линия съм,майка също - този път по - идейно,че предния бързахме и попретупахме нещата Wink

# 245
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Уж студено, пък никой не е писал цял ден.

Ходих преди малко да пазаря от Изито и ми стана много мъчно като видях касичката на Ивето пълна с жълти монети. Никой не е длъжен да дава, но все пак поне да е левчета. Cry

# 246
  • Мнения: 217
Да, доста е тъпо това с монетките... Не говори за отношение към проблема. Но... кой с каквото може...
Утре и ние сме сред отпускарите - ако е хубаво времето, ще скитаме навън - можем да се засечем с някои... Лека от мен!

# 247
  • Мнения: 3 810
Ха, аз ли съм първа?
Ставайте поспаланки!!! newsm44

Айде на кафенцето!
 kaffeetrmker_2
Щях друго да пиша, ама на! Трябва да ви разбудя все пак!

# 248
  • Мнения: 101
Добро утро! Ето по една тортичка да ви почерпя, че Миши днес става на 1 годинка. Да ни е жив и здрав и да ни радва много.

# 249
  • Мнения: 3 810
Честит рожден ден на Михаил!
Да радва мама,тати,  да е много мил,
че мамите с моми желаят
с него да се запознаят!

# 250
  • Мнения: 77
       ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИШИ
     Да ви е жив,здрав и палав 1dating

# 251
  • Мнения: 110
Честит рожден ден на Миши.Да е здрав,весел и да радва много мама и тати!

# 252
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Добро утро!
Взимам си от кафенцето и от тортичката една елхичка. Много обичам тия сладките фигурки.

Честит рожден ден на Михаил!!!

Днес си е направо зима 5 градуса, а уж чакаме пролет.

# 253
  • Мнения: 2 821
Честит Първи Рожден Ден на Михаил!
gala81_81 , да ви е жив и здрав и да има най-безгрижното детство  bouquet
spinki , току виж по обяд станало 15гр. Типично за баба Марта.

# 254
  • Добрич
  • Мнения: 958
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на МИХАИЛ!
ДА Е ЗДРАВ, МНОГО ВЕСЕЛ И ЩАСТЛИВ!



За мама gala81_81:

Общи условия

Активация на акаунт