Първа пролет чука на вратата - в Добрич я посрещаме с усмивки на лицата (24)

  • 11 484
  • 285
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 392
Добро утро! Няма кой да сложи кафенцето днес.
Да не сте по разходки в този студ?

Влизах в страничката на Ивет, но никъде не пише колко средства са събрани. Дано сумичката да е порастнала многооооо.

Момичета разгледах нещата, които сте пратили за базара - много са хубави, дано и купувачите ги оценят, за да се съдерат повече парички за децата. Hug

Амарена ти не спиш ли бе човек? Очаквай включване от "чичко Филипов" тази вечер. Grinning
Ами по малко, но днес пак карах на автопилот. Ще спя с малката следобед час- два, да понаваксам.  Grinning Къде го видя този студ? Ние вече даже и парното не палим. Ей- сега се мятам с малката на разходка, да изпробваме новото "коо"(колело) hahaha

mama_Blue , фотошопски са.

Хайде, стягайте се на 1. юни да премерим творчески сили и тук. Може да спретнем едно базарче. Grinning Засега сме аз, мими-кир, соф и диди деми(тя мисли да участва с кулинария). Поне няма да останем гладни. Grinning

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 10:50 от Amarena

# 226
  • Мнения: 166
Здравейте
ние се завърнахме онзи ден от София ама вчера нямахме нет
честит рожден ден на Анушка на патерици
честит имен ден Габриелките на патерици
Мими нямаме баба там в София нашто тати фирмата му е в София и понеже работи и с други софиянци се налага на всеки две седмици да е там
много яко си прекарахме в събота ходихме на боулинг

# 227
  • Мнения: 167
Всички ли сте по разходки? Crossing ArmsАз се прецаках - видя ми се студено,измих си главата и още съхна...Утре...

# 228
  • Мнения: 110
Здравейте и от нас.Тъкмо хапнахме следобедна закуска.Посетихте ли новия детски магазин"Мечо Пух"?.Днес малко хладничко,то май и април го дават такова все хладно,ама да видим.Дано се постопли,че другия месец сме на сватба и май тоалета дето го измислих,ще ми бъде студено с него,ХаЙДЕ ЛЕК ДЕН

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 18:28 от Aleksa

# 229
  • Мнения: 167
Aleksa,този магазин срещу стара къща ли е?Има ли хубави дрешки и нормални ли са цените?

# 230
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте.
Къде е този нов детски магазин?

Анушка-днес видях едно момиченце което идва в нашата група.Подготвят го за догодима.Пепи откога щеше да започва?
Не съм решила още кога да го пусна. Няма да е преди средата на май обаче. Wink

# 231
  • Мнения: 101
Здравейте. Новият детски магазин е до Стара къща, малко по - нагоре. Ние днес плакахме, но малко -  биха ни ваксина.  Cry

# 232
  • Мнения: 110
новия магазин е до Глобул.Не съм гледала за дрехи и техните цени,тениските които купихме са 2 лв,незнам на другите колко са

# 233
  • Добрич
  • Мнения: 958
Хей, къде сте се изпокрили всички  newsm78

Ние сме малко сополиви  Cry Гадна работа, детето не може да спи от хъркащия си нос, а какъвто е пъзльо не дава нито какпи (Vit. C) да му сложа, нито да му изчистя носа. Е, не че аз не го правя, ама с прилагане на сила да държа биещите ме ръце и ритащите ме крака  Laughing Днес пропуснахме разходката  Sad Но и това се случва.

Не знаех за този нов магазин. Непременно ще мина да го видя - и без това почти всеки ден минаваме от там. А тениски и на нас ще ни трябват  Wink

Хайде, лека нощ.

# 234
  • Мнения: 77
             ехооооооо,събудихте ли се Joy
    Момичета,защо не ме светнахте Shocked  Освен касички,има и разкрити банкови сметки за ИВКА -в SG ЕКСПРЕСБАНК.Така,че ,може и там да се внася.Аз тръгвам.

# 235
Гледам, гледам и не мога да вдяна - раместени постинги ...  newsm78
Накрая светнах. Добре, че прочетох пощата си.
Има слети 2 теми! Ето това има, Миме  Wink


Ladi Y, ДОБРЕ ДОШЛА






 при нас        bouquet
Стара била  ooooh!, то пък ние едни младииии   Wink
Напиши ми повече за себе си, за да те включа в списъка на 1-ва страница  Simple Smile /ако искаш, разбира се Simple Smile/





 :atwork05 Здравей  мила благодаря за вниманието за първа страница  но какво да пиша за себе си , какво по-точно те интересува и ще те информирам . Някой питаше къде ми е ателието л.За сега шия у дома понеже имам малко здравословни проблеми но в перспектива имам много идеи.

# 236
  • Мнения: 448

Добро утро на всички. Който желае молим заповядайте кафе.
Кексче найн - на отслабване съм  Hug.
Цитат
Хей, къде сте се изпокрили всички 
- крием се от вас да не ни заразите  Hug (шегувам се естествено)
Кеми, пробва ли със Стеримар. Поне лесно "прецакваш" мъника. Нашата лекарка ми каза, ако искам при лека  хрема да го редувам с капките. Оздравявайте бързо  Laughing
Ние се борим с новото време. Вечер не заспива, сутрин не става. newsm78
Лек и приятен ден на всички

# 237
  • Мнения: 101
Добро утро! teis, тъкмо си отпивам от кафенцето, а и кексче ми се иска, но уж и аз съм на диета, но май не се получава. Приятен ден.

# 238
  • Мнения: 3 810
teis , и ти ли на кеми- ната диета? Колко свали до сега? Wink

Хайде, стягайте се на 1. юни да премерим творчески сили и тук. Може да спретнем едно базарче. Grinning Засега сме аз, мими-кир, соф и диди деми(тя мисли да участва с кулинария). Поне няма да останем гладни. Grinning

А Точка? Тя  ми е стимула- ето заразих се от нея и се разчистих! Само дето вчера бях на разходка, а не съм се къпала, но сигурно защото не бях влизала във  форума да ме зарази Joy

Amarena, мисля че трябва да си изберем тема...какви неща да правят. Сега беше Великден, ами 1 юни? Мен ме притеснява организацията- къде, разрешение...иначе е добре че ще е топло и може и с децата.

# 239
  • Добрич
  • Мнения: 207
Здравейте.
Не съм влизала в форума няколко дни. Чистя у дома и нямам време. Днес става за разходка и ще излизам за първи път с майка ми без детето от 1,8 г, че само тя я гледа. Joy

Общи условия

Активация на акаунт