Доволни ли сте от Булсатком?

  • 6 465
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 390
я да ви попитам - между Диема Екстра и НВО - кое е по интересно - чудиме се коя от двете програми да си пуснем  Thinking

# 46
  • Мнения: 780
След двуседмично ползване мога да кажа че сме доволни от булсата , но от фирмата която го купихме - newsm61 . Първо бяха забравили да пуснат договора по факса и нямахме програма 1, че и два дни , след това отивам да плащам - гледам да е с един месец напред , та да е по заплатено време , и на касата ми казват че трябва да платя 16.80  Shocked / ние я взехме за 68 лв и трябва да плащаме 12.80 / . Попитаха ме дали нося договора , но аз не го носих / отивам да плащам сметки - мога ли за всичко да си нося договорите  ooooh! / . На следващият ден отивам с договора - в него пише че е на промоция от 68 лв , а в компютъра им излиза че е от промоцията от 28 лв / плаща се 16.80 на месец / . Служителката от която го взехме реши да се измъкне и ми каза че трябва да отида до Стара Загора до централният офис , или до офиса в нашият град , за да решет проблема . От там отивам до офиса им в града ни , а там една наистина много любезна служителка се зае , обади се до централният офис в Стара Загора и оправи нещата . Сега ще плащам 12.80 , но за две седмици  smile3515 с този булсатком / по точно с дистрибуторите му  - в договора на последната страница има приложение на което се отбелязва какъв е пакета , а те  не са отбелязали  /

# 47
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
я да ви попитам - между Диема Екстра и НВО - кое е по интересно - чудиме се коя от двете програми да си пуснем  Thinking

НВО разбира се, не се чуди Simple Smile

# 48
  • Мнения: 6 390
Я да попитам още, ако имаш купен декодер, и попиташ дали става за тази карта, и теоретически ти кажа, че да, само трябва да смениш настройките на еди как си, и можеш само с абонамент да си, да не купуваш оборудване - декодер и чиния

Общи условия

Активация на акаунт