усещането на майката за пола

  • 2 597
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Мислех,че ще имам момче,но сбърках Crazy.Така че моят усет за пола не беше верен,а за името си го мислех отдавна че ми харесва това име за момиче и така и стана Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 487
Първия път не допусках изобщо вариант момиче - супер убедена бях,че ще е момче и така стана.Втория път искахме момиче,но аз вътрешно усещах,че ще е пак момче и пак познах.Третия път бях сигурна ,че ще е момиче и въпреки,че всички се скъсваха да ме определят по това как го нося,как ми бил корема и т.н.,че било пак момче,се оказах пак права - имаме си и девойка!Аз вярвам в предчувствието на майката! Peace

# 77
  • Мнения: 910
Първият път имах усещането че ще е момиче и познах,а сега си мисля че ще е момче,но доктора казва че ще е пак момиче,но след някой месец ще видим.

# 78
  • Мнения: 2 271
Аз пък усещах,че ще е момче,но в 4м ми казаха  ,че нося момиченце.

# 79
  • Мнения: 5 362
Усещане-не.Имах желание.За момче.Останах си само с желанието.
Peace
И при мен беше така.

# 80
  • Мнения: 177
Аз пък винаги съм знаела че ще е момче и така стана

# 81
  • Мнения: 51
Когато забременях бях сигурна че е момче.Лекарите казваха момиче.И така си живеехме до 9 месец,когато родих син.

# 82
  • Bapнa
  • Мнения: 762
През цялата бременност имах усещане, че бебето ще бъде момче. Дори когато гинеколожката ми кажа, че предполага, че ще бъде момиче пак бях сигурна, че греши. В осмия месец и тя потвърди моето усещане и сега се радвам на моя малък мъж. Flutter
абсолютно по същия начин и аз Simple Smile

# 83
  • Станимака
  • Мнения: 123
 И двата пъти имах усещането, че е момче , дори втория път бях убедена, че е така.
 Но уви - имам две прекрасни дъщери. newsm06

# 84
  • Мнения: 603
Бях убедена, че ще е момче. Пола до последно не се видя. Свекърва ми беше 100% сигурна, че ще е момче, защото преди много години гледачка й казала, че първото дете на сина й ще е момче (ние сега търсим къде го е направил това момче), а второто ще е момиче.
В интерес на истината се разкрасих  4470 , а нали казват, че ако било момиче щяло да вземе от хубостта на майка си.
Да ама, не! Роди се момиче. hahaha

# 85
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Аз в началото си мислех,че е мома,а мъжа ми беше сигурен че е мъж.Сега вече си мисля че е мъж,а той че е мома.Лекарите също не могат да кажат категорично-много се крие това бебче.Но нямам някакво сигурно усещане-6то чувство  newsm78 така че със сигурност няма никой да е познал.

# 86
  • Мнения: 260
Аз си мислех, че ще е момче, но още в 4-тия месец лекаря каза, че вижда момиче.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт