Ya llego la primavera....ИСПАНИЯ

  • 10 479
  • 276
  •   1
Отговори
# 225
ANETT,благодарности  от мен,само не разбирам като си аутономо,как стои въпроса със запо4ване на работа.И достатъ4но ли е да има6 само номера на N.I.E,без пластикото,за да запо4не6 със следва6тите стъпки.Успех с кантората. newsm10 4естито на новите бременни preggo,аз о6те сам на опа6ката.

# 226
  • Мнения: 6 390
ОООООЛЕЕЕ  Mr. Green
и аз като Марчето - подробната, нали я знаете  Mr. Green като видя нещо, не мога да се сдържа...
Кларееее
честито душа  Hug Hug Hug много се радвам за теб, леко и безпроблемно до края, да се пазиш   bouquet

А иначе много голяма испанската банда станала - бравос Grinning
Ахой от мен на всички  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 1 818
Добро утро,момичета на ЛАЗАРОВДЕН!



Незабравим ден ви желая!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 228
  • Мнения: 176
Eйййй, ама сте писали писалииии Mr. Green
Габи, върна ме направо когато и аз бях толкова висока и ме обличаха като лазарка на село. Ходехме по къщи да пеем песнички и ни даваха яйца(сега ако съм ще умра от срам Embarassed)После ходехме на реката и там всеки пускаше по залък хляб, но защо се правеше нямам спомени  newsm78. Абе хубаво беше... Flutter
Ще обличам щерката така, ама трябва да позачакам някоя и друга година Mr. Green
Честит Лазаровден, а на именниците да им е живо и здраво името!

# 229
  • Мнения: 2 825
Много благодаря за честитките, момичета  Hug
Ели, айде и ти да сложиш бременна лентичка скоро  Wink
Харич, ти къде зачезна ? Едно птиченце ми каза, че планирате  среща в Марбея  Wink Айде организирайте се по скоро, че като почнат жегите и ми порасне корема, не знам дали ще ми се мърда от дивана  Wink

Честито на всички именници !!!

# 230
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здрвеите момичета,


Утре (или стана вече днес) е Цветница. Имаме ли мами с имена на цветя? Ако имаме да им е честит имения ден!

Какво стана, някой ще прави ли списък с имената и данните на испанските мами на първа страница?
Анетт, хайде отваряй кантората, че да посещаваме, но само с хубави поводи!

# 231
  • Мнения: 811
4естит иман ден на вси4ки иманници  bouquet
Да са здрави и щастливи  bouquet

Гери,страхотни снимки си постнала  Grinning.Така ми липсват тези цветенца...И тук ги има,но не ми навяват същото хубаво 4уство ,като в БГ,когато дойде пролет. Heart Eyes

А за списъка...няма смисъл да го правим,нали сме се писали в закованата теми4ка Кои сме ние  Wink.А пък и ве4е се познаваме  Grinning.Малко е трудно за по новите,но бързо ще ни нау4ат  Wink,вси4ки сме били нови  Mr. Green.

Анет,добра работа си свършила и голямо писане си му направила Simple Smile.Що ти трябваше да казваш,4е си адвокат  Mr. Green,сега няма отърване от нас  Wink.

Весе не пишеш  Rolling Eyes,на кое ли хубаво място си пак?  Wink

# 232
  • Мнения: 1 128
Алест, Embarassed аз все забеавям кой от къде е,та си мисля,4е е по добре да сме на първа страница.
Ако ме видите сега Mr. Green.По4ти два 4аса е,вси4ки сме в леглото,двамата ми мъже спят,пък аз  Embarassed с портатила джиткам из форума.Голяма краста,голямо 4удо ей.

# 233
  • Мнения: 1 818
Честита ви ЦВЕТНИЦА,момичета и весел празник на именичките сред вас и близо до вас!



A за списъчето...предлагам всяка да направи за себе си и да го публикува...така ще имаме възможност за допълнения преди да го сложим на първа страница.

 newsm51

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 11:50 от gaby_s

# 234
  • Мнения: 176
Честит празник на всички именници!

# 235
  • Мнения: 221
Честит празник на именниците.Да сте живи и здрави,вие и вашите бебета и по-големи деца. newsm51 newsm51 newsm51

# 236
  • Мнения: 811
Фрики,какво е зна4ението кои от къде е ....нали вси4ки сме тук  Wink Wink.Няма проблем,ако така искате.Важното е да се разбираме и да си помагаме кой с каквото може  Grinning.

Нямаме ли мами с имена на цветя да по4ерпят  Wink...а де4ица?

Хора,аз така и не направих опит за козунак и се страхувам,4е и тази година ще си караме без  Sad.Все не намирам време.А пък и като знам какъв ще е резултата  Mr. Green  се отказвам.И да знаете,4е ме отказахте вие  Wink Mr. Green...така сложно ми зву4еше..особено по рецептата не Габи  Rolling Eyes. Има ли някоя новобранка в правенето на козунаци да ми успокои ,4е не е сложно  Wink

Снощи мернах Марица в Скайп...дали не се е прибрала ве4е  newsm78 ?

# 237
  • Мнения: 176
И да знаете,4е ме отказахте вие  Wink Mr. Green...така сложно ми зву4еше..особено по рецептата не Габи  Rolling Eyes. Има ли някоя новобранка в правенето на козунаци да ми успокои ,4е не е сложно  Wink

Алест, хич да не се отказваш от козунаците. Аз ги правих за пръв път и станаха страхотни, а честно да си кажа хич не ги месих продължително време. Съвсем на майтап ги направих Peace
Само се надявам и за Великден да станат хубави  Mr. Green

За почерпка-айде признавам си без бой-именничка съм, а и свеки също, пък и щерката догодина също ще бъде(Мислим да се казва Цветина Mr. Green)Та от името на трите една скромна почерпка за вас:

# 238
  • Мнения: 811
Рали,4естит имен ден   bouquet.Пожелавам ти вси4ко най ,най хубаво и сбъднати ме4ти  Heart Eyes
 
Щом казваш за козунака....ще опитам  Blush.Пък каквото стане.

Хайде,ако има още именници да си казват,4е хубавите сладки на Рали ве4е ги изядохме  Wink Grinning.

# 239
  • Мнения: 389
Честита Цветница на всички именници !


Днес е и Ден на шегата.Мен милото ми вече ме излъга  Crazy, да видим дали ще успея и аз  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт