Ya llego la primavera....ИСПАНИЯ

  • 10 477
  • 276
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 825
Честит рожден ден,  Ванина   bouquet
Много здраве, радост,късмет, щастие и много разбити испански сърца   bouquet  bouquet  bouquet
Тея, честит празник и на тебе, да ти е жива и здрава порасналата дъщеря   bouquet

# 256
  • Мнения: 811
alest ,Toni-Bonboni Castellon  ------   да не би да съм аз  newsm78
  Flutter

Embarassed Embarassed Извинявай.Ама как нито едно от имената ти не налу4ках  Grinning.Бързо го оправям  Peace.

# 257
  • Мнения: 42
Привет отново и от мен! Честити празници на всички, на именници и на рожденници! Много здраве и сбуднати мечти!
Клара / здравей. Не , не съм в Палма, в момента сме в Кампос, иначе живяхме първо в Баия Гранде , после 1 година в Са Рапита и сега тук. Вече като че ли и аз започвам да го заобичвам острова   Mr. Green, в началото, знаеш как е, липсата на Родината!   Cry   Гери/ Благодаря ти. А за протокола да довърша/ Казвам се Димитринка, от София съм, родена съм на 21.07.1975, а синчето ми на 14.01.1998г. Това със списъка много ми хареса! Браво! Peace

# 258
  • Мнения: 42
УУУУУУУУУУУУУУУУУ забравих/      Grinning    сина ми се казва Даниел!! Алест, давай смело с козунаците, на мен миналата година ми беше за първи път и стана уникален. Мъжа много ме хвали на всички!  Embarassed  Не е страшно!!! А сега остава да се питаме с теб от къде от София си    Joy

# 259
  • Spain
  • Мнения: 3 750
BAНина Честит 14-ти рожден ден Simple Smile!   .
желая ти много ножи спортни постижения , щастие и готино гадже  Wink (пък майка ти да му мисли  Wink )
Виктория на БеибитУ също има РД !
 да расте послушно и здраво дете , да радва мама и да ви носи щастие

# 260
  • Мнения: 811
4естит рожден ден ,Ванина   bouquet Бъди,здрава и усмихната   bouquet
 

# 261
  • Мнения: 200
Честит Имен ден Рали, бъди жива и здрава smile3525 newsm51

Цитат
[Това със списъка много ми хареса! Браво! /quote]

# 262
4ЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИцИТЕ,аз трябва да по4ерпя за моя мъж,който е цветан .За козунаците_мисля да си купя от българският магазин,6те докарат в 4етвъртък.Между другото моят рожден ден за протокола е 16.08.1980,а на все о6те нероденият мал4оган 6те бъде тези дни покрай великден ,6те напи6а допълнително.

# 263
  • Мнения: 409
За списака!На 25 години сам и се казвам Анелия,сина ми е роден на 28.07.2006 и се казва Хектор.Има много маи4ета бремени браво все така Peace,и аз имама тук една позната която 6те ражда август месец 6те я накарам да се вклу4и вав списака.Целувки от нас   bouquet

# 264
  • Мнения: 409
За списака!На 25 години сам и се казвам Анелия и сам от Русе в БГ,сина ми е роден на 28.07.2006 и се казва Хектор.Има много маи4ета бремени браво все така Peace,и аз имама тук една позната която 6те ражда август месец 6те я накарам да се вклу4и вав списака.Целувки от нас   bouquet

# 265
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Я, нашата Асто има рожден ден днес  Mr. Green

Честит рожден ден! Желая ти много здраве и щастие, и скоро да гушнеш твоята малка Адриана!

  bouquet   bouquet   bouquet

И не се пали толкова всеки път, като не одобряваш нещо Mr. Green.  Живота е твърде кратък, за да обръщаме внимание на всяка подробност.

# 266
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
ANETT,благодарности  от мен,само не разбирам като си аутономо,как стои въпроса със запо4ване на работа.И достатъ4но ли е да има6 само номера на N.I.E,без пластикото,за да запо4не6 със следва6тите стъпки.Успех с кантората. newsm10 4естито на новите бременни preggo,аз о6те сам на опа6ката.
да разбира се 4е можеш да запо4неш другите процедури важното е 4е имаш НИЕ това 4е не е пластифицирано няма никакво зна4ение, аз карам с писмото за подновяването ве4е няколко месеца, нямам време да отида да сложа пръста
относно как запо4ваш работа, вместо стандартния трудов договор ти склиу4ват граждански договор за предоставяне на услуги, т.е. в твоят слу4ай услугата Ще е вид работа, като строго е определено в този договор какво Ще е заплащането, обикновено в това заплащане влизат осигуровките, които после ти сама си внасяш (за размера на осигуровките аз съм дала минималните стойности, може да се плаща много пове4е, дадох ви минималната и максималната стойност на облагаемия доход, който можете да декларирате като приходи)
това за хестора е нужно ако се касае наистина за ЕТ ако е само за да работите за някой не си заслужава да му се плаща

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 11:25 от ANETT

# 267
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368

Анет,добра работа си свършила и голямо писане си му направила Simple Smile.Що ти трябваше да казваш,4е си адвокат  Mr. Green,сега няма отърване от нас  Wink.



няма проблеми не се притеснявайте надявам се да мога да помогна, не знам вси4ко но поне това което знам и разбирам, а за писането ми беше малко трудни4ко защото пове4ето неща си ги знам на испански и докато им намеря то4ните думи... newsm78, абе не е много то4но описано, от страна на термини, ако някой от професорите ми в Бг го про4ете Ще ме скъса със сигурност  Joy и наистина както gery_to каза пожелавам на вси4ки да опрат до моите услуги само ако се касае за нещо хубаво, едно голямо наследство например  hahaha

да ви се опла4а, от това да се направя на голяма домакиня цяла събота 4истене и готвене на те4ение и се разболях пазих леглото цяла неделя Sick, провалих вси4ки планове които имахме и все още съм с температура и съм зле и се молим и двамата да ми мине скоро защото в 4четвъртък пътуваме и не ми се иска да изпусна екскурзията newsm78
на вси4ки 4честит празник със закъснение това ми е любимия празник в Бг, Щяхме да ходим на църква но Sick

# 268
  • Мнения: 811
Анет,не се преуморявай,бе моме  Wink.Карай съпругът ти да помага пове4е.Лежи си и не се товари,4е белята става бързо..недай Боже.Не се впускай сега в големи 4истения и тем подобни.Като дойде някоя баба ще ти помогне за това.Ти сега още не го усещаш,ама като понапреднеш,ще видиш как ще запо4нат и краката да те наболват и да ти се подуват.Затова по4ивай си пове4е и прави упражнения за бременни и пове4е разходки.Ако бях спазвала и аз вси4ко както си трябва,нямаше да ка4а толкова кг  Sad

А на асто , въпреки разли4ията ни по вси4ки теми и въпроси  Mr. Green и пожелавам от сърце  4естит рожден ден.Да си здрава,щастлива и оби4ана.Лека бременност до края и здраво и красиво беб4е   bouquet

# 269
  • Мнения: 200
Здравейте мами,
аз на бързичко днес, че съм на пълни обороти Mr. Green
Анетт пази бебето това е най- важно сега!! Още веднъж благодарности по темата по-горе!!

Асто ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!    bdbaloni baloni smile3525
Пожелавам ти леко раждане и едно сладко бебче!!!

Знае ли някой каде се намира църквата в АЛТЕЯ?

Общи условия

Активация на акаунт