Майка, жертва в ПТП, час преди сватбата й

  • 7 741
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 599
 newsm45По4иваи в мир мили4ка.Миналата седмица плаках за детенцето ти,а сега и за теб.Време е да спре тази воина по пътищата Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще копирам собственият си постинг от друга тема по случая:

Всеки път, щом гушна бебчо, когато го преобувам или храня, се сещам за малкия Александър... И ми се плаче. И плача за малката душица, която си няма мама да го успокои и приспи... Как ли се справят бабата, дядото и таткото? Бебчо е бил кърмен - как ли се справя сега???

Моля се за него.   Дано съдбата му се реваншира някой ден....   
 
 

# 62
  • София
  • Мнения: 1 775
Гледах за трагедията по новините...
Просто нямам думи - ужасно се натъжих... Cry
Поредната жертва, в поредната катастрофа, за жалост едно 2-месечно бебче остава без най-скъпото на този свят - мама...
Flowers RoseСъжалявам за съдбата на нещастното семейство. Животът е толкова несправедлив понякога! Flowers Rose Надявам се, че страданията през които ще мине малката душичка ще се компенсират след време Praynig.

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 22:53 от Lovi

# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гадно беше вчера "Такъв е животът". Следващия път и по гадно ще е...

# 64
  • Мнения: 1 341
Миличката... Баг да е с нея, детето и всички, които ще се грижат за него
Гадно беше вчера "Такъв е животът". Следващия път и по гадно ще е...
а какво са давали. Нещо специално за нея ли е било предаването

# 65
Много голяма трагедия!  Cry
Господ едно дал,друго взел!  Confused
Много мъка има по този свят!  Sad
Дано детенцето бъде здраво и скоро татко му да го гушне!  Praynig  Praynig  Praynig
smile3518

# 66
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не, напълно нормално си беше, нищо нямаше, само един надпис в края за около минута, че в нейна памет и със съгласието на родителите й излъчват кадрите с бебчето. Просто е гадно, нали им задават въпроси, тя обясняваше как най вероятно тримата щели да се преместят в Копенхаген и щели да си идват лятото да се радват бабите и дядовците на бебето... А другия път ще е още  по гадно, понеже ще изписват бебчето и тогава ще са щастливи и тн... Мн е неприятно...

# 67
  • Мнения: 1 341
ооо ужасно ще е...

# 68
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
И черната лента горе в ъгъла... Много си поревах аз на предаването вчера.

# 69
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да де, всъщност... Аз по принцип не съм емоционална що се отнася до такива неща, но това снощи (понеже гледам повторенията в 3 часа през нощта) беше много тъжно...

# 70
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Винаги ,като наближава български християнски праздник ми се свива душата,каква ли ще е поредната трагедия!Няма ли свършване тази орисия на българския народ,не дадохме ли достатъчно жертви за да изкупим греховете си,които обикновените граждани на България може би не знаем!  ooooh! Поклон пред памета на младата майка и стотиците невинни жертви през годините   Praynig

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 13:16 от k.a.l.i.

# 71
  • Мнения: 2 550
И аз вчера гледах. Какво му е на детенцето?

# 72
  • София
  • Мнения: 1 105
Има инфекция на пъпчето

# 73
  • Мнения: 2 550
А тръбичките в главичката?

# 74
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  И аз гледах вчера предаването и не можех да повярвам какво се е случило.
  Жената най-накрая е открила любовта,можела е да бъде щастлива и ....
  Дано си закриля бебчето ,от там където е.
   

Общи условия

Активация на акаунт