Майка, жертва в ПТП, час преди сватбата й

  • 7 731
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 920
Г-жа Смутена-Засрамена  неискам да засеган никой или някой да се сърди.Просто казвам че който не е минавал по този път незнае за какво става на въпрос!
Извинявай ако съм те засегнала   bouquet Heart Eyes

Не си ме засегнала. Благодаря ти за разясненията.Защото нещата наистина бяха представени по друг начин.

# 91
  • София
  • Мнения: 1 775
А не може ли тази трагедия да стане причина на това място да се сложат  табели или друга предпазна мярка, за да няма и друг такава трагична съдба? Или ще се чакат следващите!? Винаги има полза от дискусиите, според мен.

# 92
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Тъжна история!
Преклон пред паметта на жената. Flowers Rose

# 93
  • Мнения: 1 792
дано само малкия да е щастлив.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 23:59 от mu6morok

# 94
  • София
  • Мнения: 368
Свива ми се всичко и си мисля колко незначителни са проблемите, които ни съпътстват ... Горката малка душичка ...

# 95
  • Мнения: 4 516
Милата Ивена...
И аз все се разплаквах в събота, когато даваха кадри с  нейното семейство, и аз все се чудех кой ли гушка Алек, кой му пее песнички на приспиване, кой го успокоява, когато го боли коремчето... Cry Много тъжно, много... Не знамкак ще гледам предаването оттук нататък...
А за човека, предизвикал катастрофата... не знам какво да кажа... #2gunfire Съвестта му и споменът, че е оставил двумесечно бебенце без мама, нека това е нещото, което ще го преследва до смъртта му!!!
Стискам палци на Сеш да си вземе бебчето час по-скоро и повече лоши неща да не се случват в това семейство! Praynig

# 96
# 97
  • Мнения: 2 502
`баси тъжното нещо ,преди 10 минути гледах кадрите от БТв за бебетата и предаването Такъв е живота ,и сядам тук и виждам това ,
мир на праха й  Praynig

# 98
# 99
  • Ст.Загора
  • Мнения: 679
 Мир на праха и Flowers Rose
 Много плаках днес по време на предаването, и след това Мартин Карбовски с трагедията за децата в река Лин ме срина тотално . След няколко дни ще станат 3 год. от тази трагедия , утре е голям християнски празник , да запалим свещички за децата.

# 100
  • Мнения: 1 209
  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  За Ивена...
Дано малкия Алекс расте здраво и обгърнато с внимание дете...  Hug Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт