Тема за обувките тази пролет.

  • 10 467
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 427
Някъде в индустриалната част е,но не знам точно къде -още не съм ходила..Склададжията предния път не можа да ми обясни къде се намира -явно не е на лесно място..Звънете му да ви каже.

# 76
  • Мнения: 1 114
Старият магазин в завода не функционира, а новият няма да отвори преди края на април. Това е последната ми информация - от преди седмица /от самия човек,който продава обувките/. Много жалко. Ще търся други варианти, например магазините във Варна... Thinking

# 77
  • Мнения: 13 512
Някъде в индустриалната част е,но не знам точно къде -още не съм ходила..Склададжията предния път не можа да ми обясни къде се намира -явно не е на лесно място..Звънете му да ви каже.
Много на лесно мяст е, на пътя за Варна.

# 78
  • Мнения: 6 039
не е пред завода, а в самия завод на 2-рия етаж
и е по-скоро склад - мострена зала
Завода вече се премести и не е там,където беше преди.

ами преди месец си беше там, за където говоря

# 79
  • Мнения: 1 114
не е пред завода, а в самия завод на 2-рия етаж
и е по-скоро склад - мострена зала
Завода вече се премести и не е там,където беше преди.

ами преди месец си беше там, за където говоря
Заводът наистина се премества и новият магазин ще е готов към края на април.

# 80
  • Мнения: 6
новият магазин бил в завод Мебел, но дали е отворил не знам. Помолихме свекърва ми да отиде и да види и ще ви пиша.
Във Варна има обувки на Примиджи, но цените.... 47-53лв ми се сториха малко високи. 

# 81
  • Мнения: 4 427
Някъде в индустриалната част е,но не знам точно къде -още не съм ходила..Склададжията предния път не можа да ми обясни къде се намира -явно не е на лесно място..Звънете му да ви каже.
Много на лесно мяст е, на пътя за Варна.
Доколкото знам не е на пътя за Варна,а в индустриалната зона в помещенията на завод Мебелстил.

# 82
  • Мнения: 13 512
Сега разбитам ,че се местят-не знам къде.преди месец аз ходих в стария обувен завод,както го обясних.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 68
новият магазин бил в завод Мебел, но дали е отворил не знам. Помолихме свекърва ми да отиде и да види и ще ви пиша.
Във Варна има обувки на Примиджи, но цените.... 47-53лв ми се сториха малко високи. 

Здравейте. Научихте ли нещо ново за магазина? По празниците ще пътувам в тази посока и бях решила да потърся магазина. Лек ден   bouquet

# 84
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 496
магазинът щял да отвори след 10.04 най-вероятно.

# 85
  • Мнения: 4 427
новият магазин бил в завод Мебел, но дали е отворил не знам. Помолихме свекърва ми да отиде и да види и ще ви пиша.
Във Варна има обувки на Примиджи, но цените.... 47-53лв ми се сториха малко високи. 

Здравейте. Научихте ли нещо ново за магазина? По празниците ще пътувам в тази посока и бях решила да потърся магазина. Лек ден   bouquet
Мисля,че по празниците няма да са отворили.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 68
Благодаря ви. Мислех в петък да проверя какво има защото ни е по път, но явно няма да стане.  Sad

# 87
  • Мнения: 2 407
Засега 1 мартонки на Реебок.59 кинта.Иначе и харесах едни обувки на КК 44 лв и ще и купя и тях.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравейте! В петък / 6 април / минах през Добрич и открих въпросния склад в завода за обувки. Повечето модели бяха по-затворени, а  цените не се различаваха особено от тези във Варна / 40 - 43 лв /. Това което бях харесала като модел в един магазин го нямаше, така че нищо не купих  Sad

# 89
  • Мнения: 798
Момичета,искам да попитам-къде във Варна продават обувки на Добричкия завод?

Общи условия

Активация на акаунт