Тема за обувките тази пролет.

  • 10 469
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 68
Момичета,искам да попитам-къде във Варна продават обувки на Добричкия завод?
Продават ги в " Биберон ", " Бебита " , в един магазин на бул. Владислав срещу " Сам в къщи 2 " /слиза се по едни стълби надолу/ за други места сега не се сещам

# 91
  • Мнения: 451
koteto 123, тези на Бенетон с топчетата ги има в един магазин на Шишман. Като пресечеш Графа, в посока Народно Събрание, веднага след самия ъгъл. Струват 72 лв

# 92
  • Мнения: 1 102
А някоя мама от Пловдив знае ли дали във Вис Виталис дали са докарали обувки Рихтер?

# 93
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте!!!!
За сега имаме едни затворени на КК, едни маратонки Реебок и едни с лепка малко поотворени за полите на Примиджи!!!!
Търсим си вече и сандалки!!!! Thinking
Лек ден на всички!!!! Simple Smile

# 94
  • Мнения: 655

Аз купих на сина ми същите. Плюс още едни тип - гуменка,пак на Булдозер.

# 95
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Препоръчвам като марка "Grendene".Много са удобни и много здрави!Цените са около 15 - 20лв. чифт.Аз лично намирам по разни магазини за спортни стоки

# 96
  • Мнения: 1 114
Днес бях в Метро /Варна/. В началото има един билборд на Сандик с три вида сандали . Служителките не знаеха нищо за тези сандали, нито пък бяха забелязали рекламата. Чудя се как е възможно...  Не че е спешно да се купят тези сандали, но все пак не може да не са видели билборда отивайки на работа... 

# 97
  • Мнения: 645
От цялото обикаляне вече имаме едни здрави затворени обувки на Колев и Колев, едни страхотни сандали от магазина на Минимен на Плиска и сега си чакаме кецовете на Етнис които си поръчах от САЩ Peace
Готови сме за лятото.
 newsm78 аааа май ни останаха джапанките Mr. Green

# 98
  • Мнения: 4 427
Ето и нашите пролетно-летни,че и може и есенни  Grinning







https://cdn.bg-mamma.com/Zvpb/b31d7ec6.jpg

# 99
  • София
  • Мнения: 2 896
Mimozata, много сладки чепиченца  Grinning

# 100
  • Мнения: 3 356
Аз (както май вече писах някъде) му взех маратонки на Killtec (45 лв),гуменки на Rucanor (10 лв.),сандали на Добрич)20лв.).Сега чакам сандалките на Rucanor да излязат,заплюла съм един модел,страшен е ;и вчера в мола хвърлих едно око на едни фешън кецове  пак на Rucan(25 лв.),обаче съм в дилема дали ще са му удобни.Ибаше страхотни маратонки и гуменки в Puma,направо се влюбих. ooooh!

# 101
  • София
  • Мнения: 797
Аз (както май вече писах някъде) му взех маратонки на Killtec (45 лв),гуменки на Rucanor (10 лв.),сандали на Добрич)20лв.).Сега чакам сандалките на Rucanor да излязат,заплюла съм един модел,страшен е ;и вчера в мола хвърлих едно око на едни фешън кецове  пак на Rucan(25 лв.),обаче съм в дилема дали ще са му удобни.Ибаше страхотни маратонки и гуменки в Puma,направо се влюбих. ooooh!

 Кажи от къде купуваш Руканор?

# 102
  • София
  • Мнения: 1 324
Фирмени магазини на Rucanor & killtec
бул. "Витоша" 28 (в близост до кръстовището с ул. "Солунска"), тел. 02 / 980-27-75; работно време: понеделник-петък - от 10,00 до 20,00 ч, в събота - от 10,30 до 19,00 ч, в неделя - от 11,00 до 18,00 ч
ул. "Граф Игнатиев" 39 (в близост до кръстовището с бул. "Васил Левски"), тел. 02 / 981-11-60

# 103
  • Мнения: 239
В Пловдив има страхотни модели сандали

# 104
  • Мнения: 3 356
Фирмени магазини на Rucanor & killtec
бул. "Витоша" 28 (в близост до кръстовището с ул. "Солунска"), тел. 02 / 980-27-75; работно време: понеделник-петък - от 10,00 до 20,00 ч, в събота - от 10,30 до 19,00 ч, в неделя - от 11,00 до 18,00 ч
ул. "Граф Игнатиев" 39 (в близост до кръстовището с бул. "Васил Левски"), тел. 02 / 981-11-60
И в Мола до х-л Хемус
Магазините се казват Спорт Мания

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт