Тема за обувките тази пролет.

  • 10 464
  • 121
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 425
Гуш-мерси,ама май не съм ги разположила добре и не се виждат всичките им красоти-черните напр. Минимен са с камъчета,цикламените Минимен са с цвете и т.н.,а не си личи , вижда се горе-долу.

# 106
  • Мнения: 6 039





тук някой ме копира  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 107
  • Мнения: 4 425
Да идеята ми хареса иначе щях да задръстя със снимки  LaughingИ отгоре на всичко съм забравила 3 чифта да снимам  ooooh!,сега и тях трябва...пфуууууууу.
Мерси за идеята,много ми хареса    Peace
Забравила съм тия в средата,нали не се сърдиш  Laughing

# 108
  • Мнения: 6 039
снимай ги пак, всичките

без светкавица, така осветяваш декорациите

# 109
  • Мнения: 4 425
Ще опитам,но не съм много добър фотограф   Tired ,за разлика от теб..
Обаче имам идея ще ги наредя в двоен кръг ,че да се съберат на една снимка  и наистина се осветяват декорациите така..

# 110
  • Мнения: 51
В Пловдив има страхотни модели сандали
Би ли казала в кои магазини има хубави сандали? Скоро ми предстои пътуване до Пловдив и исках да разгледам...

# 111
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
В Пловдив има страхотни модели сандали
Би ли казала в кои магазини има хубави сандали? Скоро ми предстои пътуване до Пловдив и исках да разгледам...
Stop и аз! и аз! зная, че има магазин на Rucanor, дали там има детски модели - купувала съм много хубави, но от Бургас.

# 112
  • Мнения: 795
Още не можем да ходим, но вече си имаме няколко чифта обувки! Party Party Party
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2953080

# 113
  • Мнения: 6 039
Diora, много са хубави /да не говорим за самата снимка Laughing/

разпознах някои марки Wink

# 114
  • София
  • Мнения: 7 133
Вчера ми купих сандалки Chipo, има и маратонки и обувки. Ако не се наложи ще си изкара с тези обувки.

# 115
  • Мнения: 795
Diora, много са хубави /да не говорим за самата снимка Laughing/

разпознах някои марки Wink



Благодаря! Следвах стриктно инструкциите! Wink

# 116
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз (както май вече писах някъде) му взех маратонки на Killtec (45 лв),гуменки на Rucanor (10 лв.),сандали на Добрич)20лв.).Сега чакам сандалките на Rucanor да излязат,заплюла съм един модел,страшен е ;и вчера в мола хвърлих едно око на едни фешън кецове  пак на Rucan(25 лв.),обаче съм в дилема дали ще са му удобни.Ибаше страхотни маратонки и гуменки в Puma,направо се влюбих. ooooh!
Фешън кецките са ги намалили на 20лв.Взех оранжеви Hug Hug Hug

# 117
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз (както май вече писах някъде) му взех маратонки на Killtec (45 лв),гуменки на Rucanor (10 лв.),сандали на Добрич)20лв.).Сега чакам сандалките на Rucanor да излязат,заплюла съм един модел,страшен е ;и вчера в мола хвърлих едно око на едни фешън кецове  пак на Rucan(25 лв.),обаче съм в дилема дали ще са му удобни.Ибаше страхотни маратонки и гуменки в Puma,направо се влюбих. ooooh!
Фешън кецките са ги намалили на 20лв.Взех оранжеви Hug Hug Hug

А тия кецове не запаряват ли?

# 118
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662


Mисля ,4е няма да запарват.и отстрани имат дуп4ици.
За времето в момента са перфектни Hug

# 119
  • Мнения: 3 356
Деси,как ще ме подхлъзнеш ,та чак ще ме поведеш, да скокна да му взема на синковеца.
Ето нашите маратонки Killtec  ,имаше странотни за момиченци на Rucanor за 35 лв.



Малко са мърляви,ама иначе са екстра  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт