Японска диета, НО НЕ ЧУДОТО

  • 57 117
  • 127
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 174
Ама никакво отказване! Ипри мен кантара едва едва мърда, ама както се казва "тъп и упорит"  - Продължаваме напред!
Хубавите неща стават бавно

# 106
  • Мнения: 221
Аз точно за това казах, че съм недоволна от резултата, защото го отдавам на обезводняване и знам, че ако хапна нещо различно ще си върна старите килограми. Ще изкарам още една седмица с надеждата, че ако сваля още 2, поне ще имам някаква разлика от общо 4 кг и дори да си върна 2 на следващия ден, поне ще съм с 2 минус от цялата диета.
Твърдо съм решила да завърша цялата диета, но изгубих всякаква надежда, че ще стигна желаните кг.

# 107
  • Мнения: 46
Starfish горе главата!!! Вярвай, че ще успееш и 80 % си успяла!!!/иска и малко усилие от твоя страна де Wink/
И аз днес съм  малко разочарована от кантара, само - 0.500 гр., а така ми се искаше да видя 5 отпред  Sad. Обаче хич не се отчайвам, а съм още по-нахъсена.
Смятам че наистина тук ключовата дума е стриктно спазване! Вчера  аз се отклоних малко - замених кашкавала с извара, ябълките с ананас и ето днес не е така добър резултата. Уж от опит знам, че има ли рецепта трябва да се спазва точно, ама...........Продължавам стриктно! Ще я правя до Великден, след това малко ще почина и пак!Този път съм решила да се освободя от тези сланини на всяка цена.
За спорта, аз вече писах че  само ходя - около 45мин до един час, ама гледам да е с определено темпо- Майкъл Търманд твърди, че така се горели мазнини, и аз му се доверявам сляпо! Grinning
Jane даде много ценни съвети, още веднъж и благодаря за това, и аз ги спазвам, препоръчвам ги и на теб  Starfish -вземи си снимки, на които се харесваш и си слаба. Сложи си на хладилника, близо до масата за хранене, на работното място, навсякъде, където прекарваш повече време -  гледаш и си представяш, че пак си си такава- слаба и хубава, а какви дрехи ще си купиш като отслабнеш!!!- точно онези  за които сега си мечтаеш, но те е страх даже да си помислиш как ще изглеждаш в тях. /Цял труд мога да напиша по темата нахъсване Laughing обаче работи, да знаете!/
Много дълго стана, за което се извинявам.
Утре само с  хубави резултати да се хвалим. Успех !!!

# 108
  • Мнения: 221
myraM, желанието ми да отслабна е по-силно от глада. Даже може да се каже, че диетата си е напълно поносима. Просто очаквах по-добри резултати понеже бях много стриктна през цялото време. Но реших тази седмица (2-ра от диетата) да слагам малко сол в храната, защото се улавям, че предпочитам да пропусна хранене отколкото да ям без сол, а все пак нали трябва да се придържам към менюто. Сега мисля седмицата за почивка да направя диетата от зелевата супа (само, че без супата), вместо режим на нормално хранене.

# 109
  • Мнения: 46
Сигурна съм, че ще успееш тогава!
Айде и да не забравиш да се похвалиш като станеш 50 кг.! Peace

# 110
  • Мнения: 46
Как сте момичета?
Нещо зарязахте темичката Sad

Оставихте ме самичка. Cry

# 111
  • Мнения: 3 647
Как сте момичета?
Нещо зарязахте темичката Sad

Оставихте ме самичка. Cry
ами аз май зарязах диетата не темата
сега съм на лекарства с алкохол в тях  и няма да има ефект - да диетувам - а са и с някакви подсладители - не знам  Rolling Eyes

# 112
  • Мнения: 221
Как сте момичета?
Нещо зарязахте темичката Sad

Оставихте ме самичка. Cry

Аз съм на линия, но не пиша, защото ще се меря края на седмицата. Днес ми е 2-ри ден от втората седмица.

# 113
  • Мнения: 250
Пробвам я !

# 114
  • Мнения: 266
Здравейте! Куде се загубихте? Да не изоставихте диетата?

# 115
Диетата ми допадна.От вчера започнах и аз. Опитвам се да я спазвам , като прегладнея хапвам 1 плод.

# 116
  • Мнения: 3 647
Здравейте! Куде се загубихте? Да не изоставихте диетата?
ами  аз постя
 на зеле със  моркови съм два дена -със сол и лимон
 сега в страстната седмица  е забранено олиото - предполагам и зехтина
  bouquet

# 117
  • Мнения: 221
Ето ме пак, но се отчитам за последно. При стриктно спазване, само на вода и без никакви плодове, когато огладнея, т.е стоя си гладна до следващото хранене, мога да кажа, че не съм доволна от резултата и спрях, защото вече ми се повдига от това меню. Ноооо .... това не означава, че се съм се отказала да отслабна разбира се. Та какво реших да правя :
реших силно да огранича храната, ям 2 или 3 пъти на ден и нищо между храненията (нито солетка, нито плодче, нищо), никакво безалкохолно или сокове, много рядко си позволявам чаша кола без захар. Не ям готвени неща, рядко пилешко бяло месо или риба, най-често зелева салата, плодове или зеленчуци само, ако са ми едно цяло хранене и не комбинирам повече от 2 неща в меню. Салатите си овкусявам, както обичам.
Това при мен действа. Мисля да продължа така докато е необходимо. Важното е, че при този начин на хранене се чувствам добре и за 4 дни съм -1, но пък на обиколки видимо съм свалила.
Вярно е, че диетата, на Джейн помогна за старна, но при всеки е индивидуално и реших да продължа по друг начин. От толкова диети, които правих разбрах, че свалям много, когато ям без сол и при първото ядене на солено качвам всичко веднага. И след 2 години нагоре-надолу по кантара, реших да бъде бавно и славно.
Желая успех на всички диетуващи с Японската диета, а аз когато имам задоволяващ резултат ще пусна тема Wink

# 118
Да се отчета. Днес трябваше да ми е 4 -тия ден от диетата, но вчера прегреших с няколко сладки и днес повтарям 3-тия ден. Не издържах и сутринта се притеглих и кантара показа     -4 кг за три дни като искрено искам да кажа, че не съм я спазвала стриктно. Днес продължавам до събота включително и пак ще се отчета. За сведение имам да свалям 22 кг. Колко ли пъти ще трябва да я повтарям? newsm78 Embarassed

# 119
Има ли някой, който прави тази диетат в момента. Аз от днес пак стартирам на ново, защото около празниците се поотпуснах.

Общи условия

Активация на акаунт