Японска диета, НО НЕ ЧУДОТО

  • 57 114
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 266
Я да попитам за зелето - обикновено ли трябва да е или може и китайско?
Зелето е обикновено.  Както казах овкусено със зехтин. Angya не започвай наново диетата, това е си сложила моркови и лимон не е проблем

# 91
  • Мнения: 3 647
Я да попитам за зелето - обикновено ли трябва да е или може и китайско?
Зелето е обикновено.  Както казах овкусено със зехтин. Angya не започвай наново диетата, това е си сложила моркови и лимон не е проблем
ох добре утре съм на рибка
  bouquet

# 92
  • Мнения: 221
Момичета, аз пък да ви се оплача, че прегреших с малко сол  Embarassed . Диетата не е толкова трудна, ама без сол направо почна да ми се повдига храната. Бива ден -два, че даже и три-четири, ама днес не издържах и си сложих мъничко солчица на задушеното зеле. Та може да е грешка,  но ми върна настроението и желанието да продължа до край. Между другото не знаех, че задушеното зеле е толкова вкусно, ще си правя и без да съм на диета.
Хайде успех и докладвайте какво показва кантарчето.

# 93
  • Мнения: 46
Момичета  да се отчета : - 3 кг. newsm44 . Чувството е прекрасно, от все сърце ви пожелавам да го изпитате! Дано продължи така и да си върна мечтаните  48 кг., че много ми липсват.
Нито за миг не съм изпитала глад, апетита ми намаля много. Хиляди благодарности на Jane за чудесната диета !!
Днес ми е 4-ти ден.

# 94
  • Мнения: 266
Момичета  да се отчета : - 3 кг. newsm44 . Чувството е прекрасно, от все сърце ви пожелавам да го изпитате! Дано продължи така и да си върна мечтаните  48 кг., че много ми липсват.
Нито за миг не съм изпитала глад, апетита ми намаля много. Хиляди благодарности на Jane за чудесната диета !!
Днес ми е 4-ти ден.
Това наистина добър резултат! Това означава килограм на ден. Така свалях и аз. Няма да се паникьосваш ако другата седмица почнеш да сваляш по- бавно- винаги е така! Продължавай в същия дух и с тренировките

# 95
  • Мнения: 221
MyraM, ти от колко килограма започна диетата?
На мен утре ми е 7-ми ден и на 8-я сутринта ще се премеря и ще докладвам.

# 96
  • Мнения: 266
MyraM, ти от колко килограма започна диетата?
На мен утре ми е 7-ми ден и на 8-я сутринта ще се премеря и ще докладвам.
Ти досега не си ли се теглила въобще? От колко кг почна?

# 97
  • Мнения: 3 647
Момичета  да се отчета : - 3 кг. newsm44 . Чувството е прекрасно, от все сърце ви пожелавам да го изпитате! Дано продължи така и да си върна мечтаните  48 кг., че много ми липсват.
Нито за миг не съм изпитала глад, апетита ми намаля много. Хиляди благодарности на Jane за чудесната диета !!
Днес ми е 4-ти ден.
искам и аз и аз и аз
браво мацка много добър резултат

# 98
  • Мнения: 46
Благодаря, благодаря,  да ти се връща  Simple Smile
Започнах от 64 кг, сутринта кантара показа  60.700- ама каква е радост като ти се изпише нямам думи, ох дано продължа така, много е стимулиращо. Знам, че  в един момент няма да е толкова много надолу, но върви ли надолу все ще съм доволна. Simple Smile
Продължавам  с велоергометъра и бързото ходене, днес даже  ходих около час и половина.
Джейн, с какви тежести на караката си ходила  бе мила? Аз мислех да взема да си вържа две бутилки минерална вода, ама съпругът ми ме разкандардиса и ме утрепа от подигравки..  Laughing

Да ви питам как приготвяте задушеното зеле, никога не съм правила такова нещо.

# 99
  • Мнения: 266
Благодаря, благодаря,  да ти се връща  Simple Smile
Започнах от 64 кг, сутринта кантара показа  60.700- ама каква е радост като ти се изпише нямам думи, ох дано продължа така, много е стимулиращо. Знам, че  в един момент няма да е толкова много надолу, но върви ли надолу все ще съм доволна. Simple Smile
Продължавам  с велоергометъра и бързото ходене, днес даже  ходих около час и половина.
Джейн, с какви тежести на караката си ходила  бе мила? Аз мислех да взема да си вържа две бутилки минерална вода, ама съпругът ми ме разкандардиса и ме утрепа от подигравки..  Laughing

Да ви питам как приготвяте задушеното зеле, никога не съм правила такова нещо.
Тежестите представляват нещо като лента широка около 10 см и са със лепенки. пълни са с пясък. Моите са 0.500 гр. едната. Не знам дали ме разбра какво исках да кажа. По принцип трябва да ги има в спортните магазини. Не се коси от  подигравките на мъжа си той и моя като бях на диета не спираше- особено като почнах си обвивам цялото тяло с найлон докато ходя. За зелето и аз точно не знам как, но след като е написано задушено в олио аз си го правих в тенджера, слагах олиото и накълцаното зеле захлупвах капака и така, докато  един път не загоря Embarassed Ако някой знае как  точно се прави да пише!

# 100
  • Мнения: 174
Днес да се похваля кантара мръдна малко- 0,500кг. Продължавам в същия дух.

Аз зелето го правя в херметическата тенджера. Като наливам вода слагам приставката /тази с дупките/ отгоре зелето с малко сол и олио и на бавен огън около 25 мин.

# 101
  • Мнения: 3 647
аз ия едни хапчета със алкохол вътре 
та се чудех да продължавам ли  newsm78

# 102
  • Мнения: 221
Ето ме на линия, ама нещо се обезкуражих като ви слушам. Сутринта (7-ми ден) се мерих и съм -2, защото снощи прегреших е 1 сладка и 2 чаши прясно мляко. Та по тази причина днес не съм на 7-ми ден, а пак съм 1-ви. Като сравнявам резултатите се чудя дали ще ми помогне и на мен тази диета  Tired Спазвах всичко точно, но имам възможност само да правя упражнения и коремни преси. Не мога да тичам или да спортивам активно навън. В общи линии продължавам, но се чувствам зле от резултата  Cry

# 103
  • Мнения: 3 647
Ето ме на линия, ама нещо се обезкуражих като ви слушам. Сутринта (7-ми ден) се мерих и съм -2, защото снощи прегреших е 1 сладка и 2 чаши прясно мляко. Та по тази причина днес не съм на 7-ми ден, а пак съм 1-ви. Като сравнявам резултатите се чудя дали ще ми помогне и на мен тази диета  Tired Спазвах всичко точно, но имам възможност само да правя упражнения и коремни преси. Не мога да тичам или да спортивам активно навън. В общи линии продължавам, но се чувствам зле от резултата  Cry
ееее
стига де
едно едно 
все е нещо
продължи я 
и аз свалям бавно ама  не се отказвам
 Hug  bouquet

# 104
  • Мнения: 43
Поздравления на всички за резултатите.
Днес ми е 4ти ден и съм 1,5кг. Много съм доволна. Продължавам макар и с малки модификации.

Starfish може би заради сладката вчера си задържала вода. Не яж днес нищо сладко и солено и утре се премери пак.

Общи условия

Активация на акаунт