Парфюм и лосион за тяло-помощ

  • 4 372
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 453
Благодаря Ви Hugще видя в бонжура.А за такъв парфюм какво ще кажете има ли и как се казва?

# 16
  • Мнения: 14 499
на ейвън има спрей за тяло от тази серия с ванилия и соево мляко.
иначе ако искаш нещо по така - addict на диор е парфюм с миризма на ванилия.

# 17
  • Мнения: 287
абе не се изхвърляй за парфюм - аз без да искам открих, че на Доктор Йоткер ампулите с ванилова есенция дето са за сладкиши - вършат същата работа, като парфюм! Laughing

# 18
  • Мнения: 306
Малицията я имаше в комплект с парфюм,душ гел,диск и свещи,но се продават и по отделно.Има и ролон.Виж я преди да купиш друго!!!Не съм очаквала,че ще е толкова хубава и трайна!!!!

# 19
  • Мнения: 14 499
абе не се изхвърляй за парфюм - аз без да искам открих, че на Доктор Йоткер ампулите с ванилова есенция дето са за сладкиши - вършат същата работа, като парфюм! Laughing

ама требе да се внимава че има и ромова есенция на д-р йоткер  Mr. Green да не решат че два дена не си излизала от механата

# 20
  • Мнения: 3 453
на ейвън има спрей за тяло от тази серия с ванилия и соево мляко.
иначе ако искаш нещо по така - addict на диор е парфюм с миризма на ванилия.


Този вече ми е втръснал от 100 години имам чувството,че го ползвам искам нещо ново с повече ванилия.

# 21
  • Мнения: 3 453
Кажете ми парфюм с този аромат,моля вииииииии Praynig

# 22
  • Мнения: 372
абе не се изхвърляй за парфюм - аз без да искам открих, че на Доктор Йоткер ампулите с ванилова есенция дето са за сладкиши - вършат същата работа, като парфюм! Laughing
hahaha  Може пък да пробвам някой път...  Grinning

Аромат на ванилия имат и Ив Роше от тяхната плодова серия боди лосиони (Lait du corps) и парфюми към тях - с аромати на круша, праскова, ванилия, кокос, малинки и т.н. Самите лосиони са мнооого ароматни и са за суха кожа, а парфюмите - по-леки и нетрайни, поне на моята кожа де... От лосионите съм имала ванилия и кокос, а от парфюмите - круша   bouquet

# 23
  • Мнения: 384
Не съм чела всички отговори, но виждам, че вече са ти казали-БЕТИНА БАРТИ  newsm10> Ползвала съм само лосиона-мноооого е траен (даже и парфюм не ти трябва), а не е и скъп- между 5 и 6 лв.
Иначе от същата серия има и парфюм, и рол-он...

# 24
  • Мнения: 3 453
Лелеееее най-после се успокоих ще ги издиря и парфюма и лосиона.elf4e,многооооооооо съм ти благодарна  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 1 952
Виктория Сикрит имат май тоалетна вода ванилия, много е хубава, ама тука няма къде да я намериш.

# 26
  • Мнения: 4 753
И аз ползвам серията на Барти, страхотни са.

# 27
  • Мнения: 72
Да,наистина са много добри! Hug

# 28
  • Мнения: 183
Щом толкова ти харесва ванилията опитай натурален вариянт - сложи си едно прахче в косата - надявам се да не ми се присмеят, ама върши работа Flutter
Ванилията казват че е афродзиак - Идея за десерт - желирно пр.мляко с карамел, ванилия и сок от малини върши работа  chef

# 29
  • Мнения: 13 512
Muse na Joop е с аромат на ванилия. има и лосион за  тяло. АЗз ползвам само душ-гела.
DKNY Red Delicious също има нотки ванилия/ осезаеми/

Общи условия

Активация на акаунт