Парфюм и лосион за тяло-помощ

  • 4 367
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 453
И аз ползвам серията на Барти, страхотни са.


Касидииии изтекоха ми очите. smile3525Благодаря ти многооо.На заплата отивам да ги купя. Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 564
И аз ползвам серията на Барти, страхотни са.


Касидииии изтекоха ми очите. smile3525Благодаря ти многооо.На заплата отивам да ги купя. Hug  bouquet
Каква е цената.

# 32
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мацки и аз обожавам ванилия, а комплекта ме впечатли много, къде мога да го открия и колко струва, аз се интересувам повече от тоалетната вода и спрея.

# 33
  • Мнения: 8 917
Bettina Bartey  Peace Лично на мен обаче не ми допада.

# 34
  • Мнения: 98
Ima losion za tqlo na Fruttini s aromat na vaniliq ,syshto i na Venus losion za tqlo i dush gel s vaniliq i shokolad-mirishe na vanilov sladoled.Cenata na parviq e okolo 8-10 lv na vtriq do 5lv!

# 35
  • Мнения: 13 512
Мацки и аз обожавам ванилия, а комплекта ме впечатли много, къде мога да го открия и колко струва, аз се интересувам повече от тоалетната вода и спрея.
В Бонжур

# 36
  • Мнения: 230
Аз също съм голяма фенка на ванилията, но напоследък се поспрях малко, защото последния път, когато ползвах лосиона и млякото за тяло ванилия+соя на Ейвън, където влезех реагираха по един и същ начин - тук мирише на сладкиши. Не че има нещо лошо в това по принцип, но си дадох сметка, че не искам да мириша на сладкарска кооперация и реших пак да си ползвам нещо с ванилия, но тя да е в съчетание с друго, т.е. да е една от нотките. Затова, приветствам предложението за лосиона и душ гела на Венус -- ванилия+шоколад, например. Не съм го ползвала още, но в магазина ми хареса като аромат.

(И да не забравя :Да не говорим, колко е натрапчива миризмата само на ванилия, за хората които не я обичат - имам 2 колежки, които са така)

# 37
  • Мнения: 284
На бетина барти ролона е 4лв. парфюмчето около 15лв. лосиона за тяло 8лв.От този ролон с ванилията съм много доволна.

# 38
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Купих си ги, страхотни са, страхотни........ newsm44

Общи условия

Активация на акаунт