Само аз ли не мога да си харесам обувки!

  • 10 664
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....
Видях подобно нещо на бул."Янко Сакъзов" - това е до градинката "Заимов". Магазина се намира някъде по средата между Паметника Левски и бул. България. .....

Ако е същият магазин, за който се сещам, цените там са убийствено високи  Confused Не че няма и по - скъпи магазини, но там ми се видяха необосновано завишени цифрите. Поне за зимната колекция беше така. Дано сега да е по - поносима ситуацията.

# 91
  • Мнения: 7 263
Ами да ти кажа нямаше никакви цени на витрината, а и обувките определено бяха доста готини. Та не бих се учудила цените да са били соленки. Аз харесах там едни страхотно елегантни и ще си ги купя на всяка цена защото ми трябват. Сега би трябвало да има тук таме някое и друго намаление, но пък то ще важи за зимните модели....
Какмо ще рече убийствено високи - подшушни ми някоя цифра да знам дали да ходя за онези дето се влюбих направо в тях или просто да забравя къде се намира този магазин Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 92
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Зимата едни ботуши бяха 720лв., ама нииииищо особено  Naughty абсолютно обикновен модел.
Но аз ти говоря за цени през декември - януари. От тогава не съм минавала изобщо. Може пък сега да не е така.
Дано обувките, дето си ги заплюла, да са на поносима цена! Пиши после как вървят цифрите, че ми е интересно.

# 93
  • Мнения: 2 386
Ох, аз само минавам да се похваля, че най-после си намерих 41 номер готини обувчици  Crazy  Heart Eyes Има снимка в темата за придобивките

# 94
  • Мнения: 250
И аз харесвам изчистени и елегантни модели.Нищо не мога да си избера в момента-или прекалено обли, или прекалено остри , или много натруфени....Доставчикът един ли същ е за всички магазини не мога да разбера?

# 95
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз пък имам друг проблем. Повечето обучки, които ми харесват, не ми стават. Предната част на ходилото ми е по-широчка. Миналия месец си купих едни нисички, които ми "заспаха" на краката. Естествена кожа отвътре и отвън - черни. После, като се прибрах вкъщи, си казах, че, май, са малко пенсионерски. Ама, като съм си ги купила - ще си ги нося. Crazy

# 96
  • Мнения: 636
аз си купих тези
http://www.shoes-bg.com/top_ladies_shoes/96701.html
черните

Последна редакция: нд, 01 апр 2007, 14:48 от мама Гали

# 97
  • На небето
  • Мнения: 5 530

Много са хубави, ама скъпи бе...110лв. ужассс

# 98
  • Мнения: 636
и наистина много хубаво стоят

# 99
  • Мнения: 4 176

Много са хубави, ама скъпи бе...110лв. ужассс
И аз така мисля. Rolling Eyes

# 100
  • Мнения: X
Направо не мога да повярвам, че си намерих два!!!! чифта 35 номер  Mr. Green

Едни по-официални с ток, стават за работа и едни по-ежедневни с каишка отзад, пак са с ток, но=по нисък, мога и с детето на разходка да излизам с тях. Основно търсех с кишка, защото при мен затворените обуща дават фира на втория месец - крака ми е мнооого тесен и така се разхлопват  Close, че за нищо не стават.

За мадамките с малки крачка да кажа - в един магазин на Стамболийски /отсечката между Мария луиза и Хр. Ботев/, посока Ботев от дясната страна.

# 101
  • Мнения: 1 063
Да Ви се оплача вчера пак обикалях и нищо Crossing Arms, то направо ще си купя чехли както е тръгнало Sad

# 102
  • Мнения: 880
Някой случайно да знае къде има магазин на Carlo Fabiani освен тези на Плиска и на Графа?Знам че са 3,но нямам идея къде се намира последния

# 103
Potarsi nemskite obuwki "Rieker Antistress" . magazin "Mercedes" sre6tu Ministerstvoto na finansite , na Rakovska. Magazin "Corner " na Vitoshka , sre6tu Sadebnata palata. Obuwkite sa super i na ponosimi ceni.

# 104
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Някой случайно да знае къде има магазин на Carlo Fabiani освен тези на Плиска и на Графа?Знам че са 3,но нямам идея къде се намира последния

Ако не бъркам, има един на Стамболийски...

Общи условия

Активация на акаунт