Има ли фенове на филма "НАШЕСТВИЕ"

  • 6 575
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ТАМ ТРЯБВА ЛИ АБОНАМЕНТ И КАК СТАВА АКО НЕ ТЕ ЗАТРУДНЯВА РАЗБИРА СЕ
става като при останалите торенти тоест регистрация в сайта,програма за теглене на торенти и воала ... търсиш,харесваш си,тегглиш после ъплоуд и това е  ... акао има ш предвид дали се плаща нещо не

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ОК МЕРСИ   bouquet

# 32
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
за нищо ... приятно и непоспаливо гледане на тазвечершната серия на Нашествие  Grinning

# 33
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
аз снощи я проспах smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515
дайте малко инфо моля ви
какво се случи снощи

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
след като семействата се разделиха и жените трябваше да избягат с децата по пътя им падна едно дърво и препречи минаването понататък ... спасиха ги войници от гражданска защита - които се оказаха че са хоран а Сура тоест хибриди отведоха ги в едни изоставени хангари заедно с други хора които спасяваха по пътя ... Мерил разбра че са хибриди когата се качиха в камиона - нали се усещат но беше късно за бягство ... войниците също разбраха че тя е хибрид и като пристигнаха я отделиха от останалите хора и семейството й ... през това време Ръсел и шерифа отидоха на мястото където хибридите бяха във водата но вече ги нямаше както и пазача им беше убит ... видяха всичките ми дрехи изоставени на брега и шерифа се досети какъв е плана на Сура защото това е била и неговата идея за по лесно интегриране на хибридите ... по пътя спряхя един камион от тези с войниците и успяха да вземат контрола над него и по радиостанцията разбраха къде карат хората ... отидоха там ... Сура извика Мерил да й покаже нещо - десетки бременни жени с хибриди  #Crazy като искаше от нея да ги изроди тази вечер ,защото бремеността им е към края ... валеше много силно и в един момент вратите на хамбарите започват да се отварят ,хората вътре се разпределени в отделни помещения на хибриди и не ,тези които не са им предстои среща съвсем скоро защото след отварянето на вратите започват да валят светлини ... в общи линии това е епизода от вчера и мисля че настоящия ще е доста интересен .... дано съм разказала добре серията

# 35
  • Мнения: 8 505
Тази вечер е последната серия,нали?

# 36
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
desytka,благодаря за преразказа страхотна си Hug Hug Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 626
Готино филмче.И на мен ми хареса!

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Desytka и аз благодаря - доста добре преразказваш  #Crazy дори не съжалявам че не съм го гледала снощи!!!!   bouquet

# 39
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ейййй вярно ли е последната серия,незнаех .... то тъкмо става интересно .... наистина ли няма да има втори сезон  newsm78

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Тази вечер е последната серия,нали?

И слава Богу  Mr. Green Не го следя, но мъжът ми му е фен. А този късен час направо ми разказва играта  #Crazy

# 41
  • Мнения: 8 505
ейййй вярно ли е последната серия...

Поне така разбрах от рекламите-че тази седмица са последните 4 епизода.

# 42
  • Мнения: 4 324
Няма ли някой който го е гледал....
Наистина ли беше последен епизод Sad

# 43
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
пак аз  Mr. Green преразказ на вчерашната серия
...Валеше ... дъждат и светлините се сливаха в едно ... беше красиво но в същото време и потайно ,хората се питаха какво е това какво става,защо са изкарани навън от хамбарите ....  по заповед войниците започнаха да бутат пъвите хора във водата които падаха с писъци Ларкин и децата се опитваха да се придвижат по-назад в редиците и ако могат да се прикрият ... в същото време брата на Ларкин заедно с Лари се двежеха е кола, като се опитваха да се свържат с военните за да могат да предотварят насилието което се случва с хората ... шерифа и Ръсел решха да направят всичко което им е по силите за да могат да спасят останалите хора ,предивижиха се с един камиотн и запречиха пътя към водата,започна престрелка ... по това време се появиха и военни те с хиликоптер и с общи усилия донякъде осуетиха плана на Сура,който с няколко верни хора,Мерил и няколко бреминни хибрида отпътуваха към скривалището им ... на сутринта хората бяха доста уплашени и се чудеха какво става,полицията ги разпитваше много от тях негодуваха и обвинихе шерифа в предателство ... той беше разпитван но успя да убеди да го пуснат за да помогни заедно с Ръсел се отправиха към скривалището - стра арсенал ... по същото време Ларкин,Джери и децата решеха да се прибират у дома но към тях се присъединиха още двама души - недоволни от станалото ... искаха отмъщение за случилото се с техните роднини които бяха изблъскани във водата ...искаха смъртта на шерифа и се надяваха че ако отидат с тях ще го намеря по-бързо ... Ръсел и шерифа намериха скривалището на Сура шерифа тръгна след него и го простреля,размениха се няколко думи "за бъдещето на хората" Сура грабна пистолета като искаше да убие шерифа но той го изпревали ... Ръсел намери Мерил която беше с бременните хибриди и искаше да им помогне най накрая убеди ръсел да ги закарат във водата ... пристигнаха на брега жените излязоха една по една и започнаха да влизат във водата ... една от хибридите остана на брега не можеше да продължи прилошаваше й и припадна ... останалите бремени започнаха да виждат светлини във водата и след малко самите извънземникоито бяха толкава бройки колкото и те ... взеха ги ... след малко пристигна още идна светлина и излезе на брега да вземе и последната бременна ... Ръсел и Мерил гледаха вцепенени  Shocked ... Ларкин,Джери и децата се прибраха у дома нападателите също бяха с тях но шерифа не си беше в къщи ... решиха да го изчакат ... когато той дойде единя нападател вече беше размислил и се портивопостави на другия който стреля по него,шерифа скочи и успя да отклони куршума ... Ларкин беше уцелена от рикошето много лошо ... "бърза помощ" нямаше да дойде - никой не вдигаше ... тя загуби съзнание ... шерифа я взе на ръце и тръгна ... заведе я на брега стоя там доста дълго време мислейки ... Ръсел и Мерил прибирайки се видяха колата му на пътя, слязоха при него и запачнаха да го питат какво е стнало,какво се е случило че той е тук ... шерифа се обърна погледна празните си ръце и после водата

това беше вчерашната серия ... иска ми се да има още ама ще видим  Wink

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ako това беше последната серия аз ще бия май вси4ки рекорди - гледала съм първата и последната серия  newsm78
Добре че сте вие момичета че ме държахте в течение на нещата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт