Има ли фенове на филма "НАШЕСТВИЕ"

  • 6 579
  • 64
  •   1
Отговори
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Здравейте,
има ли други луди като мене дето го следят тоя филм или съм единствена? newsm78
От няколко дена гледам,че последните серии стават все по интересни,а гадовете от нова тв.
го местят чак във 23.45 #2gunfire
Сега трябва да се въоража с търпение и да се мъча да не заспивам дотогава ooooh!
А вие какво ще кажете,честно ли е да постъпват така с феновете на филма?

# 1
  • Мнения: 8 505
Имаше тема преди време.Не се зарибявай прекалено,защото са оставили края на сезона отворен,а следващ сезон няма Rolling Eyes
Местят времето на излъчване заради В.Б.

# 2
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
сори,явно съм проспала темата
голяма съм овца Joy
ама ко да прая като ми е интересен бе хора

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Имаше тема преди време.Не се зарибявай прекалено,защото са оставили края на сезона отворен,а следващ сезон няма Rolling Eyes
Местят времето на излъчване заради В.Б.

Аз пък мисля, че почват да го повтарят  Thinking

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз също, но нещо в последно време го проспивам.  Явно е от ЕГНто newsm78  Голям фен съм на "Бягство от затвора"  newsm47

# 5
  • в баира
  • Мнения: 861
И аз съм във вашия отбор.

# 6
  • Мнения: 8 505
Имаше тема преди време.Не се зарибявай прекалено,защото са оставили края на сезона отворен,а следващ сезон няма Rolling Eyes
Местят времето на излъчване заради В.Б.

Аз пък мисля, че почват да го повтарят  Thinking

Доколкото разбрах от рекламата,остават 4 серии.Ще съвпаднат с първата седмица на В.Б.,а след това нищо чудно и да започнат да ги въртят пак.

# 7
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЕЙ, АМА ТИЯ СА МНОГО ГАДНИ НЕ МИСЛИТЕ ЛИ?
СЯ КАКВО ТРЯБВА ДА ГО ТЪРСЯ ИЗЧУЖДИТЕ КАНАЛИ И ТАМ ДА ГО ГЛЕДАМ ЛИ ТОЯ ПУСТИ ВТОРИ СЕЗОН

# 8
  • Мнения: 8 505
Няма втори сезон.Не са правили.Кофти.

# 9
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и аз му станах фен на този филм ... ама сега като доглеждам "Бягство от затвора" все ми се струва че агент Махони е извънземен  Crazy
жалко ако няма втори сезон и продължение интересен е  Peace

# 10
  • Мнения: 2 587
Гледах го много преди да го пуснат по Нова и сега не ми беше интересно.
Ще ми е мъчно без Арена

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз "бягство от затвора " успях да го гледам само до 12 серия на втори сезон  а "нашествие" пропуснах вече 4 серии  Sad

# 12
  • Мнения: 243
Момичета, какво стана в снощната серия, че я проспах? Praynig

# 13
  • Мнения: 2 957
Момичета, какво стана в снощната серия, че я проспах? Praynig


И аз това влязох да попитам Simple Smile

# 14
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Мале и аз я проспах,изчаках да почне и май съм се отнесла
,ще питам мъжо че той май е устискал да я изгледа

# 15
  • Мнения: 8 505
Бърз преразказ на вчерашната серия тук.

# 16
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Много ти благодаря за инфото  reflex Hug Flutter Hug Flutter Hug Flutter Hug

# 17
  • Мнения: 186
И аз съм фен на филма.
Във вчерашната серия сина на Ръсел - Джеси и негърчето искаха да разпитат единия полицай за хибридите. Негърът беше поръчал на някакви биячи да хванат полицая, а те го бяха пребили. Джеси и негъра отидоха при тях и се сбиха. Ръсел дойде точно тогава, когато Джеси беше насочил пистолет към единия. Андърлей и Ръсел отидоха на острова да търсят хибридите, но те бяха изчезнали от там. Андърлей започна да се съмнява в шефа на хибридите на острова(забравих му името). А междувременно се задава буря. Долу-горе това беше.

# 18
  • Мнения: 2 957
Много благодаря  Hug Ама защо толкова късно започнаха да го дават...пфууу  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 2 271
Ей,пак го изпуснах.а си висях във форума!Утре ще гледам.

# 20
  • Мнения: 15
И аз съм фен на "Нашествие",но Той за Мен е на Второ място.Но закъснявам с гледането,или и аз го проспивам , и го гледам допълнително.

Най-голям фен съм на "Lost"(Изгубени)!!!  smile3501  newsm44  newsm10
А вие фенове ли сте на "Изгубени"?

А този с Бягството въобще не съм го гледала.  smile3521

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И АЗ СЪЩО! СЕТИХ СЕ ЧАК ТАЗИ СУТРИН !!!!!! даже И "ИЗГУБЕНИ"  ИЗПУСНАХ    ooooh!

# 22
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
МАМА НА БЕБЕ , "Бягство от затвора" е  страшен филм Ако имаш всичките серии няма да можеш да мръднеш от телевизора  Party

# 23
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ЕЙ,petia47 ,АЗ ГО ГЛЕДАХ СНОЩИ
ЯКА БЕШЕ СЕРИЯТА,
СНОЩИ НАЩЕ ДВЕТЕ ФАМИЛИЙ ТРЪГНАХА ДА СЕ ИЗНАСЯТ ОТ ГРАДА АМА,МЪЖЕТЕ ОСТАВИХА ЖЕНИТЕ НА МАГИСТРАЛАТА И ТРЪГНАХА ОБРАТНО  ЗА ДА МОГАТ ДА ГЕПЯТ СУРА,НО ЖЕНИТЕ МНОГО СЕ ВКИСНАХА И НЕ ИСКАХА ДА ТРЪГВАТ,НАКРАЯ ГИ УБЕДИХА,ЧЕ ДА СЕ СПАСЯТ ТРЯБВА ДА ЗАМИНАТ НА СЕВЕР.
ВСИЧКИ ПОКРИВАХА ИНФОРМАЦИЯТА ЧЕ УРАГАНА ЩЕ МИНЕ ОТТАМ И,ЧЕ Е ПРЕДТЕКСТ ДА СЕ ЮРНАТ ДА НАПАДАТ ГАДИНИТЕ.
ЧИЧОТО НА ХЛАПЕТАТА СИ ОСТАНА В ГРАДА,ЗАЩОТО СЕ ВЛЮБИ В ЕДНА ДАСКАЛКА,КОЯТО СЕ ОКАЗА,ЧЕ  Е БОЛНА И,ЧЕ СКОРО ЩЕ УМИРА.
КИРА НЕ ИСКАШЕ ДА ТРЪГВА ЗАЩОТО ЗАМЕСТНИКА НА БАЩА Й НЯМА ДА ТРЪГНЕ С ТЯХ,НО ТОЙ УСПЯ ДА Я УБЕДИ,ПОЦЕЛУВАХА СЕ МАЛКО И ТРЪГНАХА.
АМИ МАЙ ТОВА БЕШЕ newsm78 newsm78 newsm78

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
geri-meri(popins) ми май в общи лини е това ... аз си поставих за цела да я гледам този серия щото миналата я изписнах донякъде и щото заспах ... вчера за една брйка пак беше да не гледам заради "Бягство от затвора " ама я гледах де ... много ми хареса сцената където Ръсел вижда как всичките хибриди които са при Сура живеят под водата ... много беше яка и впечатляваща  Peace

# 25
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
desitka КЪДЕ ДАВАТ "Бягство от затвора" и кой сезон ?

# 26
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
desitka КЪДЕ ДАВАТ "Бягство от затвора" и кой сезон ?
в момента по телевизията не го дават... по "нова"  беше първи сезон но втори не знам кого ще го пускат ... ние гледаме по интернет тоест си го сваляме на 19 еп от втори сезон сме ... коспирацията и развитието на филма са невероятни  Peace

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ами ние сме гледали до 12 серия 2ри сезон и някой ни беше казал че са го спря-ли заради махането на сайта Ти кой ползваш и имали субтитри  newsm78

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Ами ние сме гледали до 12 серия 2ри сезон и някой ни беше казал че са го спря-ли заради махането на сайта Ти кой ползваш и имали субтитри  newsm78
да наистна бяха спряли торентите за известно време ... от Арената ги тегля има субтитри ... в момента не им работи търсачката - поне вчера де и е малка лудница докато прелистиш страниците но ги има има и Нашествие ще изтегля и него и запиша защото много ми харесва

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ТАМ ТРЯБВА ЛИ АБОНАМЕНТ И КАК СТАВА АКО НЕ ТЕ ЗАТРУДНЯВА РАЗБИРА СЕ

# 30
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ТАМ ТРЯБВА ЛИ АБОНАМЕНТ И КАК СТАВА АКО НЕ ТЕ ЗАТРУДНЯВА РАЗБИРА СЕ
става като при останалите торенти тоест регистрация в сайта,програма за теглене на торенти и воала ... търсиш,харесваш си,тегглиш после ъплоуд и това е  ... акао има ш предвид дали се плаща нещо не

# 31
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ОК МЕРСИ   bouquet

# 32
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
за нищо ... приятно и непоспаливо гледане на тазвечершната серия на Нашествие  Grinning

# 33
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
аз снощи я проспах smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515 smile3515
дайте малко инфо моля ви
какво се случи снощи

# 34
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
след като семействата се разделиха и жените трябваше да избягат с децата по пътя им падна едно дърво и препречи минаването понататък ... спасиха ги войници от гражданска защита - които се оказаха че са хоран а Сура тоест хибриди отведоха ги в едни изоставени хангари заедно с други хора които спасяваха по пътя ... Мерил разбра че са хибриди когата се качиха в камиона - нали се усещат но беше късно за бягство ... войниците също разбраха че тя е хибрид и като пристигнаха я отделиха от останалите хора и семейството й ... през това време Ръсел и шерифа отидоха на мястото където хибридите бяха във водата но вече ги нямаше както и пазача им беше убит ... видяха всичките ми дрехи изоставени на брега и шерифа се досети какъв е плана на Сура защото това е била и неговата идея за по лесно интегриране на хибридите ... по пътя спряхя един камион от тези с войниците и успяха да вземат контрола над него и по радиостанцията разбраха къде карат хората ... отидоха там ... Сура извика Мерил да й покаже нещо - десетки бременни жени с хибриди  #Crazy като искаше от нея да ги изроди тази вечер ,защото бремеността им е към края ... валеше много силно и в един момент вратите на хамбарите започват да се отварят ,хората вътре се разпределени в отделни помещения на хибриди и не ,тези които не са им предстои среща съвсем скоро защото след отварянето на вратите започват да валят светлини ... в общи линии това е епизода от вчера и мисля че настоящия ще е доста интересен .... дано съм разказала добре серията

# 35
  • Мнения: 8 505
Тази вечер е последната серия,нали?

# 36
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
desytka,благодаря за преразказа страхотна си Hug Hug Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 626
Готино филмче.И на мен ми хареса!

# 38
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Desytka и аз благодаря - доста добре преразказваш  #Crazy дори не съжалявам че не съм го гледала снощи!!!!   bouquet

# 39
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ейййй вярно ли е последната серия,незнаех .... то тъкмо става интересно .... наистина ли няма да има втори сезон  newsm78

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Тази вечер е последната серия,нали?

И слава Богу  Mr. Green Не го следя, но мъжът ми му е фен. А този късен час направо ми разказва играта  #Crazy

# 41
  • Мнения: 8 505
ейййй вярно ли е последната серия...

Поне така разбрах от рекламите-че тази седмица са последните 4 епизода.

# 42
  • Мнения: 4 324
Няма ли някой който го е гледал....
Наистина ли беше последен епизод Sad

# 43
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
пак аз  Mr. Green преразказ на вчерашната серия
...Валеше ... дъждат и светлините се сливаха в едно ... беше красиво но в същото време и потайно ,хората се питаха какво е това какво става,защо са изкарани навън от хамбарите ....  по заповед войниците започнаха да бутат пъвите хора във водата които падаха с писъци Ларкин и децата се опитваха да се придвижат по-назад в редиците и ако могат да се прикрият ... в същото време брата на Ларкин заедно с Лари се двежеха е кола, като се опитваха да се свържат с военните за да могат да предотварят насилието което се случва с хората ... шерифа и Ръсел решха да направят всичко което им е по силите за да могат да спасят останалите хора ,предивижиха се с един камиотн и запречиха пътя към водата,започна престрелка ... по това време се появиха и военни те с хиликоптер и с общи усилия донякъде осуетиха плана на Сура,който с няколко верни хора,Мерил и няколко бреминни хибрида отпътуваха към скривалището им ... на сутринта хората бяха доста уплашени и се чудеха какво става,полицията ги разпитваше много от тях негодуваха и обвинихе шерифа в предателство ... той беше разпитван но успя да убеди да го пуснат за да помогни заедно с Ръсел се отправиха към скривалището - стра арсенал ... по същото време Ларкин,Джери и децата решеха да се прибират у дома но към тях се присъединиха още двама души - недоволни от станалото ... искаха отмъщение за случилото се с техните роднини които бяха изблъскани във водата ...искаха смъртта на шерифа и се надяваха че ако отидат с тях ще го намеря по-бързо ... Ръсел и шерифа намериха скривалището на Сура шерифа тръгна след него и го простреля,размениха се няколко думи "за бъдещето на хората" Сура грабна пистолета като искаше да убие шерифа но той го изпревали ... Ръсел намери Мерил която беше с бременните хибриди и искаше да им помогне най накрая убеди ръсел да ги закарат във водата ... пристигнаха на брега жените излязоха една по една и започнаха да влизат във водата ... една от хибридите остана на брега не можеше да продължи прилошаваше й и припадна ... останалите бремени започнаха да виждат светлини във водата и след малко самите извънземникоито бяха толкава бройки колкото и те ... взеха ги ... след малко пристигна още идна светлина и излезе на брега да вземе и последната бременна ... Ръсел и Мерил гледаха вцепенени  Shocked ... Ларкин,Джери и децата се прибраха у дома нападателите също бяха с тях но шерифа не си беше в къщи ... решиха да го изчакат ... когато той дойде единя нападател вече беше размислил и се портивопостави на другия който стреля по него,шерифа скочи и успя да отклони куршума ... Ларкин беше уцелена от рикошето много лошо ... "бърза помощ" нямаше да дойде - никой не вдигаше ... тя загуби съзнание ... шерифа я взе на ръце и тръгна ... заведе я на брега стоя там доста дълго време мислейки ... Ръсел и Мерил прибирайки се видяха колата му на пътя, слязоха при него и запачнаха да го питат какво е стнало,какво се е случило че той е тук ... шерифа се обърна погледна празните си ръце и после водата

това беше вчерашната серия ... иска ми се да има още ама ще видим  Wink

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ako това беше последната серия аз ще бия май вси4ки рекорди - гледала съм първата и последната серия  newsm78
Добре че сте вие момичета че ме държахте в течение на нещата   bouquet

# 45
  • Мнения: 2 271
Деска мерси за преразказа!Аз уж щях да го гледам и пак се отплеснах.Била е интересна серия.Дано на истина не е последна,че както каза някой втори сезон още нямааа

# 46
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ооооооо Петя47 ти се появи  #Crazy

# 47
  • Мнения: 186
Уау, Деситка, благодаря - направо настръхнах. Аз пак ги проспах и двете последни серии. Кога ли ще пуснат следващия сезон Weary

# 48
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
Уау, Деситка, благодаря - направо настръхнах. Аз пак ги проспах и двете последни серии. Кога ли ще пуснат следващия сезон Weary
ми май няма рефлекс беше писала но аз не съм наясно точно
а относно "Бягство от затворо" ще има трети сезон разбрах  #Crazy

# 49
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
и кога ще е този трети сезон  newsm78

# 50
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
май наистита ще има 3-ти сезон на Бягство от затвора в края на лятото началото на есента 
http://www.foxriver-bg.com/
http://www.monitor.bg/life/article?sid=&aid=115359&cid=60&eid=1023

# 51
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз тъкмо се зарадвах а пък то се оказа че ще го пускат по американската телевизия  ooooh!

# 52
  • Мнения: 207
 newsm53 newsm53 Филмът е невероятен, аз си го свалих от net-а, но за съжаление има само един сезон (22 серии) Rage Rage Rage, прекъснали са го поради слаб зрителски интерес - "Изгубени" и "Отчаяни съпруги" са го били по рейтинг. Американците не знаят какво да гледат! "Изгубената стая" също си заслужава да се гледа!

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
РИЛЧЕ викат те в тема МЕЛО МАДАМИ 2

# 54
  • Мнения: 207
 Heart Eyes Един поздрав за всички фенове на "Нашествие"! Куфейте!!!!!!!!! newsm68 newsm44 newsm10 http://youtube.com/watch?v=at2A1aMy0IY&mode=related&search=

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Heart Eyes Един поздрав за всички фенове на "Нашествие"! Куфейте!!!!!!!!! newsm68 newsm44 newsm10 http://youtube.com/watch?v=at2A1aMy0IY&mode=related&search=


Това е за тема мело(ма)дами  newsm78

# 56
  • Мнения: 207
Това е за тема мело(ма)дами  newsm78
Разбира се, че не. Май не си гледала филма!!!!!!! newsm17 newsm17 newsm17 newsm48

# 57
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Това е за тема мело(ма)дами  newsm78
Разбира се, че не. Май не си гледала филма!!!!!!! newsm17 newsm17 newsm17 newsm48


Шегичка де Нали преди известно време се беше появила в темата и изчезна "яко дим"

# 58
  • Мнения: 207
Това е за тема мело(ма)дами  newsm78
Разбира се, че не. Май не си гледала филма!!!!!!! newsm17 newsm17 newsm17 newsm48


Шегичка де Нали преди известно време се беше появила в темата и изчезна "яко дим"
Не съм изчезнала, просто няма какво да се каже повече по темата! Както вече казах - филмът е спрян поради слаб зрителски интерес! tantrum Rage за съжаление засега ABC нямат намерение да го пуснат!  Но ако наистина сте фенове на "Нашествие", можете да дадете своя глас  в http://www.petitiononline.com/33030/ Така можем всички заедно да помогнем за завръщането му! newsm10 newsm10 newsm10 newsm44 newsm44  love001

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Гласувах - дано го пуснат отново  Peace

# 60
  • Мнения: 207
Гласувах - дано го пуснат отново  Peace
Браво!!!! smile3501  love001

# 61
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
№58178 ... гласувах и аз защото наистина ми допадна филма ... ама май лудите не сме много  Flutter  Joy

# 62
  • Мнения: 207
№58178 ... гласувах и аз защото наистина ми допадна филма ... ама май лудите не сме много  Flutter  Joy
Супер! smile3501 Колкото повече гласове, толкова по-голям шанс! Да спасим "Нашествие"!!!!!!!!  love001  love001  love001

# 63
  • Мнения: 207
Специално за вас - http://youtube.com/watch?v=VPwQf5_7P5k&mode=related&search= На тази страница също можете да се регистрирате! newsm10 smile3525 thumbsup

# 64
  • Мнения: 668
На мен също много ми допадна филма и ме хвана яд като го спряха така наникъде. И аз гласувах - дано има полза!

Общи условия

Активация на акаунт