Относно козметиката - моля, прочетете!

  • 1 253
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
честно,много хора я гледахме и разлика не открихме
нито в надписа,нито в съдържание:2gunfire:
E, вие и между кърмените и некърмените деца не откривате разлика,ама..... newsm78

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Вирго, има разлика. Тук-там линията на буквите криволичи, тук-там лееееко неравна - една идея... Вижда се.

# 17
  • Мнения: 5 577
 Praynig МОнда, кажи сериозно, ти разбираш от козметика - възможно ли е?

Е ли нашето Буржоа като това в Белгия от 8Е?

# 18
  • София
  • Мнения: 4 751
Въргалия, гледам че си от Русе  Mr. Green Кажи къде е това магазинче да разгледам някой път  Crazy

# 19
  • Мнения: 13 512
Praynig МОнда, кажи сериозно, ти разбираш от козметика - възможно ли е?

Е ли нашето Буржоа като това в Белгия от 8Е?

Не,нищо не мога да ти кажа- идея нямам, но всичко очаквам,щом в магазин за 1 лев има спирали на Буржоа...ужас- и това нещо се слага на очите, безобразие.

# 20
  • Мнения: 311
Вирго, има разлика. Тук-там линията на буквите криволичи, тук-там лееееко неравна - една идея... Вижда се.
възможно е Rolling Eyes,даже тази мисъл ме прави леко щастлива че не съм си дала парите на вятъра,ама тогава ме беше много яд #Cussing out

E, вие и между кърмените и некърмените деца не откривате разлика,ама..... newsm78
а да ме светнеш в далаверата Laughing

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вероятно са с изтекъл срок на годност

# 22
  • Мнения: 156
Аз също съм виждала спиралата Volume Shocking - L'Oreal в магазин за 1 лев.На външен вид - идентична.Не мога да кажа за качество,тъй като не ползвам нито една от двете.Всичко е възможно в България!

# 23
  • Мнения: 14 489
Вероятно са с изтекъл срок на годност

не са - пишело че е до 2009 г.
върги я да ти пратя малко парици и да ми позакупиш 2-3 ружа и 5-6 комплекта сенки? каква ми е гаранцията че тия по 12-15 лева не са имитация ама щото са в луксозен магазин и с надути цени?

# 24
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Миналата зима си купих спирала на Буржоа,(мисля ,че струваше около 17 лева )от магазин на Ботев.Веднъж не я използвах-толкова суха-въобще не може да се нанесе на миглите(срока и е до 2008година).Преди години имах една съседка ,която си пазарува от Ягодка -стигне ли се до тема козметика ,редовния й израз беше  -Кой знае в кой гараж е правена! - но се оказа права. Peace

# 25
  • Мнения: 59
аЗ имам от тези сенки. Купих ги за 4 лева от Сандански , Гум. Мога да кажа само страхотни са ... Понеже съм ползвала и оригинални такива купени от Германия мога да кажа ,че разликата е само в трайността. Но като цвят и наситеност са същите. Доволна съм много и пак бих си взела от тях (евтините). Мисля че си струват. БТВ като питах продавачката тя ми каза че са произведени в Турция...

Общи условия

Активация на акаунт