Купували ли сте си нещо домакинско заради конкретна рецепта?

  • 2 876
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
здравейте момичета,
много неща съм си купувала за да направя дадена рецепта
сега се сещам за две малки формички -подобни на форма за кекс /на една трета от нея са /,
които използвах само веднъж да направя салата с шунка,майонеза,желатин и още нещо.
това беше твърде отдавна и не си спомням точната рецепта.
имам питане  за правоъгълните формите за козунак от Практикер 
искам да си купя такава,но незная дали ще ми стигне за козунака
затова се изнтересувам от размзерите им - дължина,ширина и височина  newsm78
благодаря предварително  bouquet

# 61
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
ами да ,уред за понички,и кошнички Heart Eyes

# 62
Здравейте, скоро си купих форма за торта, шприц и формички за сладки, понеже малката ще има скоро рожден ден и ми се иска да направя нещо различно.

# 63
# 64
  • Мнения: 4 451
Има, има. Mr. Green Специално за коледните курабийки си купих формички с формата на елхички, звездички и т.н.

# 65
  • Мнения: 2 829
да ,,,и продължавам да купувам Joy--вчера си взех от хартиените формички,като розички където са--и една силиконова форма за кекс---много е интересна за мен,защото става на 2 размера,,а преди няколко дни си взех хлебопекарна Joy

# 66
  • Мнения: 498
Да,отваряща се форма за торта.....утре ще правим прощъпулник и ще се пробвам с Желираната торта Рая Crazy
Имам формичка,но е много малка,та специално си купих по-голяма.Стискайте палци да не се изложа с желето Blushче не съм правила такива неща до сега...

# 67
  • Мнения: 269
Ох, ooooh! мъж ми в чудо се е видял, горкият.
Веднага след като открих форума се втурнах към сладкарската борса и за беля го взех с мен. Определението, което той даде за моето "пазаруване" беше "Изнасилване на семеен бюджет" Joy Някъде по средата не издържа и излезе навън да пуши нервно Twisted Evil Що язвителни забележки отнесох след това...
Ама като почнах да се вихря в кухнята и да правя ония ми ти форумски вкусотии си го спечелих като фен за идеята и вече имам месечен "женски" бюджет, а и той се присеща и понякога предлага, като сме в Кауфланд или Метро, да си купя някое по-засукано сладкарско пособие.
Като се сетя само как самоотвержено обикаляше с мен да търсим кексова форма Laughing Mr. Green
И аз съм от тези дето пазаруват да има, за да мога като реша веднага да направя каквото съм си наумила. В резултат имам един склад подправки, две разкопчаващи се тортени форми, едната с кексова приставка, една формичка-сърце за кекс, формички за сладки, бои, формички за кошнички, шприцове, пасатора на Браун - Мултикуик, метални кутии за съхранение на сладки, винаги налично прилично количество натурален шоколад, кокосови стърготини, есенции, ароматни алкохоли  ooooh! и други  безкрайно необходими неща. hahaha
А колко неща още съм си набелязала.
Да се засрамите, ей! Hug

Общи условия

Активация на акаунт