Най-нов домакински уред

  • 4 489
  • 94
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 334
последното нещо,което си купих е фритюрник..............определено имах нужда Peace

# 61
  • Мнения: 2 700
Отдавна не съм купувала нищо. Имам всичко, което ми е необходимо.

# 62
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Тенджера по налягане.
Имах мноооооооого старо телешко във фризера, а старата ми тенЖурка сдаде багажа. Беше ми подарък за сватбата. Crazy

# 63
  • Мнения: X
Последната ми придобивка е машина за хляб.Съвсем прясна -от вчера е.  Mr. Green

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Преди година купих скара. Отдавна не съм купувала нищо, в момента имам всичко, което ми е необходимо.

# 65
  • Мнения: 1 311
Напоследък нищо не съм си купувала  Sad , имам си почти всичко и все още работи.

Нямам само тостер и машина за хляб, но посмъртно няма да си купя, защото ще станем по 100 кила Laughing

# 66
  • Мнения: 2 591
последното нещо, което си купих, беше термокана и съм много щастлива, защото отдавна исках да имам...

# 67
  • Мнения: 8 917
Нека споделим кои са най-новите ни попълнения и за какво първо ги използвахме?
Аз последно се сдобих със сандвич-тостер и е ясно за какво първо го използвах  Laughing
Миялна машина . Как я ползвам - ами по предназначение Mr. Green Като подарък съвсем скоро пък получих сокоизстисквачка и вече имам 3 различни Crazy Това е. Hug

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тефлонова скара - много съм доволна  newsm44

# 69
  • София
  • Мнения: 11 722
Скоро нищо не съм купувала...но може и скоро да си купя!

# 70
  • Мнения: 3 453
Термокана

# 71
  • Мнения: 111
цитрус преса,купих си я преди два дни  Peace

# 72
  • Мнения: 261
Аз пък имам имам нова тефлонова скара.Много ме запалихте по машина за хляб и тия дни ще си купя.Като гледам какви чудесий правите с нея....  chef  bouquet

# 73
  • Мнения: 3 211
Отдавна не съм купувала нищо. Имам всичко, което ми е необходимо.
даже повече от необходимото, например миксера. сокоизтисквачката и цитрус пресата почти не ги ползвам

# 74
  • Мнения: 2 759
                   Фритюрник. Първо спретнах картофки, после риби и всякакви други неща. М-м-м-м-м....
                   Всъщност излъгах  newsm78. Най-последния ми е уред за готвене на пара, за използване в микровълнова. Някакво пиле правих. И ориз.

Общи условия

Активация на акаунт