Изневярата

  • 3 051
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
За хора, които не изневеряват и не биха го направили, както и половинката им... форума е пълен с теми за изневярата Thinking
Точно за това реших да пусна тази тема, та дано само на едно място се обсъждат тези проблеми, имайки предвид различните гледни точки.
да дори са ми изневерявали и аз съм го знаела затова и аз си върнах два пъти даже!
а това твоето напук ли беше или вложи чувства?
и двете!
Руми, май си единствената, която се престраши да напишеш, което ти се е случило. Явно се иска голяма смелост. Може и в изневярата да се иска смелост. Понякога, яростта, която изпитва човек, когато узнае, че любимо на него същество му е изневерило, помага да се преодолее възпитаваното чувството за морал. Мисля, че един шок може да се преодолее, когато коренно се промени поведението (дори да е за кратък период от време). Ако попадна в подобна ситуация едва ли бих се изживявала на жертва, но ще ми е ужасно трудно да прескоча бариерата - прекалено емоционална съм. Все пак, Руми, надявам се да си постигнала душевно равновесие. Желая ти да живееш в любов, това е толкова прекрасно, нали момичета?
да ,престра6их се за6тото тук никой не ме познава ,не знае коя съм.  ама маи тука не са много у4тиви... освен ти.

# 46
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ми дали ще изневериш или не си е сложничко, ако не си минал през това. На мен ми се е случвало да харесам някое момче, но в следващият момент се хващам, че просто ми харесва отстрани, като хубава снимка, и това е. Не съм изпадала в положението на изневеряваща, а и не ми се вярва да ми се случи - просто съм такава.
А на изневярата няма да отговоря с изневяра. Имам опит - събирам си багажа без дума да кажа, и "кой от къде е"! При това действах без да се замисля, като на сън...

# 47
Ми дали ще изневериш или не си е сложничко, ако не си минал през това. На мен ми се е случвало да харесам някое момче, но в следващият момент се хващам, че просто ми харесва отстрани, като хубава снимка, и това е. Не съм изпадала в положението на изневеряваща, а и не ми се вярва да ми се случи - просто съм такава.
А на изневярата няма да отговоря с изневяра. Имам опит - събирам си багажа без дума да кажа, и "кой от къде е"! При това действах без да се замисля, като на сън...
   ама , мен ме спря само детенце .

# 48
  • Мнения: 6 993
Хм, в мен никакъв морал не е възпитан, явно Laughing Преди, когато съм изневерявала, никаква съвест не ме е гонила, нито вина Laughing
Сега не го правя, защото мъжът ми не може да приеме този начин на мислене, макар че 100 000 пъти съм му казвала, че нито ще се сърдя, нито ще ми пука, ако го направи, все пак не сме всеки ден заедно. Мисля всъщност, че не го прави, за да не го направя аз Laughing , а не че не му се иска. Я съседката как му беше хвърлила поглед преди два-три месеца... Joy

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Никога не казвам "никога", ако се случи ще го мисля.

# 50
  • Мнения: 2 035
Не,но има една приказка,никога не казвай никога.
Аха, и аз така  bowuu

# 51
  • Мнения: 3 674
За хора, които не изневеряват и не биха го направили, както и половинката им... форума е пълен с теми за изневярата Thinking
Форума е пълен ...верно. Ама форума не озна4ава ...целия свят  Wink

# 52
  • Мнения: 42
Ми дали ще изневериш или не си е сложничко, ако не си минал през това. На мен ми се е случвало да харесам някое момче, но в следващият момент се хващам, че просто ми харесва отстрани, като хубава снимка, и това е. Не съм изпадала в положението на изневеряваща, а и не ми се вярва да ми се случи - просто съм такава.
А на изневярата няма да отговоря с изневяра. Имам опит - събирам си багажа без дума да кажа, и "кой от къде е"! При това действах без да се замисля, като на сън...
   ама , мен ме спря само детенце .
Тук чета много крайни действия, от рода като разбера, че ми изневерява си вземам багажа и си заминавам. Не осъждам това мнение. Всеки постъпва според своите емоции. Аз не бих си тръгнала, защото го обичам и най-вече заради детето. Ако пък ми се случи, което не е невероятно, "човек никога не знае", не бих си развалила семейството. Когато бях тийнеджърка хванах майка си с любовника й ...  да ви кажа, още не мога да й го простя, не за това, че е изневерила на баща ми, а защото не е преценила риска, как да защити семейството си за да не се разбере от никого, защото на всеки може да се влюби безумно по време на брака (това поне го наблюдавам у много мои приятелки) и да изживее едно прекрасно чувство. Съгласете се, че в годините обичта към съпруга ту намалява, ту се увеличава. Това е нормално. При майка ми най-вероятно е било така. Тя си запази семейството, защото аз запазих тайната, а и тя държеше на мен и баща ми. Но да ви кажа много ми тежи това, че точно аз трябваше да видя всичко. За мен майката е светица, а тогава митът рухна.  От позицията си на жена сега много бих искала да я попитам защо всичко така се случи, но за жалост е твърде болна за да наруша спокойствието й. Знаете, човек не обича да се връща към провалите си. Така, че който и да го прави от вас обмислете добре постъпката си, за да не накърните чувствата на любимите и най-скъпи същества до вас. Бъдете много щастливи с избраниците си и пазете семействата си, заслужава си, ако има много любов и обич.

Общи условия

Активация на акаунт