Някой носи ли жартиери? Кога!

  • 22 755
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 060
Отвреме на време. Имам едно великолепно бюстие с жартиери, но още не съм го вкарала в употреба. Като че ли предпочитам силиконовите чорапки, но....нещо все не улучвам номера - или ще са ми впити, или широки.... Tired
Мамите, които носят по-често такива чорапи - препоръчайте марка!   bouquet

# 31
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Опитах веднъж - май няма да повторя скоро. Не са ми никак удобни и се чувствах... абе, некомфортноо ми беше.
Иначе силиконови чорапи слагам от време на време, когато съм с рокля или пола /ама това е рядко/.

# 32
  • Мнения: 732
Понеже много мразя чорапогащи, просто ужасно се чувствам, нося само чорапи -  силиконови или с жартиери.
Жартиери слагам обаче в по-специални случаи  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 268
Имам дантелен колан,носила съм преди време,но сега много трудно се намират чорапи за жартиери.Затова минах на варианта чорапи с дантела и силикон.Нося ки,кого излизаме някъде на заведение и съм с подходящо облекло-пола или рокля.В ежедневието не нося,не ми е удобно,ходя с джинси.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В къщи (за спец. случаи Heart Eyes Mr. Green) и когато излизам с пола, рокля...Нося и силиконови чорапи с жартиери също (някакси са ми по-удобни и се чувствам по-добре) Peace

# 35
  • Мнения: 619
Жартиерите са много секси,но са за жени с изваяни форми Flutter,в противен случай рискуваш да станеш за смях (меко казано)  Laughing На мен специално в момента не са ми подходящи Laughing ,но преди съм ползвала -(понякога)-определено не се чувствам комфортно с тях за ежедневна употреба. Wink
То и аз съм си взела едни ама.. на пухкавите си крачета не..смея да ги сложа  #2gunfire Naughty

# 36
  • Мнения: 1 120
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!

нося ги под колана.но много лесно се изваждат и се махат  Mr. Green

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!

нося ги под колана.но много лесно се изваждат и се махат  Mr. Green

под колана

# 38
  • Мнения: 4 546
нося от време на време, но само в къщи.  Blush нещо не ми понасят на кожата тези силиконови лентички , които са на чорапите и не мога да ги нося с часове.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
нося от време на време, но само в къщи.  Blush нещо не ми понасят на кожата тези силиконови лентички , които са на чорапите и не мога да ги нося с часове.
Купувай си тогава от другите чорапи, които са без силикон Peace (ако имаш желание, естествено Blush )

# 40
  • Мнения: 4 546
нося от време на време, но само в къщи.  Blush нещо не ми понасят на кожата тези силиконови лентички , които са на чорапите и не мога да ги нося с часове.
Купувай си тогава от другите чорапи, които са без силикон Peace (ако имаш желание, естествено Blush )
май не съм виждала без силиконова лента  newsm78 не знаех, че и такива има  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 120
май не съм виждала без силиконова лента  newsm78 не знаех, че и такива има  Simple Smile

продават ги в магазините за бельо

# 42
  • Мнения: 2 407
Само на бала ми ,от тогава си седят в един плик, но може да си ги сложа някой път и аз.

# 43
  • Мнения: 5 103
Слагала съм, но  не ми е удобно  Peace сега пак а ми се носят, ама този път ще  гледам да са по-удобни Peace

# 44
  • Мнения: 1 120
Слагала съм, но  не ми е удобно  Peace сега пак а ми се носят, ама този път ще  гледам да са по-удобни Peace

може да не са били твоят размер,или да си ги затегнала много  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт