Някой носи ли жартиери? Кога!

  • 22 754
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 103
Слагала съм, но  не ми е удобно  Peace сега пак а ми се носят, ама този път ще  гледам да са по-удобни Peace

може да не са били твоят размер,или да си ги затегнала много  Thinking
Затова този път проба и внимателно избиране Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 120
Затова този път проба и внимателно избиране Mr. Green

първия път,когато си взех,вкарах продавачката в съблекалнята,за да ми обесни нещата с подробности.и мен ме стягаха и се оказа,че ми трябва 1 размер по-голям(имам предвид колана)
  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 3 405
Като се позатопли времето и слагам чорапки с пола, или рокля.
Много секси ми действа  Mr. Green
Затова този път проба и внимателно избиране Mr. Green

първия път,когато си взех,вкарах продавачката в съблекалнята,за да ми обесни нещата с подробности.и мен ме стягаха и се оказа,че ми трябва 1 размер по-голям(имам предвид колана)
  bouquet
Ама задължително с проба! Аз първия път, когато си купувах се направих на отворена без да пробвам- още си стоят като експонат в гардероба Simple Smile

# 48
  • Мнения: 416
Носила съм,но не се чувствам комфортно с тях(особено с тия колани).Предпомитам чорапи със силиконова лента.

# 49
Носила съм,но не се чувствам комфортно с тях(особено с тия колани).Предпомитам чорапи със силиконова лента.

Да, и те не са лоши. Друго си е класиката обаче:)

# 50
  • Мнения: 963
Добре де, може ли някой да сподели в кои магазини за бельо има чорапи... без силикон - като за жартиери?   bouquet

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
би трябвало да има там, където продават бельо Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 914
Добре де, може ли някой да сподели в кои магазини за бельо има чорапи... без силикон - като за жартиери?   bouquet

Aз отдавна търся и наскоро намерих Simple Smile - в магазин на ZA ZA. Този, който е срещу Multirama Wink

Жартиери си купих само и единствено за "по- специални случаи"  Blush, но така и не съм ги изпробвала още. Много по- добре стоят, като гащите са под колана. Пък това не пречи после на свалянето на гащите... Wink

Аз пък да питам- къде трябва да стои коланът? Не знам защо (явно по навик) , все го дърпам да стои по- ниско, а май не трябва така  Thinking

# 53
  • Мнения: 963
bebsun, къде тази Мултирама, че не включвам сега   newsm78  ? И какви пари са?
А коланът стои по-нагоре, не го смъквай.  Wink  Справка - мъжките списания.

# 54
  • Мнения: 1 449
Да, но само при особени и специални случаи  Wink

Сега се сещам, че имам и една интерпретация на тема жартиери - от съответния магазин  Mr. Green... едно цяло е коланът с чорапите -горе дантела, чорапите- мрежа. Каква тема за този късен час! Joy Joy Joy Лека нощ!

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 03:28 от То_ни

# 55
  • София
  • Мнения: 1 914
bebsun, къде тази Мултирама, че не включвам сега   newsm78  ? И какви пари са?
А коланът стои по-нагоре, не го смъквай.  Wink  Справка - мъжките списания.

От Славейков, като тругнеш към Витошка- по Солунска. Za Za се намира вляво, след един зоо магазин Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 1 326
Едно време доста носех жартиери, особено пролетния и есенния сезон.........готиното беше, че си купувах по два чифта чорапи (без силикон) и като се скъсаше едния чорап-хоп, сменях го само него  Laughing

# 57
  • Мнения: 963
От Славейков, като тругнеш към Витошка- по Солунска. Za Za се намира вляво, след един зоо магазин Wink
Сетих се, мерси!   Peace   Ще проверя тия дни и ще вкарам най-после колана в употреба.  Mr. Green
А ти с твоя свикна ли? Simple Smile

# 58
  • варна
  • Мнения: 564
не нося,но бих пробвала с удоволствие,ако има на кой да ги покажа EmbarassedНа мъжа ми май му харесвам само гола,а и по тъмно не се забелязва какво си облякла. LaughingЗвучи страшно,но истината е такава майки с малки деца.Кога ще се разхождате по жртиери пред мъжо си?

# 59
  • Мнения: 2 697
Не съм носила досега, но ме изкушава идеята Flutter
Не си се представям определено за всеки ден, но бих изненадала любимия в някоя специална вечер... Party Макар че точно в последно време, най-много да изглеждам като прасе в жартиери... Mr. Green И все пак - женствено е и съблазнително... Wink Дори и при по-пухкави бедра, все пак не можем всички да сме идеални. Peace

Общи условия

Активация на акаунт