СУРОВОЯДСТВО - хлътнало коремче за два месеца

  • 58 735
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 6 958
Миранди, браво!!! Радвам се за теб, никак не е малко това, което си постигнала. Аз откакто минах на повече сурови храни, все повече ме тегли към зеленото.

Благодаря ти  Hug Успех и на теб   bouquet

Плодче, от какво Ти става по- трудно, вече кг които бориш не са толкоз много, имаш опита отпреди и вече си отпочинала след ваканцията?

По трудно ми е Калида, много нерви, напрежение... карам диетично, после преяждам и нищо не става... стоя си на едни кг., даже съм качила... и няма мърдане... И кг. ми сега за сваляне са точно още толкова колкото свалих до сега, не са си никак малко даже  Tired Но няма се оплаквам сега...  Crazy Благодаря за подкрепата ти  Hug

# 301
  • Мнения: 1 063
Макар и с остра уртикария (трябва да се консумират само варени зеленчуци) намерих начин да приготвя и любимата този сезон салата: червено цвекло, магданоз, сурови орехови ядки, и лимон (настъргани, нарязани).
Вие сте.

# 302
  • Мнения: 110
бут.
от 14 започват постите и тази тема е добре да е под ръка.

# 303
  • Мнения: 110
по време на постите е добре да я имаме под ръка тази тема.

# 304
  • Мнения: 110
за тези които искат да съчетаят духовното с отслабването.

# 305
  • Мнения: 1 063
Кюфтета от праз –рецепта на Петър Дънов (доколкото знам, той почти не е писал, беседите му са се записвали от учениците му). Действат много добре на нервната система. Не е съвсем за суровоядци, но и състоянието ми е такова. Confused
Праз, яйца, подправки, малко зехтин, магданоз и царевично брашно. Омесват се като кюфтета, (праза се добавя суров!), слагат се в тава и се печат във фурна. Стават бързо.

Любима напоследък салата – червени чушки с орехови ядки или със сирене, задължително с магданоз. Сурови.

# 306
  • Мнения: 5 701
Да попитам: кокосовите стърготини с какво ги ядете?С мляко или плодов сок не са ми вкусни,а с какво друго не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт