нормално раждане след секцио-какво трябва да знам

  • 1 220
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 529
Ако си навън, няма да е експеримент да родиш нормално при такова късогледство  Peace
Счита се за нормално, в рамките на допустимото.

Нали знаеш, че в България доматите ги ядем с колците Peace

# 16
  • Мнения: 2 159
Ако си навън, няма да е експеримент да родиш нормално при такова късогледство  Peace
Счита се за нормално, в рамките на допустимото.

Нали знаеш, че в България доматите ги ядем с колците Peace
хаха определено Peace

# 17
  • Мнения: 11 315
Ако си навън, няма да е експеримент да родиш нормално при такова късогледство  Peace
Счита се за нормално, в рамките на допустимото.

Нали знаеш, че в България доматите ги ядем с колците Peace
Кики, що се заяждаш?
Давам информация какво е възможно по белия свят.
Щом там е възможно, значи и в България може да е възможно, стига майката да знае и да си отстоява правата.
Прекалено много заблуда се шири между бременлийското множество и лекарите се възползват от това. За лични облаги.

# 18
  • Мнения: 3 506
Нали знаеш, че в България доматите ги ядем с колците Peace
Лошото е, че като някой се опита да ни обясни, че инак е по-добре, ние му викаме "Ааа, не на мене тия - на мен и така си ми е вкусно"...


Благодаря ви момичета! Живи и здрави да сме, пък каквото дойде Grinning Grinning Grinning
Yovanka, при тези обстоятелства, които описваш, трябва да си наистина убедена, че искаш нормално раждане, да си готова да направиш съответното проучване, да прочетеш мнооого информация, да се консултираш с доктори... Успех, каквото и да решиш!


Crazykitty, мисля, че единственото по-различно нещо, което трябва да се знае, е какъв ти е разрезът на матката (вътрешният разрез). Прегледай линковете, които бяха дадени по-горе за вагинално раждане след секцио, там има много информация.
Конкретно на въпроса какво трябва да направиш - да си убедена, че го искаш и да си готова да си отстояваш правата; да се информираш и подготвиш добре; да намериш доктор, който да е съгласен - секцио след вагинално не е толкова необичайно искане в наши дни...

Последна редакция: вт, 27 мар 2007, 10:37 от Maria.St

# 19
  • Мнения: 1 422
Ако си навън, няма да е експеримент да родиш нормално при такова късогледство  Peace
Счита се за нормално, в рамките на допустимото.

Нали знаеш, че в България доматите ги ядем с колците Peace
Кики, що се заяждаш?
Давам информация какво е възможно по белия свят.
Щом там е възможно, значи и в България може да е възможно, стига майката да знае и да си отстоява правата.
Прекалено много заблуда се шири между бременлийското множество и лекарите се възползват от това. За лични облаги.

А да имаме ли предвид, че все пак тази майка ражда в България и по отношение на факта, че ако има остатъчен проблем след нормалното раждане в очите, няма да има кой да я лекува..... в същата тази България.

# 20
  • София
  • Мнения: 14 696
Е да, това ми обясни офталмолога-усложнения се получават рядко, но ако се случат са необратими. А колкото до вътрешния шев и той е вертикален от първата операция.

Общи условия

Активация на акаунт